Editörler : E.Kayı Han

657li ikm
Aday Memur
26 Mart 2023 05:49

Sağol hocam ben bilgisayar teknisyenliğine başvurabilirim. Bize iyileştrme gelmez artık umudum kalmadı. Gelsede artık benim için rahatlık önemli ikm olmak zor kurumda en alt personel gözüyle bakılıyor..
Comtek, 2 ay önce
Teknisyenlikte maaş olarak branş farkı yoktur. Bilgisayar teknisyeni de ziraat teknisyeni de aynı maaşı alır. Ben bilgisayarcıyım. Şayet bulunduğun durumdan memnun değilsen gir üds ye. Dezavantajı tayin zor gidersin, yıllık izinde ikm kadar rahat izin alamazsın çünkü yerine bakacak kimse yoktur. Yarın birgün ikmlere iyileştirme gelirse maaşın düşük kalır pişman olursun. Avantajı ise müdürle daha rahat diyalog kurarsın, günlük traş zorunluluğu yok, diğer branş teknisyenlere göre üstün başın daha temiz kalır.

boncul84
Daire Başkanı
26 Mart 2023 11:57

Arkadaşlar hayırlı olsun ilk öncelikle bende adalet bakanlığında zabıt katibiyim size bişey danışacağım araştırmalarım sonucunda ünvan değişikliği sınavlarında sosyal çalışmacı olarak bugüne kadar hiç ünvan değişikliği sınavına denk gelmedim bu bir ilk midir sizin sınavlarınızda yani bende umutlanmalı mıyım adalet bakanlığı ünvan değişikliği sınavı açtığında bizimde ilandada olur mu sosyal çalışmacı için ünvan değişikliği

boncul84
Daire Başkanı
26 Mart 2023 11:59

Daha önce sizin sınavlarınızda bulunuyor muydu sosyal çalışmacı ünvân değişikliği ..bunu öğrenmek istiyorum ?

cemil1905
Şube Müdürü
26 Mart 2023 18:02

Cezaevi ve denetim serbestlik de çalışan sosyal calismacilar olduğu için ünvan değişikliği sınavı açıyorlar infaz korumalara. Eğitim durumu tutan ve sınavı kazanan sosyal calismaci olabiliyor. Ama adliyelerde böyle sosyal calismaci unvanlı çalışanlar var mı bilmiyorum. Denetim hariç

boncul84, 2 ay önce

Arkadaşlar hayırlı olsun ilk öncelikle bende adalet bakanlığında zabıt katibiyim size bişey danışacağım araştırmalarım sonucunda ünvan değişikliği sınavlarında sosyal çalışmacı olarak bugüne kadar hiç ünvan değişikliği sınavına denk gelmedim bu bir ilk midir sizin sınavlarınızda yani bende umutlanmalı mıyım adalet bakanlığı ünvan değişikliği sınavı açtığında bizimde ilandada olur mu sosyal çalışmacı için ünvan değişikliği

ylmzens06
Aday Memur
27 Mart 2023 14:52

Görevde yükselme başvurusu mayıs ayında . Sınav temmuz ayında. Ben haziran ayında mezun oluyorum. Başvuru yapabilir miyim ? Sınav zamanına kadar şartları oluşturmak baz alınıyor değil mi ? Yoksa sınava giremez miyim . Bilgisi olan yazabilir mi lütfen ?

nebikm
Aday Memur
02 Nisan 2023 19:45

Ben başvurmayı düşünüyorum kısmet olursa
Karagöz UFUK, 3 ay önce

Herkese merhaba...

Cte ünvan değişikliği makina mühendisliği kadrosuna başvuracak varmı?

Derviş-000
Aday Memur
02 Nisan 2023 21:04

2 defa yazılı sınavı yüksek puanla geçip mülakattan elendim? Bundan böyle sınava falan girmem. Zaten Başmemur ve İdare Memuru maaşları İKM maaşlarından düşük ve ayrıca bulunduğunuz yerden başka yere gitmek durumunda kalıyorsunuz. Bu şartlarda sınava girmek son derece akıl dışı.. yine de girenlere başarılar diliyorum..!

Mutsuhito
Aday Memur
04 Nisan 2023 22:51

Teknisyenlikten ikm'liğe nasıl geçebiliriz?

nebikm
Aday Memur
04 Nisan 2023 22:54

Ben başvuracam nasip olursa. Sen de mi düşünüyorsun?
Karagöz UFUK, 3 ay önce

Herkese merhaba...

Cte ünvan değişikliği makina mühendisliği kadrosuna başvuracak varmı?

bahargelecek
Aday Memur
05 Nisan 2023 00:17

Hocam hanği unvan için ğirmiştiniz mülakata
Derviş-000, 2 ay önce

2 defa yazılı sınavı yüksek puanla geçip mülakattan elendim? Bundan böyle sınava falan girmem. Zaten Başmemur ve İdare Memuru maaşları İKM maaşlarından düşük ve ayrıca bulunduğunuz yerden başka yere gitmek durumunda kalıyorsunuz. Bu şartlarda sınava girmek son derece akıl dışı.. yine de girenlere başarılar diliyorum..!

Derviş-000
Aday Memur
05 Nisan 2023 13:39

İdare Memuru

bahargelecek, 2 ay önce
Hocam hanği unvan için ğirmiştiniz mülakata

Teknisyen1994
Aday Memur
05 Nisan 2023 14:59

Öyle bir imkan olsa ilk ben geçerim zaten bizim kurumda o kadar elektrik bilgisayar mezunu ikm var bitanesi bile teknisyenliğe başvurmadı hepsinin gözü öğretmenlik idare memuru vs de bakalım bnde öğretmenlik istiyorum

Mutsuhito, 2 ay önce

Teknisyenlikten ikm'liğe nasıl geçebiliriz?

Mutsuhito
Aday Memur
05 Nisan 2023 21:13

Sözleşmeliye kadro gelince ikm'liğe geçebiliriz diye bir şey okumuştum whatsapp gruplarından birinde. Demek uydurmaymış, gerçekten umutlanmıştım. Teknisyenlik parasına değmeyen bir iş ama el mecbur.

Teknisyen1994, 2 ay önce

Öyle bir imkan olsa ilk ben geçerim zaten bizim kurumda o kadar elektrik bilgisayar mezunu ikm var bitanesi bile teknisyenliğe başvurmadı hepsinin gözü öğretmenlik idare memuru vs de bakalım bnde öğretmenlik istiyorum

05 Nisan 2023 23:43

Sayılar bayaga guzel.Ankusem daha önce de hazırlamıştı.Herkese basarilar

reddicenk
Aday Memur
09 Mayıs 2023 14:09

Bilgisayar teknisyeni alımına başvurmayı düşünüyorum. İlanda En az mesleki veya teknik eğitim veren ortaöğretim kurumlarının ihtiyaç duyulan ilgili bölümlerinden mezun olmak şartı konulmuş ve detaylı bir açıklama söz konusu değil..Liseden bilgisayar bölümü mezunuyum ve son mezuniyetim kamu yönetimi(lisans). Başvuruda hangisini baz alıcaklar? Başvuru yapabiliyor muyum bilmiyorum. Anküsem'i aradım CTE Genel Müdürlüğü ile görüşmem gerekitiğini söylediler. CTE yi aradım ama hatlar çok yoğun olduğu için ulaşamıyorum. Bu konuda bilgisi olan varsa bilgi verebilirse sevinirim.

Toplam 35 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi