Editörler : cihan27E.Kayı Han
24 Mart 2023 19:55

Kariyerli memura iyi bir zam gerek

mühendis öğretmen doktor vs sınıfı en az 4 asgari ücret almalıdır. polis asker sınıfı da 5 kat alsa yeridir. gih sınıfı da çoğunluğu vasıfsız memur. kolayca yeri doldurulur. devlet kurumlarında ne iş yaptığı belli olmayan bi ton memur var. onlar da asgari ücret alsa yeter diye düşünüyorum. arz talep piyasa meselesi. kapitalizm maalesef.

Mütevazimemurum
Aday Memur
24 Mart 2023 20:02

Nesin sen ukala mı yoksa bunak mı
24 Mart 2023 20:12

Hahahaha hahahaha üzülüyorum

Podesta
Genel Müdür
24 Mart 2023 21:06

Sözleşmeli doktorların 60 80 bin arasi doçent prof.100 bin TL maaş aldıkları konuşuluyor.. gözüm yok ama kamuda korkunç bir uçurum oluştu maaşlar arasında

24 Mart 2023 21:09

Doktorluk zor zanaat. Yıllar veriliyor. Kimileri gibi kpss ye girip hemen büro memuru olayım olayı yok. Alsınlar hak ediyorlar.

Podesta, 1 yıl önce

Sözleşmeli doktorların 60 80 bin arasi doçent prof.100 bin TL maaş aldıkları konuşuluyor.. gözüm yok ama kamuda korkunç bir uçurum oluştu maaşlar arasında

murdock reis
Genel Müdür
24 Mart 2023 21:10

Trol tam bir katıksızsın! Buradaki insanların sinir uçlarıyla oynuyorsun. Allah belanı versin!

Podesta
Genel Müdür
24 Mart 2023 21:15

Nasıl bir zihniyet bu. Kamuda nasıl 8 10 kat maaş farkı olur..insan bunu nasil savunabilir..tüm samimiyetimle anlamıyorum..

Doktor tabiki yüksek maaşla çalışır ama böyle bir farka izin verilmez.. Her kesiminin ücreti artırılır.

yinehüsranyinedert, 1 yıl önce

Doktorluk zor zanaat. Yıllar veriliyor. Kimileri gibi kpss ye girip hemen büro memuru olayım olayı yok. Alsınlar hak ediyorlar.

Emree002
Aday Memur
24 Mart 2023 22:27

İtin köpeğin duası kabul olaydı gökten kemik yağardı kariyerli görüyor bide kendini dışarıda Bi dünya işsiz mühendis kaynıyor aldığın maaş bile çok senin gibilere 4 yıllık okuyunca kendini kariyer yapmış goruyo cahilll

xrainmannnx
Yasaklı
24 Mart 2023 23:45

Tam tersine bir ton öğretmen var 4 yıl okuyuo zorlama herkes 4 yıl okudu.. bencil heriften millete fayda da gelmez.. umarım asgari ücret maaşın olur
Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi