Editörler : Kubil ay

kripto1982
Şef
27 Mart 2023 04:47

Ben 17 yıllık polism 1/3 derece kademe, eş calsyor, 3 çocuk yardımı alıyorum, 3de 7 yaş üzeri, 3440 operasyon tazminat, toplam maaşla tazminat toplamı 22.780 TL alıyorum, doğuda bir uzman çavuş 32.000 TL maaş alıyor, bir ögretmen son gelen uzman öğretmen tazminatyla en az 21.000 TL asgari maaş ek ders eklenince en az 25.000 TL maaş alıyor(Esimdem biliyorum) hemşire en az 25-26000 TL alıyor, kardeşim gardiyan son zamla 20.000 TL olacak diyor maaş 14 yıllk İKM, anlayacağınız devreler bizim maaş diğer kurumdaki memurlara göre devede kulak kaldı, önümüzdeki haftalarda 10 Nisan haftası zam gelirmi, başka kuruma yaparlar, yardım eden Allah'm bize yardım etsin.

akin13030
Şube Müdürü
27 Mart 2023 09:24

Yav boş yapma Allah için gel Antalya da geçin bakalım beni konuşturacaksınız zorla 10 binden asagı kira yok gitmiş bana yozgatın köyünden yazıyor batıdsyım diyor
Savanara, 2 ay önce
Ben doğudan yeni geldim batidada gayet geçiniyorum yorgana göre uzatmak lazım. Doğu'da borçları bitirdim burayı düşünerek şuan rahat ediyorum

BAYYCU-NOYAN
Memur
27 Mart 2023 09:59

başımızdakiler yukardan istemedikçe bize MAMA YOK... bakın askeriyeye, adamlar bizi 2 ye katlayıp 5 le çarptı... 35 bin maaş nerde, 19 bin maaş nerde... Allah ıslah etsin...biri de çıkıp demiyor; iyiki varsın polis

201238
Aday Memur
27 Mart 2023 10:21

Deprem bölgesindeyim yanıma bir asker geldi Bingöl'de çalışıyormuş 33 bin maaş alıyorum dedi

Şu mübarek gün böyle calisiyoruz aldığımızda bak millete bak yazıklar olsun diyorum başka birşey demiyorum.

Xx Tahmini
Aday Memur
27 Mart 2023 10:22

Rahat geçiniyorum diyen kardeşin kesin evi vardır . Birde evi olmayıp kira da oturup çocuk okutanları düşünelim ya herşey o kadar pahalılaşmış ki kenara birikimi bırak ay boyunca dolabı zor doldurur insan bide faturalar cabası 300 350 arası elektirk faturası geldi bana Önceden 50 60 tl öderdik herşey cep yakıyor o yüzden ben değil biz diyelim konuşalım düşenelim derim

serdar34
Aday Memur
27 Mart 2023 10:29

Hadi bu 10 nisan o beklediğimiz 10 nisan olsun :))

kripto1982
Şef
27 Mart 2023 11:30

İnşallah devrem meclis 6 Nisan'da kapanıyormus, meclise 2 tane torba kanun gelecekmiş, herkese zam var, polisede artık meslek özelinde zam yapılması gerekiyor, en az seyyaneen 5000 TL zam yapılmaldr, yoksa alım gücü kalmadı, diğer memurlara zam yaptılar bir polise yapılmadı.
serdar34, 2 ay önce

Hadi bu 10 nisan o beklediğimiz 10 nisan olsun :))

egeliinci
Genel Müdür
27 Mart 2023 11:49

seyyanen zam dan ziyade oransal zam yapılmalı , seyyanen zam hem emeklilikte hem de sonraki oransal zamlarda maaş hesaplanırken , seyyanen verilen kısım ayrılıp oransal olan maaş üzerinden yapılır, dolayısı ile bugün 5000 seyyanen verirse yarın oransal zam alırken bu 5000 tl oransal zamdan hariç kalan ana maaş üzerinden yapılır, seyyanen değil oransal zam talep edilmeli

kripto1982, 2 ay önce
İnşallah devrem meclis 6 Nisan'da kapanıyormus, meclise 2 tane torba kanun gelecekmiş, herkese zam var, polisede artık meslek özelinde zam yapılması gerekiyor, en az seyyaneen 5000 TL zam yapılmaldr, yoksa alım gücü kalmadı, diğer memurlara zam yaptılar bir polise yapılmadı.

mavimtrak
Aday Memur
27 Mart 2023 12:06

Mantikli
egeliinci, 2 ay önce

seyyanen zam dan ziyade oransal zam yapılmalı , seyyanen zam hem emeklilikte hem de sonraki oransal zamlarda maaş hesaplanırken , seyyanen verilen kısım ayrılıp oransal olan maaş üzerinden yapılır, dolayısı ile bugün 5000 seyyanen verirse yarın oransal zam alırken bu 5000 tl oransal zamdan hariç kalan ana maaş üzerinden yapılır, seyyanen değil oransal zam talep edilmeli

Savanara
Aday Memur
28 Mart 2023 01:22

Ben Bursa'da çalışıyorum bir halt bilmeden konuşma. Adam gibi şükret. Ayağını yorganına göre uzat . Düzgünce çalış . Yüksekten ucma neyse maaşın öyle yaşa polis maaşı alıp doktor.gibi yaşamak isteme . Gözün yüksekteyse az daha okuyaydin doktor olaydin
akin13030, 2 ay önce
Yav boş yapma Allah için gel Antalya da geçin bakalım beni konuşturacaksınız zorla 10 binden asagı kira yok gitmiş bana yozgatın köyünden yazıyor batıdsyım diyor
Toplam 50 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi