Editörler : Pangaea
25 Mart 2023 23:34

4b sözleşmeliden ÖSYM büro memurluğuna geçmek

Arkadaşlar 4b sözleşmeli koruma ve güvenlik memuru iken ÖSYM'nin büro memurluğunu kazanırsak geçebilir miyiz ?

Aşk Sonsuzken
Aday Memur
25 Mart 2023 23:37

Benim bildiğim sözleşmeliden başka bir sozlesmeliye gecemezsin Merkezi atamada şansın oluyor ama ne güzel atanmissin kıymetini bilmeni dilerim Allaha emanet ol

Asker6868
Aday Memur
26 Mart 2023 19:42

Merkezi atama ne oluyor

Aşk Sonsuzken, 1 yıl önce

Benim bildiğim sözleşmeliden başka bir sozlesmeliye gecemezsin Merkezi atamada şansın oluyor ama ne güzel atanmissin kıymetini bilmeni dilerim Allaha emanet ol

26 Mart 2023 20:49

Atama ne oluyor

Asker6868, 1 yıl önce

Merkezi atama ne oluyor

Trbzn2017
Aday Memur
26 Mart 2023 22:31

Merkezi atama yılda iki kez ösym nin yaptığı atama oluyo temmuz ve aralık aylarında yapılır. Sözleşmelideğil kadrolu olan atamalardır. Sözleşmeliden sözleşmeliye geciş olmuyor kazansanız da kurum sonradan incelediğinde kabul etmez

Asker6868, 1 yıl önce

Merkezi atama ne oluyor

Asker6868
Aday Memur
28 Mart 2023 12:54

Hocam geçiş yasakta mesela kpss puanı ile kazanırsak geçebiliyor muyuz mesela güvenlik memuruyum ben başka bi kurum alım yapıyor kpss puanı ile başvuruyorum kazanıyorum o zaman istifamı verip o kuruma geçemez miyim

Moonlighteem, 1 yıl önce

Atama ne oluyor

yeşilrussel
Memur
28 Mart 2023 13:49

Sozlesmeliden sozlesmeliye gecmek icin 1 sene bekleme sarti var

Asker6868, 1 yıl önce

Hocam geçiş yasakta mesela kpss puanı ile kazanırsak geçebiliyor muyuz mesela güvenlik memuruyum ben başka bi kurum alım yapıyor kpss puanı ile başvuruyorum kazanıyorum o zaman istifamı verip o kuruma geçemez miyim

Nickiboss
Aday Memur
28 Mart 2023 14:04

Diyelim başvurduk kazandık ama başka kurum alıma çıktı sözleşme imzalamadan geçiş yapabilir miyiz ?

yeşilrussel, 1 yıl önce

Asker6868
Aday Memur
28 Mart 2023 17:34

Hocam peki 1 sene bekleyince geçebiliyor muyuz kazandığımız kurum bizi 1 sene bekler mi ?

yeşilrussel, 1 yıl önce

kendinemüzisyen
Aday Memur
30 Mart 2023 11:43

geçebiliyorsun. sorun yok

Aşk Sonsuzken
Aday Memur
30 Mart 2023 11:57

4b 'den 4b ye gecemezsin yakarsin kendini cidden olmuyor istersen mevzuatı arastir seni kandirmiyor buradaki insanlar (gerçekten kazanmissin calisiyosun mutlu ol böyle şeyler yapıp elindekini de kaybetme)

Asker6868, 1 yıl önce

Hocam peki 1 sene bekleyince geçebiliyor muyuz kazandığımız kurum bizi 1 sene bekler mi ?

Aşk Sonsuzken
Aday Memur
30 Mart 2023 11:58

Ösym üzerinden sadece 2023 1 2023 2 2024 1 merkezi atama gerisi sözleşmeli iyi günler

Sdfrei
Şef
30 Mart 2023 12:12

Sözleşmeli olarak çalışmıyorsanız bir kurumu kazanıp evrak teslimi yapmadan başka kuruma 1 yıl bekleme cezası olmadan geçebilme durumunu sonradan ilan açan kurum belirliyormuş. Yani kurum daha önce yerleşen kişiler tercih yapabilir ya da yapamaz diye Ösym ye bildiriyormus. Ösym yi aradım buna biz karar vermiyoruz diyerek bu şekilde bilgi verdiler. İsterseniz siz de arayın ilgileniyorlar sadece 10 dk falan beklemek gerekiyor bağlanabilmek için.

Nickiboss, 1 yıl önce

Diyelim başvurduk kazandık ama başka kurum alıma çıktı sözleşme imzalamadan geçiş yapabilir miyiz ?

Asker6868
Aday Memur
31 Mart 2023 20:42

Hocam öyle de İstanbul'da 12 bin lira ile hayat kurmak çok zor. Yani 1 yıl beklesekte geçemez miyiz

Aşk Sonsuzken, 1 yıl önce

4b 'den 4b ye gecemezsin yakarsin kendini cidden olmuyor istersen mevzuatı arastir seni kandirmiyor buradaki insanlar (gerçekten kazanmissin calisiyosun mutlu ol böyle şeyler yapıp elindekini de kaybetme)

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi