Editörler : gubaz"eskiyara"

bozokkurt
Aday Memur
27 Mart 2023 08:05

Yazdıkça batıyorsun , kulaktan doğma nedir birader, umarım kendi adına sormadın.

ilkogrtmatögrt, 2 ay önce

anlaşılan MEB istatistiklerine pek hakim değilsiniz. Kulaktan doğma bilgilerle yorum yapıyorsunuz.


Pelinin
Daire Başkanı
27 Mart 2023 09:25

İlkokul seviyesi sınavla uzman başöğretmen olanlar,hadlerini bilmeden doktora mezununa laf eder olmuş, kedi uzanamadığı ciğere mundar der, ama suç sizin değil, doktora mezununa sizden düşük ücret verende, merak etmeyin devran dönecektir....


aret_malyer
Aday Memur
27 Mart 2023 09:59

Birçok şeyin içini boşalttıkları gibi yüksek lisans yapmanın içini de boşalttılar. Bence elimizde bir doktora kaldı. Onu da uyduruk bir sınavla eş tutuyorlar. Eğitim sisteminin gerçek anlamda gelişebilmesinin omurgasını nitelikli öğretmenler oluşturuyor. Bunlar ne yapıyor? Yirmi yıldır bir kitap bile okuyamayan dinozorları başöğretmen yapıyorlar, il-ilçe teşkilatlarına yönetici yapıyorlar. Yazık gerçekten yazık. Çocuklarımıza, ülkemize yazık.

Bu arada doktora yapmış bir öğretmen olarak gerçekten tezli yüksek lisans (özel üniversitede ve paralı yapanlar hariç) ve doktora yapmış öğretmenlerin haklarını teslim ederken, diğer öğretmenlerin de insanca yaşamalarına müsaade edecek bir özlük sistemini benden fazla kimse isteyemez.


yldzhmt
Şef
27 Mart 2023 17:40

Doktora yapmis bir ogretmen olarak derecem 3 oldugu icin 2000 lira tazminat alirken hayatinda ALESe bir defa bile girmemis bir ogretmenin uyduruk bir sinavla uzman olup 2500 almasi benim zoruma gidiyor.

Doktora yapmis degerli arkadaslarim. Lutfen denginiz olmayanlarla tartismayiniz.

Bizlerin bir TİK icin harcadigimiz emegin onda birini bile harcamadan uzman olanlar bir de bize laf ediyorlarsa onlardan uzak durun lutfen.

Toplam 24 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi