Editörler : swat3410

Gydm
Müsteşar Yardımcısı
17 Şubat 2024 18:26

55 bin alan zabıta var mı? İstanbul zabıta amirliğinde çalışan yerel yönetimler kolluk kuvvetleri olan genel kolluğa yardımcı pek gece mesai olmayan ek görevi olan zabıta kuvvetleri o kadar maaş alması genel kolluk içinde jandarmanın yüzde 70 polisten maaş alması öğretmenlerin maaşları polis maaşını geçmesi düşündüürcü endişe verici olarak değerlendiriyorum
siyahbeyaz88, 2 ay önce
zabıta maaşları 55-60 bine dayanmış siz hala ikinci şarktan bahsedin polisin maaşı bu kadar erimemişti
17 Şubat 2024 18:47

55 alan var mı bilmiyorum fakat falanıyla filanıyla 50 bini buluyor. Belediyenin imkanları da var. Ve zabıta polisten daha güçlü. Ben buna bizzat şahit oldum. İlçe emniyet müdürüne talimat verip memur çektirecek kadar güçleri var.

Gydm, 2 ay önce
55 bin alan zabıta var mı? İstanbul zabıta amirliğinde çalışan yerel yönetimler kolluk kuvvetleri olan genel kolluğa yardımcı pek gece mesai olmayan ek görevi olan zabıta kuvvetleri o kadar maaş alması genel kolluk içinde jandarmanın yüzde 70 polisten maaş alması öğretmenlerin maaşları polis maaşını geçmesi düşündüürcü endişe verici olarak değerlendiriyorum

memur3428
Şube Müdürü
17 Şubat 2024 19:28

Bu meslek maaş meslegi değil beğenmeyen bıraksın gitsin demisti saçı az olan eski bir baka bey unuttunuz galiba ...

17 Şubat 2024 19:54

Bakan kendi fikrini beyan etmiş. Bir bağlayıcılığı yok. Biz kanunlara bakarız. Kanuna göre memurların ek gelir elde etmesi (ticaret yapması) yasak. Buna karşılık devlet memuruna bakmayı ve en az enflasyon oranında zam yapmayı garanti etmiştir. Bizi bağlayan budur.

memur3428, 2 ay önce

Bu meslek maaş meslegi değil beğenmeyen bıraksın gitsin demisti saçı az olan eski bir baka bey unuttunuz galiba ...

Toplam 84 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi