Editörler : swat3410
27 Mart 2023 01:08

Emnıyettekı en iyi birim

Sizce emnıeytteki en iyi bırim diyebılecegımız ,?işinkaymagını yiyen?diye tabir edılen birimimiz hangısı?

siyahbeyaz88
Daire Başkanı
27 Mart 2023 01:15

Devriye Ekipler

azmah
Genel Müdür
27 Mart 2023 01:22

İşin kaymağı kelimesinden nereden para kaldırılır diye anlıyorum zira kaymak para yerine kullanılır.Bunun için operasyonel birimler de olur organize mali şube kaçakçılık gibi oradan Kodaman adamlardan kaldırırsin kaymaklı parayı,birde kriminal kişiler vardır onu da asayiş şube yada bürolarda kaldırırsin.Bunca zaman çok kaldıran gördüm ancak kaymağa bal sürmek istersen ve bunu paylaşmazsan ciddi sorunlarla karşılaşırsın.Emniyet jargonun daki kaymak budur.

Alpayderler
Aday Memur
27 Mart 2023 01:23

Ekipler sıfır sorumluluk

misyon.2010
Müsteşar Yardımcısı
27 Mart 2023 01:33

1.Devriye ekipler

2.Karakol

3.Çocuk Şube

4.Aile içi şiddet

5.Diğer şubeler

Gydm
Müsteşar Yardımcısı
27 Mart 2023 01:54

Sen çok yanlış öğrenmişsin. Ölümüne yatış ve parası çok olan yerdir kaymanığını yediğin yer... Paylaşmak da ne oluyo kim parasını paylaşıyor bre fıkara..... Hiç paylaşmaz kimse orası çok yanlış olmuş
azmah, 1 yıl önce

İşin kaymağı kelimesinden nereden para kaldırılır diye anlıyorum zira kaymak para yerine kullanılır.Bunun için operasyonel birimler de olur organize mali şube kaçakçılık gibi oradan Kodaman adamlardan kaldırırsin kaymaklı parayı,birde kriminal kişiler vardır onu da asayiş şube yada bürolarda kaldırırsin.Bunca zaman çok kaldıran gördüm ancak kaymağa bal sürmek istersen ve bunu paylaşmazsan ciddi sorunlarla karşılaşırsın.Emniyet jargonun daki kaymak budur.

Waferrolls
Yasaklı
27 Mart 2023 02:05

Senin gibi denyolar anca böyle laflar eder her yerde senin gibi pislik vardır ve elbet bigün gittiği yol olan bok yolunda sifonu çekilir laflara bak dangalak herif ihraçtır bu mal kesin hırbo

azmah, 1 yıl önce

polisleriseviyorum
Aday Memur
27 Mart 2023 03:07

Devriye ekiplere iyi diyenler net koruma büroda keyif yapıp durumu çaktırmayan adamlardır :D

aynasızz55
Yasaklı
27 Mart 2023 04:22

Sosyal hizmetler tabldot ve iş ocakları büro amirliği tabiki....

27 Mart 2023 05:01

Sürgün görünsede koruma bürodan şaşma

İst3452
Aday Memur
27 Mart 2023 05:15

:)
siyahbeyaz88, 1 yıl önce
Devriye Ekipler

Cbum
Kapalı
27 Mart 2023 06:02

Soru mu o? Tabiki de Çevik Kuvvet.

azmah
Genel Müdür
27 Mart 2023 07:30

Zik kafalı japon askerine bak pislik arıyorsan kaymak bal arayanda ariyacaksin açık açık nasıl kaldırıriz diye başlık atmış ben kendi yolumda gitmesem başladığım yerde olmazdım.Sen fetöyu bilmezken ben burda 15 yıl önce başlık açıp fetöculeri yazardım hâlâ duruyor Ekim 2008 tarihli aynı gir bak pudra şekeri seni

Waferrolls, 1 yıl önce

Senin gibi denyolar anca böyle laflar eder her yerde senin gibi pislik vardır ve elbet bigün gittiği yol olan bok yolunda sifonu çekilir laflara bak dangalak herif ihraçtır bu mal kesin hırbo

Nrll
Aday Memur
27 Mart 2023 07:42

Şaka mı? Karakol yazmış birde :)
misyon.2010, 1 yıl önce

1.Devriye ekipler

2.Karakol

3.Çocuk Şube

4.Aile içi şiddet

5.Diğer şubeler

gamenili70
Aday Memur
27 Mart 2023 08:11

Hem yatış hem para diyor bu uşak galiba. 1 eğitim şube 2 özel güvenlik şube

Beyaz-YaRaSa
Aday Memur
27 Mart 2023 08:17

Devriye ekipler

Mertmer
Aday Memur
27 Mart 2023 08:51

Bence polis okulları iyi ek görevi yok

27 Mart 2023 08:55

Herkes yukardan baksada teşkşlatın rahat ulaşılacak ve iş yönünden en rahat çalıışlılacak yerleri koruma ve trafikdir.

YorgunAdam1
Memur
27 Mart 2023 09:09

Kaymağını yer derken yatış yeri ve rahatlık ise kastettigin şu devirde korumayı tek geçerim

dagoglu
Aday Memur
27 Mart 2023 09:14

Bando şube, çalgı çengi işleri rahat edersin. Sen karakolu düşünme o iş bizde...

BAYYCU-NOYAN
Memur
27 Mart 2023 09:55

Aile İçi...ifadeni al, yat... ama ifadeni evrakını tam yap

Toplam 53 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi