Editörler : Lanet
27 Mart 2023 17:19

Kurumlar arası geçiş

Arkadaşlar sizce kurum değişikliği için seçimden önce mi başvuru yapsam daha mantıklı yok sa seçimden sonra mı ? Fikirleriniz benim için önemli teşekkür ederim ...

xyzaxyz
Aday Memur
27 Mart 2023 22:20

Nereden nereye geçmeyi düşünüyorsunuz

Veli Can Baytekin
Aday Memur
28 Mart 2023 00:21

Kardeşim kgmye ne olarak atandın gazi yakınıydın değil mi ben de gazi yakınıyım kgm şartları kötü mü ,ne mezunusun

asnyvz
Aday Memur
28 Mart 2023 10:23

karayollarından tarıma geçmeyi düşünüyorum ..ziraat mühendisiyim

xyzaxyz, 1 yıl önce
Nereden nereye geçmeyi düşünüyorsunuz

asnyvz
Aday Memur
28 Mart 2023 10:25

ziraat mezunuyum ...kgm inşaat ve makine harita mühendisliklerine hitap eden bir kurum

Veli Can Baytekin, 1 yıl önce

Kardeşim kgmye ne olarak atandın gazi yakınıydın değil mi ben de gazi yakınıyım kgm şartları kötü mü ,ne mezunusun

TcKartalı
Memur
02 Nisan 2023 13:55

Bende kurum değişikliği istiyorum. Emniyetden tarım ve hayvancılık bakanlığına. Bununla ilgili karşılıklı dilekçe yazarak mı oluyor

Yarasa07
Memur
08 Nisan 2023 00:34

Merhaba 6/1 düz memur turizm il müd ne kadar maas alir baska bir kurumdan geldinde
08 Nisan 2023 21:59

Değişiklik o kadar kolay değil sen geçmek istediğin kuruma yazacaksın onlar seni çalıştığın yerden isteyecek ve muvafakat alma şansın sıfıra yakın özellikle personel açığı varsa

asnyvz
Aday Memur
10 Nisan 2023 11:09

içimi kararttın resmen ama gerçekler acıdır dediğiniz gibi ..

Sürgün-Bilge, 1 yıl önce

Değişiklik o kadar kolay değil sen geçmek istediğin kuruma yazacaksın onlar seni çalıştığın yerden isteyecek ve muvafakat alma şansın sıfıra yakın özellikle personel açığı varsa

nurr6
Memur
15 Nisan 2023 23:56

Geçiş olup olmadığını nasıl öğrenebiliriz?
asnyvz, 1 yıl önce

karayollarından tarıma geçmeyi düşünüyorum ..ziraat mühendisiyim

asnyvz
Aday Memur
17 Nisan 2023 10:07

ancak başvuru yaparak öğrenebilirsiniz !

nurr6, 1 yıl önce

sitrikasit41
Aday Memur
17 Nisan 2023 12:09

tarım bakanlığıysa pergemi ara personel genel müdürlüğü taşra atama daire başkanı sana söyler ama nereye atanmak istedğine net karar ver isim olarak direk kadroyu söylerler

nurr6, 1 yıl önce

asnyvz
Aday Memur
19 Nisan 2023 08:47

nasıl yani boş kadro varsa direk söylüyorlar mı ?

sitrikasit41, 1 yıl önce

tarım bakanlığıysa pergemi ara personel genel müdürlüğü taşra atama daire başkanı sana söyler ama nereye atanmak istedğine net karar ver isim olarak direk kadroyu söylerler

trsalgado
Daire Başkanı
21 Nisan 2023 19:41

torpilin var mı? yoksa hiç ümitlen me

av.wwallace
Aday Memur
23 Nisan 2023 21:16

Kısmet işi yine de başvuru yap derim. Ben aynı anda 5 kuruma basvurdum, 3 kurum yetkilisi bana döndü, bir kurum için digerlerine feragat dilekcesi verdim ama muvafakat alamadim, dava acarak gectim.

Efrasiyap00
Memur
23 Nisan 2023 23:27

Davayı nasıl açtınız hocam ? Muvafakat 2 kere reddedildiği için mi ?

av.wwallace, 1 yıl önce
Kısmet işi yine de başvuru yap derim. Ben aynı anda 5 kuruma basvurdum, 3 kurum yetkilisi bana döndü, bir kurum için digerlerine feragat dilekcesi verdim ama muvafakat alamadim, dava acarak gectim.

av.wwallace
Aday Memur
24 Nisan 2023 07:09

Bir idari işlemde hizmet gereği ve kamu yararı olması gerekir. Size muvafakat vermeyen Kurum genelde hizmetinize ihtiyaç olduğu sebebini kullanır. Tabi bu durum torpillileri kapsamıyor. Ben de bu durum yaşandı, geçmek istediğim Kurumun bariz avantajları sebebiyle kamu yararı olduğunu ve sınavla ya da naklen atama ile yerime başkalarının alınabileceğini örneklerle ispatladım. Böylece davam olumlu sonuçlandı.
Efrasiyap00, 1 yıl önce

Davayı nasıl açtınız hocam ? Muvafakat 2 kere reddedildiği için mi ?

Kartaliçe.1903
Aday Memur
24 Nisan 2023 07:46

Seçim öncesi çok zor ama bende seçim sonrası bir üniversiteye geçmek için ugrasacam. Dilekçe veriyorsun sadece

sesibarch
Aday Memur
25 Nisan 2023 08:29

Merhabalar ben yenı SÖZLEŞMELİDEN KADROYA

gectım, 5 yıllık sözleşmeli oldugumdan aday memur olmadan tayın ısteyebılıyorum, fakat nasıl yapacagım bır fıkrım yok, deprem bölgesınde ıkamet edıyorum, bana yardımcı olur musunuz

asnyvz
Aday Memur
25 Nisan 2023 08:59

merhaba tayin derken farklı bir kuruma mı geçmek istiyorsunuz yoksa yer değişikliği mi istiyorsunuz

sesibarch, 12 ay önce

Merhabalar ben yenı SÖZLEŞMELİDEN KADROYA

gectım, 5 yıllık sözleşmeli oldugumdan aday memur olmadan tayın ısteyebılıyorum, fakat nasıl yapacagım bır fıkrım yok, deprem bölgesınde ıkamet edıyorum, bana yardımcı olur musunuz

bugraa12
Aday Memur
26 Mayıs 2023 15:11

arkadaşlar merhaba ben de kurumda zabit katibiyim ama mühendislik mezunuyum. başka kuruma mühendis olarak kurumlar arası geçiş yapabilir miyim. yapabilen var mı acaba.

Toplam 52 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi