Editörler : ayşegül bgm
28 Mart 2023 13:33

Ben de yazacağım deprem bölgelerini. Böyle bir fırsat bulmak zor gerçekten.

Fomant
Memur
28 Mart 2023 13:48

Urfa Adıyaman malatya gibi az etkilenen deprem bölgelerini bende yazacağım

Birhemşirehanimm, 1 yıl önce

Ben de yazacağım deprem bölgelerini. Böyle bir fırsat bulmak zor gerçekten.

Rose nurse
Aday Memur
28 Mart 2023 14:01

Küçük bebeğim olduğu için maalesef yazamayacağım.yoksa ben de yazar ve yüksek ihtimalle atanırdım... hayırlısı olsun herkes için

hemsire0648
Aday Memur
28 Mart 2023 14:12

3. bir alım olmayadabilir, umarım kimsenin puanı yanmaz bunuda göz önünde bulundurun arkadaşlar.

Rose nurse
Aday Memur
28 Mart 2023 14:16

3. Bir alım daha yapması lazım.. ama bizleri düşünen kim... düşünselerdi bu alımda daha adaletli olurlardı zaten.. eğer başka alımlar olmazsa asla hakkım helal değil..

Fomant
Memur
28 Mart 2023 15:26

Ben 3. hatta 4.alım olacağını düşünüyorum fakat ne olursa olsun deprem bölgelerini yazıcam 5-6 ay daha bekleyecek gücüm kalmadı.

Rose nurse, 1 yıl önce

3. Bir alım daha yapması lazım.. ama bizleri düşünen kim... düşünselerdi bu alımda daha adaletli olurlardı zaten.. eğer başka alımlar olmazsa asla hakkım helal değil..

Rose nurse
Aday Memur
28 Mart 2023 15:28

İnşallah yaparlar.. yoksa büyük haksızlık ve adaletsizlik..

28 Mart 2023 19:00

Hatay Maraş bile yazacağım. Bi daha atama olur mu ne zaman olur belli bile değil

Fomant, 1 yıl önce

Fomant
Memur
28 Mart 2023 19:13

Sanırım bende öyle yapıcam listemi doldurmaya çalıştım dolmadı çünkü hiçbir yer alım yapmıyor 3-5 maksimum 15 tane ile alım yapmış çoğu il.mecburen tüm deprem illerini yazmak zorundayım çünkü puanım sınırda

Birhemşirehanimm, 1 yıl önce

Hatay Maraş bile yazacağım. Bi daha atama olur mu ne zaman olur belli bile değil

leonidas_cog
Şube Müdürü
28 Mart 2023 23:01

Bir alım daha olur mu diyenler olmuş , yapmayın arkadaşlar 2022 puanı ile en az 3 alım daha olacaktır , bu alım beyaz reform kapsamında ki ekstra bir alım , deprem bölgelerini yazma konusuna gelince, puanı kritik olanlar yazabilir, ama iyi puanlilara tavsiye etmem

Bbbils
Aday Memur
29 Mart 2023 14:30

adıyaman maraştan daha beter ne az etkilenmesi ev kalmadı memlekette neredeyse

Fomant, 1 yıl önce

Fomant
Memur
29 Mart 2023 16:12

Dün iyi düşündüm taşındım böyle bir ayrım yapmamaya karar verdim 73 puanım var ve bekleyecek gücüm kalmadı. Deprem bölgelerinin hepsini yazdım hatay dahil. Hatta kendimi aştım kilisi bile yazdım 100 hemşire alıyormuş.

Bbbils, 1 yıl önce

adıyaman maraştan daha beter ne az etkilenmesi ev kalmadı memlekette neredeyse

tek1gercek
Aday Memur
29 Mart 2023 16:38

Puanınız Branşa göre 75 yada 80 üzeri ise bekleyebilirsiniz. 3 değil 5 alım olsa bile 50-100 sınırlı olur. Seçim var diye bu kadar yüksek alım oluyor. Puanı 75 altı olanlar için son şans bence. Bu fırsat bir daha ele geçmez. Demedi demeyin.

leonidas_cog, 1 yıl önce

Bir alım daha olur mu diyenler olmuş , yapmayın arkadaşlar 2022 puanı ile en az 3 alım daha olacaktır , bu alım beyaz reform kapsamında ki ekstra bir alım , deprem bölgelerini yazma konusuna gelince, puanı kritik olanlar yazabilir, ama iyi puanlilara tavsiye etmem

Toplam 33 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi