Editörler : swat3410
28 Mart 2023 20:15

Bir buçuk yıllık polis memuruyum istanbuldayım çok mutsuzum istifa etmeyi düşünüyorum süreç nasıl

İstanbula ilk geldiğimde de mutsuzdum aradan 1.5 yıl geçti hala değişen bir durum yok psikolojik olarak çok yıpranmış kişilik olarak çok değişmiş borca girmiş geçim sıkıntısıyla boğuşan biri oldum gereksiz amir baskısı gereksiz sürgünlerden yıldım

chochito
Memur
28 Mart 2023 20:26

Allah yardımcın olsun. Tayin isteme durumun varsa dilekçe ver zaten İstanbul da kirada birşey sahibi de olamazsın sade karnın doyar

formalit
Aday Memur
28 Mart 2023 20:36

Tayin isteyebilsem keşke gönüllü şark falan açsalar keşke çevik kuvvetten yıldım iyice

chochito, 1 yıl önce
Allah yardımcın olsun. Tayin isteme durumun varsa dilekçe ver zaten İstanbul da kirada birşey sahibi de olamazsın sade karnın doyar

gencpolis25
Memur
28 Mart 2023 21:03

devrem hangi okul mezunusun
formalit, 1 yıl önce

Tayin isteyebilsem keşke gönüllü şark falan açsalar keşke çevik kuvvetten yıldım iyice

formalit
Aday Memur
28 Mart 2023 21:09

Kastamonu

gencpolis25, 1 yıl önce
devrem hangi okul mezunusun

akdenizlii
Aday Memur
28 Mart 2023 21:18

öncelikle iddayı bırak kendine hobi edin. istanbulun keyfini çıkar hiç oynanıyorum falan deme o işlerin sonu yok
formalit, 1 yıl önce

Kastamonu

Dead.588
Memur
28 Mart 2023 21:22

Neyle çıkaracak İstanbulun tadını

akdenizlii, 1 yıl önce
öncelikle iddayı bırak kendine hobi edin. istanbulun keyfini çıkar hiç oynanıyorum falan deme o işlerin sonu yok

Dead.588
Memur
28 Mart 2023 21:24

Doğru düzgün izin mi var, Aylık 30 bin maaşı mı var

akdenizlii, 1 yıl önce

Djdiddid
Aday Memur
28 Mart 2023 21:27

Senin gibi daha yeni memur kardeşlerime ne yapıyorlarda amirler tarafından ne baskı varki de böyle oluyor. Sorgulasinlar bunları Yazık.uzuluyorum Ne umutlarla giriliyor Ama bir kaç egolu insan sayesinde meslekten soğuyor Aidiyet olmuyor

formalit
Aday Memur
28 Mart 2023 21:30

Hacı abi sen karıştırdın galiba bir tanıdığına ben iddia oynamıyorum hiç oynamadım demiyorum ama mesleğe girdiğimden bu yana iddiaya bulaşmadım hobi vs şeyler için yine ekonomik şartlar göz alınmalı ekonomik şartlar mükemmel olsa bile zaman yok. Sosyalleş kardeş dersen etrafın full polis normal sivil biriyle buluşup oturmak bile zor mesai saatin belli değil herkesin sabit mesaisi olduğu bir iş düşün bir de senin mesainin bitmesi için whatsap mesajları kontrol etmeni düşün ağzı olan konuşuyor istanbulun tadını çıkar diye senelik izinlerde gelip 2 hafta ayasofya müze galata gezip burda istanbul memurlarına akıl vermeyi çok seviyorsunuz

akdenizlii, 1 yıl önce

formalit
Aday Memur
28 Mart 2023 21:33

İl dışı görevlere gittiğimizde istanbuldan çıkıyoruz diye seviniyoruz abi hayal gücüne bırakıyorum ne yaptıklarını bize okulda anlatımları meslek daha zor diye bizde en fazla ne olabilir diye hayal eder dururduk hayal ettiğimizden fazlasıymış meğerse

Djdiddid, 1 yıl önce
Senin gibi daha yeni memur kardeşlerime ne yapıyorlarda amirler tarafından ne baskı varki de böyle oluyor. Sorgulasinlar bunları Yazık.uzuluyorum Ne umutlarla giriliyor Ama bir kaç egolu insan sayesinde meslekten soğuyor Aidiyet olmuyor

adalı-polis
Genel Müdür
28 Mart 2023 21:41

Az daha dayan kardeşim. Gerekirse daireye görüşe git. Eğer çocuğun falan büyük değilse okul zamanı değilse şark için torpilli olmayan illeri ve onların küçük ilçelerini yaz. Kafayı dinlersün oh be dünya varmış dersin. En azından mesleğe az daha ısınırsın. Başka iş bulmadan istifa etme

Djdiddid
Aday Memur
28 Mart 2023 21:43

Sevgili kardeşim Keşke burada sizin gibi samimi dertleri olan arkadaşlarımızın sorunlarini dinleyecek insanlara.yer verilse sadece, dusunculerimiz sabote etmek sırf eğlenmek için bile gelen insanlar var .onlara acıyorum... Unutma yalnız değilsin 1 yıllık memurda var 15 yıllık memurda var senin duygularını paylaşan Bir yerlerde yüz hepimiz biriz aynı duygudayiz İnan senin gibi düşünen devrelerin arkadaşların vardır oralarda .onları bul.ve bol bol konuş .. konuşmaktan çekinme . Git 2. Sınıf 3.simif.niyet müdürlerine bek mudurle görüşecem de Sırf muhabbetine geldim de..beni dinleyeceksiniz de..sorunlarım var de...alışamadım de.. İnan iki tanesi kovsa odasından ... 3. Cusu seninle ilgilenir. Oda mi olmadi. İl emniyet müdürlüklerinde müfettiş odaları var .. Sizinle muhabbete geldim de Anlat çekinme... O damı olmadı.. Piskologa git..... Nasılsınız de..muhabbete geldim de... Sohbet edebilecek insan ara ..bulursun kardeşim.. İt köpek sadece havlar....onları bosverr.. Sen sen ol ..derdini paylaş

hknpntr
Aday Memur
28 Mart 2023 21:53

Hangi donemsin şefim ve asalet tastik kacinci ayda oldu

Asdewqa
Aday Memur
28 Mart 2023 21:55

Esenyurta gidip ümmet kardeşlerimiz sayesinde yabancı dil öğrenerek :)

Dead.588, 1 yıl önce

Neyle çıkaracak İstanbulun tadını

chochito
Memur
28 Mart 2023 22:04

Aga siz ne yaşıyorsunuz İstanbul'un tadını çıkar dediğin adam 1.5 yılda taş çatlasın 16 alır kira elektrik su doğalgaz internet derken dışardan yemek yemesi bile sayılıdır milletle t. geçiyorsunuz artık
akdenizlii, 1 yıl önce

mirzaekinc
Aday Memur
28 Mart 2023 22:07

Kardeşim yol yakınken gençliğini laçkalaşmış bu emniyette çürütme,Rızık derdine düşme,en kötü kurye işinde bile çalışsanız 15-17 bin lira arası maaş alırsın.Allah yardımcınız olsun

aganiginaganigi
Kapalı
28 Mart 2023 22:58

Terbiye yok, ahlak desen hak getire. Genç bir meslektaşı derdini yazmış verdiği cevaba bak. Empatiden yoksun, iftiracı ve kötü kalpli birisin. Senden memur olmuş ancak insan olmamış haberin olsun istedim.

Genç kardeşime kolaylıklar diliyorum, hayat zor ve acımasız, umarım başa çıkabilir ve girdiğin bu yolda daha mutlu bir memuriyet yapabilirsin.

Elimizden gelecek bir şey olursa dm den yaz kardeşim.

akdenizlii, 1 yıl önce

elbetbirgunn
Aday Memur
28 Mart 2023 23:31

Kes bosu heryerde var sizden bitane
akdenizlii, 1 yıl önce

Mehmet akif 70
Aday Memur
29 Mart 2023 00:14

11.yılda istifa ettim çok şükür kafam rahat ,hiç pişmanlığım yok keşke biraz daha erken bıraksaymışım diyorum kendime,çalışana iş her yerde var, Polislik zor diye sakın bırakma özel sektör onu aratmaz ,ama ben bu işi yapmak istemiyorum dersen o başka .

emre2466
Yasaklı
29 Mart 2023 00:18

Valla o İstanbuldan bir an önce tayin olup gitmeye bak kardeşim bizim 2010 2013 yılları arasında çalışmış bi abin olarak söylüyorum istanbul bizim zamanımızda bi parça iyiydi akıllı telefonumuz yoktu ama çevik kuvvette samimi arkadaşlarımız vardı iş dışında da gezip tozuyorduk o zamanlar aldığımız paraninda şimdiye göre baya bir hatrı sayılıyor du 2 ay önce geldim İstanbula komple o çocuğu dolmuş şimdi diyorum zamanında nasıl çalışmışım diye şimdi ki şimdi çalışsam katil olurdum herhalde diye neyse yine de işine sahip çık kardeşim piyasa da iş yok mesleğin vardır belki bilmiyorum ama yoksa para yoksa hayatta yok herseye rağmen maaşını çekiyorsun ayın onbeşinde buna şükür de sosyallesmekten kastın karı kız ortamıysa istanbul da istediğini bulabilirsin biz kralını buluyorduk yaşın genç büyük ihtimal ama yaş aldıkça duruluyorsun belli bi yerden sonra sakin kafa istiyorsun biraz sabır et zaten şarka gidince herşey yoluna girer sağlıcakla kal dostum

Toplam 33 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi