Editörler : ayşegül bgm

Fomant
Memur
30 Mart 2023 21:50

Balıkesir,kütahya,bursa bu şehirler de eklenmeli.

umut.72
Memur
30 Mart 2023 21:53

Büyükşehir olarak doğuda yalnızca bakıyorum,bencede düşük kapatır Hatay ve Kilis gerisini kestirmek zor aynen
Fomant, 1 yıl önce

Hiç bilmiyorum kimseyi tercih konusunda yanlış yönlendirmek istemem.71 puana deprem illerinden biri kesin gelir diye düşünüyorum. Çoğu insan hatay maraş yazacağıma diğer alımı beklerim giderim diye düşünüyor. Siz istediğiniz illeri sıralamasına göre yazın en çok istediğiniz il başta olsun. ben gaziantep , osmaniye ve adıyamanı başlara koydum sonlarda kilis hatay var. İstanbulun düşük kapatma ihtimaline karşı 3-5 tane istanbul da ekledim. ayrıca kocaeli,tekirdağ gibi illeri de yazabilirsiniz çok sayıda hemşire alımı var

Fomant
Memur
30 Mart 2023 21:58

Hocam iyi analiz yapın tüm illeri yazın gerçekten büyük sürprizler olabilir. deprem bölgelerine çok kadro açılması karışıklık yarattı. zonguldak ve sivas gibi illeri de ekleyin.

umut.72, 1 yıl önce
Büyükşehir olarak doğuda yalnızca bakıyorum,bencede düşük kapatır Hatay ve Kilis gerisini kestirmek zor aynen

umut.72
Memur
30 Mart 2023 22:00

Kesinlikle aklımda olan çoğu ili yazdin :) Keşke tercih hakkı 40-50 olsaydı
Fomant, 1 yıl önce

Hocam iyi analiz yapın tüm illeri yazın gerçekten büyük sürprizler olabilir. deprem bölgelerine çok kadro açılması karışıklık yarattı. zonguldak ve sivas gibi illeri de ekleyin.

30 Mart 2023 22:02

Gaziantep de nurdağı ilçesi çok düşük kapatabilir çünkü orası bildiğim kadarıyla çok kötü durumda yani ayakta bir tane bile ev yok onun dışında gerçekten ne olacağını kestirmek imkansız bu alımın hiç beklenmedik şehirler belkide düşük kapatır ama önceliği gerçekten istediğiniz şehirlere verin son 10 tercih deprem bölgeleri olsun

umut.72
Memur
30 Mart 2023 22:08

Orda da ev yok işte :) Adıyaman nasıl olur acaba 250 kişi falandı
Hemşire zeze, 1 yıl önce

Gaziantep de nurdağı ilçesi çok düşük kapatabilir çünkü orası bildiğim kadarıyla çok kötü durumda yani ayakta bir tane bile ev yok onun dışında gerçekten ne olacağını kestirmek imkansız bu alımın hiç beklenmedik şehirler belkide düşük kapatır ama önceliği gerçekten istediğiniz şehirlere verin son 10 tercih deprem bölgeleri olsun

30 Mart 2023 22:16

Adıyamanda baya kötü durumda şimdi şuna hazırlıklı gidin ev bulursanız kirası büyük ihtimalle yüksek olucak ve az hasarlı olucak çünkü bütün evler hasar gördü ki ev bulmak lüks gerçekten büyük ihtimalle konteynerolur yani deprem bölgesine atanan herkes kendisini konteynere ve zor hayat koşullarına hazırlamalı ki bu süreç 1.5-2 yıl sürebilir o yüzden evde bolca dinlenin :)

umut.72
Memur
30 Mart 2023 22:17

Orasida kötü evet ilcelerindr belki ev vardır
Hemşire zeze, 1 yıl önce

Adıyamanda baya kötü durumda şimdi şuna hazırlıklı gidin ev bulursanız kirası büyük ihtimalle yüksek olucak ve az hasarlı olucak çünkü bütün evler hasar gördü ki ev bulmak lüks gerçekten büyük ihtimalle konteynerolur yani deprem bölgesine atanan herkes kendisini konteynere ve zor hayat koşullarına hazırlamalı ki bu süreç 1.5-2 yıl sürebilir o yüzden evde bolca dinlenin :)

Bbbils
Aday Memur
30 Mart 2023 22:43

adıyamanda cok ev yıkıldı. doğu ilçeleri iyi durumda tut gölbaşı besni ve en çokta merkez etkilendi

umut.72, 1 yıl önce
Orasida kötü evet ilcelerindr belki ev vardır

umut.72
Memur
30 Mart 2023 22:45

Siz ordami kalıyorsunuz ?
Bbbils, 1 yıl önce

adıyamanda cok ev yıkıldı. doğu ilçeleri iyi durumda tut gölbaşı besni ve en çokta merkez etkilendi

Bbbils
Aday Memur
30 Mart 2023 22:48

adıyamanlıyım ilk sıra yazdım 73,78 puan ile

umut.72, 1 yıl önce
Siz ordami kalıyorsunuz ?

umut.72
Memur
30 Mart 2023 22:49

Merkez de ev bulunur mu sizce
Bbbils, 1 yıl önce

adıyamanlıyım ilk sıra yazdım 73,78 puan ile

Bbbils
Aday Memur
30 Mart 2023 22:51

çok zor bende olursa ev arayacağım şu an maraştayım eşim orda çalışıyor. adıyaman olursa bizde ev bakacaz

umut.72, 1 yıl önce
Merkez de ev bulunur mu sizce

umut.72
Memur
30 Mart 2023 22:52

Anladım, marasta durum ne hocam orda kiralık ev bulunur mu yada bulunsa çok mu pahalı olur 71.28 puan adiyaman gelir mi sizce
Bbbils, 1 yıl önce

çok zor bende olursa ev arayacağım şu an maraştayım eşim orda çalışıyor. adıyaman olursa bizde ev bakacaz

Bbbils
Aday Memur
30 Mart 2023 22:58

gelir mi kestiremiyorum. maraş hatay ve adıyamana göre bir nebze daha iyi durumda ev bulunsa bile cok fahiş fiyatlar var

umut.72, 1 yıl önce
Anladım, marasta durum ne hocam orda kiralık ev bulunur mu yada bulunsa çok mu pahalı olur 71.28 puan adiyaman gelir mi sizce

umut.72
Memur
30 Mart 2023 23:00

Anlafim hocam tşk
Bbbils, 1 yıl önce

gelir mi kestiremiyorum. maraş hatay ve adıyamana göre bir nebze daha iyi durumda ev bulunsa bile cok fahiş fiyatlar var

31 Mart 2023 12:04

Aslında evet maraş hatay adıyaman üçünden birinin gelme olasılığı daha fazla Gaiantepe göre. Sıralamayı da Gaziantep üste yazarak yaptım. Ama deprem bölgelerinden önce yazdığım yerlerin gelmesini umuyorum. İstanbuldan birsürü yer yazdım. Öncesine çok istediğim ama bana gelmesi zor olan yerleri yazdım. Bir yere ummadık puandaki biri atanabilir bu yüzden tercih yapmak çok zor. Keşke 50 tane falan tercih hakkı olsaydı. Yetmiyor...

Fomant, 1 yıl önce

Benim 73 puanım var doğu bölgesi sıralamasını sıralamayı adana,gaziantep,osmaniye, adıyaman,urfa, malatya,kahramanmaraş,hatay,kilis şeklinde yaptım.tercih edilecek yerlerin azlığından dolayı gaziantep 75 le kapatır diye düşünüyorum. İnsanlar gerçekten hatay falan yazmak istemiyor hatay yazacağıma antep yazarım diye düşünüyorlar.siz tüm deprem illerini yazın nasip bu gaziantep geledebilir. 72 puana hatay,kahramanmaraş,adıyaman gelir diye düşünüyorum.

Toplam 37 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi