Editörler : cihan27E.Kayı Han

net bilgi
Memur
02 Nisan 2023 21:47

Mühendis olunca kendinizi ne sanıyorsunuz yaptığınız inşaatlardan belli ya
EMRE YALCİN, 1 yıl önce
İşçinin 20-21 aldığı yerde mühendis 35 üzeri alır

net bilgi
Memur
02 Nisan 2023 21:48

Beledye butcesymis o parayı devletten almıyor mu
Kutadgu4, 1 yıl önce

Belediye kamu tüzel kişisidir. Maaşları kendi bütçesiyle ödüyor. 21 bin maaş verip belediyeyi zarara uğratsa şov yapıyor diyebilirsin. Böyle bir durum yok. Sana mühendis olarak 18 bin maaşı ise bakanlık reva görüyor. Tunceli belediyesi; "Bakanlık mühendisine 18 veriyor. Denge bozulmasın. Ben de işçime 15 vereyim" mi desin?

Yarın bir gün, Sabancı holding, "çaycıma bile yoksulluk sınırı olan 30 bin lira maaş vereceğim" dese, sen bu kafayla ona da itiraz edersin.

Yanlış olan ve itiraz etmen gereken, bakanlık ve sana verdiği 18 bin maaş. Maçoğlu'nu da alkışlaman gerek.

Plastikcerrah
Şube Müdürü
02 Nisan 2023 21:59

Doktorlar memur değildir arkadaşlar memur mühendislerimiz ve avukatlarımız ya da memur öğretmenlerimizi rica ediyorum kendisini doktorla kıyaslamasın.Doktorlar tıp bilimini icra edenbilim insanlarıdır.Bir doktorun devlette çalışma sebebi halk mağdur olmasın diyedir .

haci06
Yasaklı
02 Nisan 2023 23:25

doktorlar insan üstü varlıktır diyeceksinz neredeyse.. ego ping

Plastikcerrah, 1 yıl önce

Doktorlar memur değildir arkadaşlar memur mühendislerimiz ve avukatlarımız ya da memur öğretmenlerimizi rica ediyorum kendisini doktorla kıyaslamasın.Doktorlar tıp bilimini icra edenbilim insanlarıdır.Bir doktorun devlette çalışma sebebi halk mağdur olmasın diyedir .

office chief
Memur
03 Nisan 2023 11:03

oha lan :)) bilimi biliyor musunuz acaba saysana bana bilim dallarını

Plastikcerrah, 1 yıl önce

Mustafa Sancak
Aday Memur
04 Nisan 2023 19:44

İkramiyeler ile birlikte aylık 26-27 bin TL'ye geliyor...

Yeni çeri
Memur
04 Nisan 2023 22:09

Demokrasinin zararı çok malesef. Oy almak için bu hükümet kurumlara çok zararlar verdi

Maxplancx
Yasaklı
04 Nisan 2023 23:19

Bu konu Twitter da tartışılmalı gerçekten hak refahmi bu 11 bin maaş alıyoruz

Sibersky
Aday Memur
04 Nisan 2023 23:49

Adam örnek oluyor helal olsun keşke herkes böyle yönetici olsa

Toplam 49 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler