Editörler : ayşegül bgm

hemsire0648
Aday Memur
01 Nisan 2023 12:43

Ben Osmangaziyi kazandım gideceğim fakat dikkatimi çeken yüksek puanlıların heryere başvurmaları necmettin erbakan üniversitesi 180 kişi alım 70.710 ile kapatmış. 81 puanla başvuranlar var dikkatle incelerseniz aynı kişiler diğer sözleşmeli yerlerede başvurmuş. Başvurumu yaparken gitmeyeceğim yerlere yapmamaya dikkat ettim .sağlık bakanlığında da meb ilanınında başvuru yaptılar ve üniversite ilanlarında da bu kişiler birçok yedeğin listeye girememesine neden oluyor,çünkü yayınlanan yedekler içindede gitmeyecek olanlar var. Gerçekten gideceğe sözüm yok ama bazı insanlar heryere başvuruyor başvurmak kolay ama hakka girmek üzücü yapmayın lütfen her alım dahil gitmeyeceğiniz yeri başka arkadaşlara bırakın.

umut.72
Memur
01 Nisan 2023 12:46

Hayırlı olsun osmangaziye bende başvurdum asil listedeyim. Çalışma şartları falan nasıl bilginiz varmı veya maaş hakinda sordunuz mu hiç orda çalışana vs Buarada puanınız kaç bakanlık atamasina basvuracakmisiniz?
hemsire0648, 2 ay önce

Ben Osmangaziyi kazandım gideceğim fakat dikkatimi çeken yüksek puanlıların heryere başvurmaları necmettin erbakan üniversitesi 180 kişi alım 70.710 ile kapatmış. 81 puanla başvuranlar var dikkatle incelerseniz aynı kişiler diğer sözleşmeli yerlerede başvurmuş. Başvurumu yaparken gitmeyeceğim yerlere yapmamaya dikkat ettim .sağlık bakanlığında da meb ilanınında başvuru yaptılar ve üniversite ilanlarında da bu kişiler birçok yedeğin listeye girememesine neden oluyor,çünkü yayınlanan yedekler içindede gitmeyecek olanlar var. Gerçekten gideceğe sözüm yok ama bazı insanlar heryere başvuruyor başvurmak kolay ama hakka girmek üzücü yapmayın lütfen her alım dahil gitmeyeceğiniz yeri başka arkadaşlara bırakın.

cemalettin32
Aday Memur
01 Nisan 2023 14:24

50 kişi almış 150 kişi yedek duyurmuş ilk kayıtta 20 kişi yerleşip kaydını yapsa 150 kişinin içinde 30 kayıt Yapacak kişi çıkar artık sağlık Bakanlığı ile üni hastanesi arasında çok bir fark yok ek ödeme desen var kadro desen var bide şehir izmir sağlık başkanlığında olup hakkaride çalışmaktansa çakılı kadro izmirde çalışırım diyen çok zaten başvuranın yüzde %50 kısmı izmirli
subkutan, 2 ay önce
Ne kadar sıg dusunce. Peki ya yedeklerde gitmezse ne olcak ?yedeklere giremeyenler ?
Toplam 23 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi