Editörler : cihan27E.Kayı Han

13 Nisan 2023 02:58

Forumda açılan konu başlıkları hakkında

Değerli üyelerimiz;

Biliyorsunuz ki burası maaş, görevde yükselme ve diğer özlük hakları forumu. Bundan dolayıdır ki açılan konu başlıklarının bu minvalde olması gerekir. Ancak son zamanlarda sürekli siyasi içerikli konu başlıkları açılıyor. Bu konu başlıkları forumla alakasız olduğu için siyasi foruma taşınıyor.

Bazı üyeler hemen veryansın ediyor. Konu başlığım kapatıldı diyor. Hatta hakaret ediyorlar küfür ediyorlar. Adam konu başlığı açmış siyasi foruma taşımışım, girmiş yeni konu açarak ve özel mesaj yoluyla sadece bana değil yedi sülaleme küfür ediyor. Site yönetimine site sahiplerine küfür ediyor.(Bu kişilerle ilgili yasal haklarımı kullanacağımın da bilinmesini isterim)

Biz size siyasi konu başlığı açmayın demiyoruz ki açın ama bu forumda değil. Sitemizde siyasi forum var orada açın. Hakaret ve küfür olmadan dilediğinizi yazın.

Ya arkadaşlar hepiniz koca koca adamlarsınız hepiniz bu devletin memurlarısınız. Yav herşeyin bir yeri var. Salonda yemek yapılmaz mutfakta yapılır. Tuvalette banyo yapılmaz. Evrak kayıta girmesi gereken evrak direkt müdürün önüne gitmez. Yapmayın Allah aşkına. Nasıl ki hayatın yaşamın memuriyetin kuralları varsa buranın da var.

Buranın kuralı da bu. Siyasi içerikli paylaşımlar konular siyasi forumda açılacak bu kadar basit.

Ne yalakalığımız kaldı ne anamız ne bacımız. Makarnacı olduk, kömürcü olduk, herşey olduk.

Tek yaptığımız kuralları işletmek. A partisi B partisi beni ilgilendirmez burada bir kural var ve ben o kuralı işletiyorum. Bunun altında başka şeyler aramayın lütfen. Her konu her forumda açılacak olursa nasıl aradıklarımıza cevap bulacağız yada biz neden sitede forumları ayırdık.

Forumları ayırdık çünkü isteyen üye aradığı konuyu bulabilsin diye. Kurumlarınızda nasıl ki birimler farklı farklı burasını da öyle düşünün lütfen.

Sizlerden bir kez daha istirham ediyorum. Lütfen siyasi içerikli konularınızı siyasi forumda açın. Ekonomiye ilişkin konuları ekonomi forumunda. İşe alımlara ilişkin konuları kpss forumlarında.

Herkese hayırlı ramazanlar, hayırlı bayramlar.

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi