İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Editörler : crops35
22 Nisan 2023 15:30

DHMİ den başka bir kuruma geçiş
Merhaba ben dhmi de memurum. Eşim ve ben Eskisehirliyiz. Eskişehirden çok uzağız butun duzenimiz evimiz Eskisehirde. Başka bir kuruma gecis yaparak Eskişehir e gidebilir miyim acaba.

efsuneva
Aday Memur
22 Nisan 2023 17:06

bence mümkün ama onun yerine tayin hakkınızın dolmasını beklemek daha mantıklı değil mi?

lastairbander
Aday Memur
22 Nisan 2023 17:12

DHMI Eskisehir de memur alımı yapmiyor malesef :( Bildigim kadarı ile sadece kule dhmiye ait Hasan Polatkan Havalimaninda. Cevabınız icin tesekur ederim.
efsuneva, 11 ay önce

bence mümkün ama onun yerine tayin hakkınızın dolmasını beklemek daha mantıklı değil mi?

efsuneva
Aday Memur
22 Nisan 2023 17:15

Anladım öyleyse artıları eksileri güzelce tartmanızı öneririm. DHMİ maaş olarak dolgun bir kurum. Sağlıcakla kalın.

Who.are.you
Şube Müdürü
22 Nisan 2023 19:24

Evet kurumlararası geçiş teknik olarak mümkün başka bir kit kurumuna "SAĞLAM BİR DAYINIZ VARSA" geçiş yapabilirsiniz. Aslında herkes dhmi geçmek için sağlam dayı arıyor, her ne kadar çok avantajlı bir kurum olsa da oradan çıkmak içinde aynı şey geçerlidir sanırım :)

lastairbander
Aday Memur
24 Nisan 2023 11:28

Valla oyle saglam bir dayı yok açıkçası:) Aynen herkes dhmi ye gecmek ister ama ben kendi memletimde olabilmek icin baska kuruma raziyim. Tabi dediginiz gibi ona da baya bir saglam kisi lazim. Tesekur ederim cevabiniz icin
Who.are.you, 11 ay önce

Evet kurumlararası geçiş teknik olarak mümkün başka bir kit kurumuna "SAĞLAM BİR DAYINIZ VARSA" geçiş yapabilirsiniz. Aslında herkes dhmi geçmek için sağlam dayı arıyor, her ne kadar çok avantajlı bir kurum olsa da oradan çıkmak içinde aynı şey geçerlidir sanırım :)

25 Nisan 2023 09:55

kpssden 92-93 civarı bir puan alarak turasaşa geçiş yapabilirsiniz. dhmiye giren oraya da girer. en son alımda 5 tane memur almışlar. kitlerde tayin ile uğraşılmaz. çok üzülürsünüz psikolojiniz bile bozulabilir.

lastairbander
Aday Memur
25 Nisan 2023 10:03

Evet o da mantıklı. Herhangi bir bölüm mezunu turasaşa girebilir mi acaba bilginiz var mi. Ben sivil havacılık mezunuyum. Tamamen zıt bir bölum benimki
blizzard912, 11 ay önce

kpssden 92-93 civarı bir puan alarak turasaşa geçiş yapabilirsiniz. dhmiye giren oraya da girer. en son alımda 5 tane memur almışlar. kitlerde tayin ile uğraşılmaz. çok üzülürsünüz psikolojiniz bile bozulabilir.

25 Nisan 2023 12:11

sivil havacılık mı. o iyi olmadı işte. kitler genelde iibf mezunlarını alıyor memur olarak. 4001 de çok gelmez. hangi bölümlerin girebildiğini tercih robotundan bakabilirsiniz. son alımda sivil havacılık kabul etmemiş. öncekilerde de yoktur %99.

lastairbander, 11 ay önce
Evet o da mantıklı. Herhangi bir bölüm mezunu turasaşa girebilir mi acaba bilginiz var mi. Ben sivil havacılık mezunuyum. Tamamen zıt bir bölum benimki
25 Nisan 2023 13:55

Hasan Polatkan Havalimanı Eskişehir Teknik Üniversitesinin Dhmi işletmiyor ama tavsiyem dhmi den başka yere geçme uzaksa uzak yıllık izinlerinde yine gidersin Eskişehire

mikkaa
Şef
28 Nisan 2023 13:46

Ankara'ya nakil geç hocam. Eskişehir'e gitmek istediğinde hızlı trenle çok rahat gidersin. DHMİ bırakılır mı hiç?? Üşenmedim baktım ücreti tek yön 110 TL ve saatleri hem sabah hemde akşam için mesai saatlerine uygun. Haftalık organizeni Pazartesi Ankara, Çarşamba Eskişehir, Perşembe Ankara, Cuma Eskişehir yapsan 440 TL maliyeti olur haftalık. Bence başka bir alternatifi yoksa denenebilecek bir yöntem.

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi