Editörler : crops35
23 Nisan 2023 23:19

2024 önlisans KPSS

Arkadaşlar 2024 önlisans kpss ye hazırlanacağım. Nasip olursa 2 yıllık açıktan bir bölüm bitirmek istiyorum. Bana 2024 önlisans kpss 75-85 arası bir puan alabilirim. Bu puanla atanabileceğim bir bölüm tavsiye eder misiniz? Açıktan okumak istiyorum. Hangi 2 yıllık bölümü bitirirsem 2024 önlisans da atamam daha kolay olur? Lütfen görüşlerinizi bekliyorum.

Serserdeo
Memur
28 Nisan 2023 02:23

Çok doğru yapmışsın bende aynı yolu izliyorum ben muhasebe ve tıbbi sekreterlik yazdım ikisini de okuyorum biri bir ay sonra diğeri seneye bitecek önerim tds , sosyal güvenlik, büro yönetimi, muhasebe olabilir bir bölüm bu sene bir bölümde seneye yazabilirsin ben oyle yaptım

Varo
Aday Memur
30 Nisan 2023 01:32

Benim de muhasebeden tek dersim kaldı

3173 ten sıralamanız nedir ?

Serserdeo, 12 ay önce

Çok doğru yapmışsın bende aynı yolu izliyorum ben muhasebe ve tıbbi sekreterlik yazdım ikisini de okuyorum biri bir ay sonra diğeri seneye bitecek önerim tds , sosyal güvenlik, büro yönetimi, muhasebe olabilir bir bölüm bu sene bir bölümde seneye yazabilirsin ben oyle yaptım

naazlı
Şef
10 Haziran 2023 17:11

Merkezi yerleştirmelerde yaş sınırı var mı

nazlıyükler
Aday Memur
06 Kasım 2023 21:23

nasıl kaydoluruz bende önlisans mezunuyum herhangi sınava girmeden başvurabiliyor muyuz
Serserdeo, 12 ay önce

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi