Editörler : Pangaea
24 Nisan 2023 00:07

DSİ yedekler

Yedek olup evrak teslim eden var mı ? Kurumu aradim yedekler de evrak teslim yapsın dedi.

MehmetH28
Aday Memur
24 Nisan 2023 01:08

Bende görüşmüştüm kurumla . Asiller için sürenin 24 nisanda dolduğunu , 24 nisandan sonra hak kazanan yedeklerle irtibata geçileceği söylendi. Size evrak teslimini ne zaman yapılmalı dendi yedekler için ? Tebligat , duyuru yada ne bileyim herhangi iletişime geçilmeden neye göre evrak teslimi yapacaksınız ? Mühendis alımı için yazıyorum bu arada

mkarey10
Şef
24 Nisan 2023 01:25

hocam siz nereye hangi branş başvurusu yaptınız?

MehmetH28, 12 ay önce
Bende görüşmüştüm kurumla . Asiller için sürenin 24 nisanda dolduğunu , 24 nisandan sonra hak kazanan yedeklerle irtibata geçileceği söylendi. Size evrak teslimini ne zaman yapılmalı dendi yedekler için ? Tebligat , duyuru yada ne bileyim herhangi iletişime geçilmeden neye göre evrak teslimi yapacaksınız ? Mühendis alımı için yazıyorum bu arada

MehmetH28
Aday Memur
24 Nisan 2023 01:40

Giresun - Harita Mühendisliği , siz ?
mkarey10, 12 ay önce

hocam siz nereye hangi branş başvurusu yaptınız?

mkarey10
Şef
24 Nisan 2023 01:44

28'i görünce yazayım dedim hocam. Giresun - inşaat müh.

MehmetH28, 12 ay önce
Giresun - Harita Mühendisliği , siz ?

Destkpersonl
Aday Memur
24 Nisan 2023 02:11

Nasıl yani yedeklerde evrak teslimi yapsın denildi?aramaları gerekmiyor mu?

insanpazarı
Aday Memur
24 Nisan 2023 04:03

Yedeklerin evrak teslim duyurusu ayrıca yapılacak. Şu anda sadece asiller evrak teslim ediyor. Asilleri evrak teslimi bitmeden hangi yedegin evrak teslim edeceği nasıl bilinebilir?
Destkpersonl, 12 ay önce

Nasıl yani yedeklerde evrak teslimi yapsın denildi?aramaları gerekmiyor mu?

24 Nisan 2023 06:36

Aynen duyuru yapılmadan evrak teslimi saçma bir olay.

Ayrıca diyelim ki yedek olan kişi beklemeden gönderdi, yedekler için Duyuru yapıldığında tekrar mi evrak gönderecek sadece işleri karmaşıklaştiracaktir, bekleyin istenince gönderin başınız ağrımasın.

insanpazarı, 12 ay önce
Yedeklerin evrak teslim duyurusu ayrıca yapılacak. Şu anda sadece asiller evrak teslim ediyor. Asilleri evrak teslimi bitmeden hangi yedegin evrak teslim edeceği nasıl bilinebilir?

Emre Y
Aday Memur
24 Nisan 2023 10:21

Bu hafta yedek listesini açıklarla mı bilgisi olan var mı

Sherlocholm
Memur
24 Nisan 2023 14:42

Ben de mühendisim hocam. Aradim yedeklerdeyim dedim bana siz evrak teslimi yapın dediler. İkisini bir alıyoruz dediler ben de anlamadım. Siz yapmadınız mı şimdi evrak teslimi. Zaten bugün son bugün de yapamam ben.
MehmetH28, 12 ay önce

Emre Y
Aday Memur
24 Nisan 2023 16:07

Hocam bende 1. yedeğim asillerden biri çekildi sıra bana gelmiş olması lazım kimse bana ulaşıp evrak vs. istemedim bence liste yayınlanmadan hiçbir yedekten evrak istemezler

Sherlocholm, 12 ay önce
Ben de mühendisim hocam. Aradim yedeklerdeyim dedim bana siz evrak teslimi yapın dediler. İkisini bir alıyoruz dediler ben de anlamadım. Siz yapmadınız mı şimdi evrak teslimi. Zaten bugün son bugün de yapamam ben.

Sherlocholm
Memur
24 Nisan 2023 16:18

Hocam siz arayıp sordunuz mu ?
Emre Y, 12 ay önce

Hocam bende 1. yedeğim asillerden biri çekildi sıra bana gelmiş olması lazım kimse bana ulaşıp evrak vs. istemedim bence liste yayınlanmadan hiçbir yedekten evrak istemezler

Emre Y
Aday Memur
24 Nisan 2023 17:08

Yok hocam

Sherlocholm, 12 ay önce
Hocam siz arayıp sordunuz mu ?

Destkpersonl
Aday Memur
24 Nisan 2023 17:18

Bugün yedeklerden aranan oldu mu hiç?

can kervanci
Aday Memur
24 Nisan 2023 21:10

Bunu ilk defa duyuyorum Açıklama yapılmadan kimse evrak toplamaz bence
Sherlocholm, 12 ay önce

mvy21
Aday Memur
24 Nisan 2023 21:20

Belge teslim edip kabul edilenlerden arşive takılan olursa süreç nasıl işler bir ay da arşiv mi bekleyeceğiz yedek ataması için

Mehmet zihni kaya
Aday Memur
25 Nisan 2023 09:44

Genel müdürlükten edindiğim bilgiye göre yedeklerle alakalı net bilgiyi cuma günü vereceklermiş. Kimin feragat edip etmediğini kimlerin evraklarını gönderdiğini ayıklayıp ona göre bilgi paylaşacaklarmış

Emre Y
Aday Memur
25 Nisan 2023 10:33

Duyuru yapıp liste mi yayınlayacaklar acaba

Mehmet zihni kaya, 12 ay önce
Genel müdürlükten edindiğim bilgiye göre yedeklerle alakalı net bilgiyi cuma günü vereceklermiş. Kimin feragat edip etmediğini kimlerin evraklarını gönderdiğini ayıklayıp ona göre bilgi paylaşacaklarmış

Mehmet zihni kaya
Aday Memur
25 Nisan 2023 10:35

Bu bilgiyi de zor bela aldım kadın hiçbir şey söylemiyordu cuma günü arayın deyip duruyordu. Bizim heyecanımızın farkında değiller
Emre Y, 12 ay önce

Duyuru yapıp liste mi yayınlayacaklar acaba

Destkpersonl
Aday Memur
25 Nisan 2023 15:37

Bölge müdürlükleri,genel müdürlüğe atıyor tüm sorumluluğu sürekli bilgimiz yok deniliyor.Beklemekten yorulduk yeter artık ya

25 Nisan 2023 17:23

beklemek yorucu ama daha evrak teslimi dün bitti onlarda insan arkadaşlar kontrol edecekler yedekleri belirleyecekler ve bunun dışında dsi başka alımlarda yapıyor.

en hızlı çalışan kurumlardan birisi dsi, başka kuruma/lara başvuru yapanlar bilir.

Toplam 506 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi