Editörler : E.Kayı Han

29 Nisan 2023 18:40

İzmir Bam Ve Bim nasıldır adli yargıya göre?

Merhaba arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. İzmir Bam ve Bime tayin isteyeceğim. İzmir bekar biri için nasıl olur ekonomik açıdan? Adli yargıya göre yoğunluk varmıdır? Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

29 Nisan 2023 19:21

Bim ve bam, her zaman adli yargıdan daha ve daha rahattır. İzmir veya başka yer, neresi olursa olsun hayat pahalı tabiki. Büyük şehirler daha da pahalı. Kiralar vesair malum.

İnfaz34
Aday Memur
29 Nisan 2023 19:39

Ben alışverişi bam dan değil bim marketten yapıyorum bim daha uygun bence

28kasımmagduru
Aday Memur
29 Nisan 2023 20:13

Memur olursan geçinemezsin kardeşim memurluğun anlamı kalmadı hele katip olmak istiyorsan hem geçinemezsin hemde akıl sağlığın tehlikeye girer

KarobasaN
Memur
29 Nisan 2023 20:24

İzmir'deki herhangi bir bim market adli yargıdan daha iyi bu aralar malesef geldiğimiz nokta bu...

28kasımmagduru
Aday Memur
29 Nisan 2023 20:33

Kasada para yok ama bimin kasasında var

KarobasaN, 12 ay önce

İzmir'deki herhangi bir bim market adli yargıdan daha iyi bu aralar malesef geldiğimiz nokta bu...

29 Nisan 2023 21:11

İzmir'de kiralık olsun,satılık olsun fiyatlar uçmuş. Eve tek maaş giren Asgari ücrette çalışan birinin Allah yardımcısı olsun. Ama memleket olarak İzmir güzel.tatil yeri aramazsin.tarihi , dini yerleri gezmek,alışveriş vs. zorlanmazsın.

Planx
Kapalı
30 Nisan 2023 21:20

İkisi de adli yargıya göre çok daha iyidir. Zaten ikisi de aynı binada :) Kesinlikle tavsiye ederim. Zemin kattaki kantinden ve Foça Açık Ceza İnfaz Kurumunun hizmetlerinden faydalanırken, adliyenin bahçesinde palmiye ağaçlarının arasında yavuklun ile huzur içinde dolaşabilirsin.

benkatip
Şef
30 Nisan 2023 23:06

BAM çok rahat değil arkadaşlar. Bazı hukuk daireleri BATIK halde.

Haa, oraların en batığından ne olacak? arşiv yok , ekran yok .. mutlaka geçin..

umutsuzkatip
Şube Müdürü
02 Mayıs 2023 09:53

Bam adli yargıdan, bim de bam?dan rahattır her zaman. İsterse 5000 derdest olsun önemli olan kalemin is yoğunluğu. Ayda yılda bir duruşma olur onda da dönüşümlü çıkılır 2-3 dosya kadar olur. Kısaca böyle.

14 Haziran 2023 13:08

Ben de uzun zamandır ilk başlarda BİM aklımdaydı adliye alımlarına başvururken ama alımlar adli yargıya göre çok olmuyor, bazen düşünmüyor değilim. Aynen kiralar İstanbul dahil malum adli yargıdan geçiyim desen bölge idare mahkemesinin civarındaki evler de en düşük kiralık ev arasan 9 bindir. Baştan alımlar çok olsaydı ilk tercihim BİM olacaktı.

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi