İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Editörler : E.Kayı Han
04 Mayıs 2023 20:20

Ücretsiz izin - kademe derece ?

2015 girişli sözleşmeli İnfaz koruma memuruydum yeni kadro aldım. Sözleşmeliyken doğum sebebi ile 2 yıl ücretsiz izin kullandım. Bu süre kademe derecede sayılıyor mu ? Bilgisi olan yardımcı olabilir mi ?

krizantem 55
Aday Memur
06 Mayıs 2023 00:33

Hayır sayılmıyor ssk yatrılmadığı ve çalışmadığımız için benimle birlikte başlayan arkadaş 7/1 ben 8/2 lisans mezunuyum ikimizde ben ücretsiz kullandım

Bkrdmt
Aday Memur
23 Mayıs 2023 14:55

merhaba bu ücretsiz izindeykenki zaman için derece kademe hesaplanmasını öğrenebildiniz mi acaba.Bende benzer durumdayım kardeşimle aynı anda atandım o 8/2 ben 9/3 üm ücretsiz izin kullandım ama 657 sayılı kanunda ücretsiz izindeyken derece kademe devam ediyor diyor.arkadaş cvp olarak ssk yatırılmadığı için diyor ama hizmet dökmüne bakınca gss priminin yatırıldığı görülüyor oyüzden derece kademe devam etmeli gibi

Ayyıldıztc
Aday Memur
13 Haziran 2023 23:51

Teşekkür ederim . Kadrolu personele 2016 yılından sonra doğum sebebi ile ücretsizde geçirilen süreleri kademe derecede sayıyorlarmış. Acaba bizde de sayarlar mı diye düşündüm ama 8 yıl sözleşmeli çalıştırılıp bu sürede her konuda olduğu gibi bunda da hakkımız yendi?

krizantem 55, 11 ay önce

Hayır sayılmıyor ssk yatrılmadığı ve çalışmadığımız için benimle birlikte başlayan arkadaş 7/1 ben 8/2 lisans mezunuyum ikimizde ben ücretsiz kullandım

Ayyıldıztc
Aday Memur
13 Haziran 2023 23:54

Merhaba bir çok arkadaşımla görüştüm fakat aynı durumdalar. Komisyonlar bu süreçte sözleşmeli olduğumuz için kullandığımız izni kadro derecede hesaba almıyorlarmış .. Belki mahkeme ile bir umut olabilir

Bkrdmt, 10 ay önce

merhaba bu ücretsiz izindeykenki zaman için derece kademe hesaplanmasını öğrenebildiniz mi acaba.Bende benzer durumdayım kardeşimle aynı anda atandım o 8/2 ben 9/3 üm ücretsiz izin kullandım ama 657 sayılı kanunda ücretsiz izindeyken derece kademe devam ediyor diyor.arkadaş cvp olarak ssk yatırılmadığı için diyor ama hizmet dökmüne bakınca gss priminin yatırıldığı görülüyor oyüzden derece kademe devam etmeli gibi

mervetuna
Aday Memur
31 Temmuz 2023 16:20

bende 2013 yılında beri kadrolu memurum 2020 yılında doğum yaptım 2 yıl ücretsiz izin aldım ve 2022 yılında tekrar başaldım işe o zman benim derece kadememinde bu süre zarfında değişmesi gerekirdi ama kurum malesef derece yükselmesi ve kademe ilerlemesi yapmamış o zman bu yanlış olmuyor mu ?

Ayyıldıztc, 10 ay önce

Teşekkür ederim . Kadrolu personele 2016 yılından sonra doğum sebebi ile ücretsizde geçirilen süreleri kademe derecede sayıyorlarmış. Acaba bizde de sayarlar mı diye düşündüm ama 8 yıl sözleşmeli çalıştırılıp bu sürede her konuda olduğu gibi bunda da hakkımız yendi?

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi