Editörler : ayşegül bgm
19 Mayıs 2023 17:38

2023/5 evrak teslimi istifanın uzamasıyla ilgili

Kadrolu memurum istifamı verdim ama ayın 31 ine yetişmeyecek bu durumda olan evrak teslimi falan nasıl yapılacak bilgi verecek mı ?

Vincent1
Aday Memur
20 Mayıs 2023 12:08

Hocam bende aynı durumdayım. 31 Mayısa kadar evraklarını teslim etmen gerekiyor. İstifa onayı yetişmezse kurumundan istifa sürecinin devam ettiğine dair evrak almamız gerekiyormuş.

1907karatay
Aday Memur
20 Mayıs 2023 12:15

Yasin. 99 iyi günler

Aynı durum bendede var. Siz hangi kurumda çalışıyordunuz.

20 Mayıs 2023 22:20

Peki onu alıp hemen atandığımız yere vericez mi
Vincent1, 11 ay önce

Hocam bende aynı durumdayım. 31 Mayısa kadar evraklarını teslim etmen gerekiyor. İstifa onayı yetişmezse kurumundan istifa sürecinin devam ettiğine dair evrak almamız gerekiyormuş.

yasin.99
Aday Memur
21 Mayıs 2023 21:14

Hocam sadece uzayacagına dair dilekçe ve kurumdan belge almamı istediler evrakları teslim almıyorlar sıkıntı olur mu sizce

Vincent1, 11 ay önce

Vincent1
Aday Memur
21 Mayıs 2023 21:37

31 Mayıs'a kadar o belge ve dilekçe ile diğer evrakları teslim edeceğiz. Yarın il sağlığı arayıp soracağım. Bu hafta içi teslim edeceğim

yasin.99, 11 ay önce

Hocam sadece uzayacagına dair dilekçe ve kurumdan belge almamı istediler evrakları teslim almıyorlar sıkıntı olur mu sizce

21 Mayıs 2023 21:38

Bilgi alırsanız yazın hocam burdan
Vincent1, 11 ay önce

31 Mayıs'a kadar o belge ve dilekçe ile diğer evrakları teslim edeceğiz. Yarın il sağlığı arayıp soracağım. Bu hafta içi teslim edeceğim

Vincent1
Aday Memur
22 Mayıs 2023 12:26

İl sağlık ile konuştum. Duyuruda belirtilen bütün belgeleri hazırlayıp gel dedi. İstifanın uzamasından dolayı da dilekçe vereceksin diyor. Telefonda çok yardımcı olamadı. Gelince bakarız dediler

Atamabekleyenatt, 11 ay önce
Bilgi alırsanız yazın hocam burdan

Mustafakoroglu
Aday Memur
23 Mayıs 2023 14:37

ben ankara şehir hastanesine adalet bakanlığından istifa verip istifa belgemin fotokopisi ve üstyazısıyla istifa sürecinde olduğumun. gittim. bütün evraklarımı aldılar istifa sürecin tamamlandığında istifanın onaylandığı yazıyla birlikte gel başlangıcını yapalım dediler.

Basgans
Aday Memur
23 Mayıs 2023 17:21

hocam ben de kadrolu infaz koruma memurluğundan istifa ettim istifa onayı henüz sonuçlanmadı benim durumumda olan var mı ? Bu arada bu şekilde olanlar için ağustos 1 e kadar uzatılmış evrak teslimi

Vincent1
Aday Memur
25 Mayıs 2023 17:15

Hocam benim bildiğinim 31 mayısa kadar evraklarınızı ve istifa sürecinde olduğunuzu belgeleyen evrakları teslim etmeniz gerekiyor. İş başlangıcı 1 Ağustosa kadar diye biliyorum. Hak kaybı yaşamayın

Basgans, 11 ay önce

hocam ben de kadrolu infaz koruma memurluğundan istifa ettim istifa onayı henüz sonuçlanmadı benim durumumda olan var mı ? Bu arada bu şekilde olanlar için ağustos 1 e kadar uzatılmış evrak teslimi

Basgans
Aday Memur
25 Mayıs 2023 19:35

Hocam sıkıntı yok o konuda çalıştığım kurumdan bilgi aldım bakanlık onaylı bilgi yani

Vincent1, 11 ay önce

Hocam benim bildiğinim 31 mayısa kadar evraklarınızı ve istifa sürecinde olduğunuzu belgeleyen evrakları teslim etmeniz gerekiyor. İş başlangıcı 1 Ağustosa kadar diye biliyorum. Hak kaybı yaşamayın

leyla4
Aday Memur
28 Mayıs 2023 19:43

Ben de aynı durumdayım kadroluyum geçen cuma istifamı verdim ama bana istifanı bakanlık onaylayana kadar çalışmaya devam edeceksin dendi. Siz çalışmaya devam ediyor musunuz

leyla4
Aday Memur
28 Mayıs 2023 20:09

Şu an ikm olarak çalışmaya devam ediyor musunuz acaba
Basgans, 11 ay önce

08 Temmuz 2023 12:28

Selamün aleyküm dostlar bende sağlık bakanlığı değil ama başka bir kurumu işçi kadrosunda teknisyen olarak kazandım ve kazandığım kurum hızlı bir şekilde istifa edip kendilerinde başlamamı talep ediyor kadroluyum ve askerlikten ötürü ücretsiz izindeyim nasıl bir yol izlemeliyim

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi