Editörler : swat3410E.Kayı Han
23 Mayıs 2023 18:07

Pomem genel sağlık ortopedi geçmişi

Elimde platinler vardı aldırdım ama 10 tanesinden 2 si elle bütünleştiği için çıkartamadık.Nerdeyse görünmüyor bile.Eğer pomemi kazanırsam ortopedi hocası bunu görmezden gelebilir mi insiyatifine bağlı olarak geçip kalmamı sağlayabilir mi

Baypar
Şube Müdürü
23 Mayıs 2023 19:46

Yönetmelik ne ise o uygulanır insiyatif kullanılamaz.Platin bildiğim kadarıyla engel olabiliyor hatta ele yapılan cerrahi müdahalelerde ama sen genede bir yönetmeliği kurcala yada eğitim araştırma hastanesinden ortopedi doktoruna sor.

AtakanKırkan
Aday Memur
24 Mayıs 2023 09:14

Çıkarılmaları durumunda eşkal belirleyici olmayan, eklem hareket ve fonksiyonlarını bozmayan kırık tespiti için konulmuş eklem dışı plaklar ve yabancı cisimler öğrenciliğe kabul edilir.Bu madde kafamı kurcalıyor ben çıkarttım ama 2 tane kaldı ortopedi doktorunada sordum sıkıntı çıkarabilir dedi.Ben bide şunu merak ediyorum ben e nabızdan bütün bilgilerimi kapatsam doktor ameliyat olduğumu görür mü?Kısaca ben söylemezsem biliyor mu ameliyat geçmişimin olduğunu.

Baypar
Şube Müdürü
24 Mayıs 2023 13:57

Profilimde gözükmesin yaparsan sadece senin ekranından gizleniyor.Doktor E nabıza E devlet doktor kimliği ile giriş yaptığında onun ekranında gizlenmiyor ama ekranında şifrelenmiş şekilde gözükür görmek isterse E imza falan ile görürüyor yani gizlemenin bir anlamı yok.Fonksiyon kaybı yoksa bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum

AtakanKırkan, 11 ay önce

Çıkarılmaları durumunda eşkal belirleyici olmayan, eklem hareket ve fonksiyonlarını bozmayan kırık tespiti için konulmuş eklem dışı plaklar ve yabancı cisimler öğrenciliğe kabul edilir.Bu madde kafamı kurcalıyor ben çıkarttım ama 2 tane kaldı ortopedi doktorunada sordum sıkıntı çıkarabilir dedi.Ben bide şunu merak ediyorum ben e nabızdan bütün bilgilerimi kapatsam doktor ameliyat olduğumu görür mü?Kısaca ben söylemezsem biliyor mu ameliyat geçmişimin olduğunu.

AtakanKırkan
Aday Memur
24 Mayıs 2023 17:00

fonksiyon kaybım yok neyse hayırlısı olsun diyelim teşekkürler.

Hsosalih
Aday Memur
29 Mayıs 2023 17:23

Kırık öykünden bahsetmedigin sürece e nabız tanılarına bakmaz söylemeden devam et

Baypar
Şube Müdürü
29 Mayıs 2023 17:54

Sağlık geçmişi E nabızdan ibaret değil.Kimseyi kandıramazsınız.Doktor başından savması gerekir ki devlet işi imza atıyor.Hiçbir doktor risk almak istemez.Ayrıca ordan onay alsan bile Sağlık Daire Medula E nabız sistemleri üzerindeden tarama yapar.Ön sağlık bilgi formunda da hastalıklarınızı saklamanın yasak olduğu ve tespit edilmesi halinde yaptırımların görevden ihraç edilmenin söz konusu olduğu yazar.Risk almayın saklamayın.Üzülen siz olursunuz.

Hsosalih, 11 ay önce

Kırık öykünden bahsetmedigin sürece e nabız tanılarına bakmaz söylemeden devam et

AtakanKırkan
Aday Memur
30 Mayıs 2023 08:57

Teşekkür ederim yardımlarınız için umarım dürüstlük kazanır.

Almiege
Aday Memur
09 Ocak 2024 02:51

Durumunuz nedir

AtakanKırkan, 11 ay önce

Teşekkür ederim yardımlarınız için umarım dürüstlük kazanır.

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi