Editörler : ayşegül bgm
24 Mayıs 2023 08:00

Sözleşmeli Sağlık Teknikerliğinden Sözleşmeli Büro Personeline geçme
Merhaba arkadaşlar sağlık teknikeriyim başka bölüm mezunuyum şimdi ben o bölümden büro personeli alımı olursa başvurabilir miyim? Unvan büro personeli olsa da sadece benim mezun olduğum bölümden alıyor sizce mümkünatı var mıdır? Bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim çok teşekkür ederim.

Muhasebeci1
Memur
24 Mayıs 2023 16:27

Bilen yok mu arkadaşlar

Muhasebeci1
Memur
03 Haziran 2023 13:07

Allah rızası için bilen yorum yapsın...
Muhasebeci1, 4 ay önce
Bilen yok mu arkadaşlar

revenge881
Memur
03 Haziran 2023 15:04

4b mevzuatında 4 sayılı cetveldeki unvanlardan birisi mi ''büro personeli'' ? Eğer öyleyse geçilebilir.

Muhasebeci1
Memur
03 Haziran 2023 15:05

Anladım hocam. Bakim ben hemen ona
revenge881, 4 ay önce

4b mevzuatında 4 sayılı cetveldeki unvanlardan birisi mi ''büro personeli'' ? Eğer öyleyse geçilebilir.

revenge881
Memur
03 Haziran 2023 15:16

Sözleşmeliden sözleşmeliye geçiş normal şartlarda mümkün değil, eğer istifa ederseniz 1 yıl beklemek zorunda kalıyorsunuz. Fakat 4 sayılı cetvelde bazı unvanlar var bunlar istisnai durumlar. Benim bir arkadaşım 4-5 aylık sözleşmeli büro personeli iken, tıbbi sekreterliği bitirip istifa edip tıbbi sekreter olarak hastaneye atanıp çalışmaya başlamıştı. Çünkü sağlık teknikeri unvanı 4 sayılı cetvelde bulunuyordu...

Muhasebeci1, 4 ay önce
Anladım hocam. Bakim ben hemen ona

Muhasebeci1
Memur
03 Haziran 2023 15:17

Anladım hocam çok teşekkür ederim. Yani bizim iş yaş peki kadrolu alıma başvurabilir miyim? Peki bu mümkün diye tahmin ediyorum.
revenge881, 4 ay önce

Sözleşmeliden sözleşmeliye geçiş normal şartlarda mümkün değil, eğer istifa ederseniz 1 yıl beklemek zorunda kalıyorsunuz. Fakat 4 sayılı cetvelde bazı unvanlar var bunlar istisnai durumlar. Benim bir arkadaşım 4-5 aylık sözleşmeli büro personeli iken, tıbbi sekreterliği bitirip istifa edip tıbbi sekreter olarak hastaneye atanıp çalışmaya başlamıştı. Çünkü sağlık teknikeri unvanı 4 sayılı cetvelde bulunuyordu...

revenge881
Memur
03 Haziran 2023 16:52

Evet bunda hiçbir problem yok başvurabilirsin

Muhasebeci1, 4 ay önce
Anladım hocam çok teşekkür ederim. Yani bizim iş yaş peki kadrolu alıma başvurabilir miyim? Peki bu mümkün diye tahmin ediyorum.

Muhasebeci1
Memur
03 Haziran 2023 23:39

Teşekkürler hocam
revenge881, 4 ay önce

Evet bunda hiçbir problem yok başvurabilirsin

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi