Editörler : "eskiyara"Pangaea
26 Mayıs 2023 18:23

İlk defa seçimlerde görev almak istemedim.
Arkadaşlar merhaba seçimlerde görev almak istemedim. Dolayısıyla memur olarak görev yaptığım okulda seçim günü görev alan kişi veya personel pazartesi gelmek zorunda değil mi yanlış mı. Bize idari izin memurlara ama neden gelmem gerektiğini söylüyorlar. Aynı işi görevi yapıyoruz ama ücretini görev alan kişi alıyor işlerini de o yapması lazım.

hugo.almeida
Kapalı
26 Mayıs 2023 21:38

Pazartesi eğitime ara veriliyor çünkü. Seçim dolayısı ile kullanılan okulların eğitim öğretime hazır olması için. Kimse pazar günü seçim göreviniz var diye size tatil vermiyor. Konunun çalışanla alakası yok fiziksel ortamın yeniden düzenlenmesi.

26 Mayıs 2023 21:39

Bende senden bekliyordum yorumu tecrübelisin diye Almeida hocam.
hugo.almeida, 11 ay önce

Pazartesi eğitime ara veriliyor çünkü. Seçim dolayısı ile kullanılan okulların eğitim öğretime hazır olması için. Kimse pazar günü seçim göreviniz var diye size tatil vermiyor. Konunun çalışanla alakası yok fiziksel ortamın yeniden düzenlenmesi.

26 Mayıs 2023 21:44

Seçim görevim yok ücreti alanın düzenlemesi gerekli değil mi doğal olarak hak hukuk niyetinde
hugo.almeida, 11 ay önce

hugo.almeida
Kapalı
26 Mayıs 2023 22:28

Bina sorumlusu ve okulun kadrolu işçisi görev alıyor. Onlar da bu konudan sorumlu kişiler. Sizin böyle bir göreviniz yok ki. Siz normalde ne yapıyorsanız pazartesi günü yapacaksınız. Hak hukuk kapsamında bu konudan sorumlu olup parasını alan kişiler bina sorumlusu ve hizmetli. Size bir görev veremezler bununla ilgili.

ertugrulegemen, 11 ay önce
Seçim görevim yok ücreti alanın düzenlemesi gerekli değil mi doğal olarak hak hukuk niyetinde
26 Mayıs 2023 22:31

Bende okulun kadrolu elemaniyim seçim görevi alanlar işkur personeli ben okula giderimde onların temizlemesi gereken seçimde kullanılan yerleri neden ben temizliyeyim. Bugünden temizleyip temiz bıraktım söyledim personelede.
hugo.almeida, 11 ay önce

Bina sorumlusu ve okulun kadrolu işçisi görev alıyor. Onlar da bu konudan sorumlu kişiler. Sizin böyle bir göreviniz yok ki. Siz normalde ne yapıyorsanız pazartesi günü yapacaksınız. Hak hukuk kapsamında bu konudan sorumlu olup parasını alan kişiler bina sorumlusu ve hizmetli. Size bir görev veremezler bununla ilgili.

hugo.almeida
Kapalı
26 Mayıs 2023 22:46

Haklısınız. Ben olsam ben de yapmam. Geçerim odama içerim çayımı. Siz de öyle yapın. :)

Bende okulun kadrolu elemaniyim seçim görevi alanlar işkur personeli ben okula giderimde onların temizlemesi gereken seçimde kullanılan yerleri neden ben temizliyeyim. Bugünden temizleyip temiz bıraktım söyledim personelede.
26 Mayıs 2023 22:48

Müdürle sorun yaşamak istemiyorum hani tutanak falan tutmasın arsız.
hugo.almeida, 11 ay önce

Haklısınız. Ben olsam ben de yapmam. Geçerim odama içerim çayımı. Siz de öyle yapın. :)

hugo.almeida
Kapalı
27 Mayıs 2023 00:17

Tutsun efendim. Bir okulda resmi açıdan en çok açık okul müdüründedir. Siz işinizi yapın, korkmayın.

Müdürle sorun yaşamak istemiyorum hani tutanak falan tutmasın arsız.
27 Mayıs 2023 00:20

Bu arada hangi şehirde görev yapıyorsun Almeida hocam.
hugo.almeida, 11 ay önce

Tutsun efendim. Bir okulda resmi açıdan en çok açık okul müdüründedir. Siz işinizi yapın, korkmayın.

hugo.almeida
Kapalı
27 Mayıs 2023 19:05

Anadolu'dayım efendim. :)

Bu arada hangi şehirde görev yapıyorsun Almeida hocam.
Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi