Editörler : ayşegül bgm

osmnyrtds
Aday Memur
08 Temmuz 2023 16:07

Demek istediğim kadro derece değişim için,bu kadro değiştiren birim,yani Ankara ile yazı yazmayacak mi,ile,oda çalıştığımız hastaneye bu yazı dayanarak maaş yapacak o da sana tebliğ edecek,Yazi gelmezse ben işlem yapmam diyor geriye dönük hesaplamalar var diyor senin yaİ gelmesen nasıl yaptı özlük
Veysel3072, 10 ay önce
Yazı dediğiniz terfi ise onu müdürlüğün atama birimi halletti. Ve Mutemetlik birimine de gönderdi. Sordum bu ay güncel derece kademe üzerinden maaş alıcam

krmcm
Aday Memur
11 Temmuz 2023 20:31

ben maaş birimine sordum derece kademem 8/1 görünüyor dedi ve 25 gündür düzelmiş 7/1 görünüyor ekip portalda. sonra sicile sordum hastanedeki sistemde terfi islemi yapılmamış 1-2 ay surebilir ara ara sorun terfim oldu mu diye dedi . normalde mevzuati nedir bilmiyorum mantıken ckysde neyse hastanede de öyle olmali. bakanlikta ve ckysde 7/1 görünüyor.rica etsem sizin özlük birimine sorabilir misiniz mevzuatta 1-2 ay surmesi normal mi sizinki nasil duzeldi diye

Veysel3072, 10 ay önce
Yazı dediğiniz terfi ise onu müdürlüğün atama birimi halletti. Ve Mutemetlik birimine de gönderdi. Sordum bu ay güncel derece kademe üzerinden maaş alıcam

Obirme
Aday Memur
11 Temmuz 2023 22:17

Arkadaşlar benim de aynı hala düzelmedi bakanlıktan kimi arayacağız?

Veysel3072
Aday Memur
12 Temmuz 2023 01:31

Valla benim müdürlük atama birimi terfin tamam Mutemetlik birimine gönderdik dedi. Mutemetlik de şu an giriyoruz bu maaşa yetişir demişti geçen hafta
krmcm, 9 ay önce

ben maaş birimine sordum derece kademem 8/1 görünüyor dedi ve 25 gündür düzelmiş 7/1 görünüyor ekip portalda. sonra sicile sordum hastanedeki sistemde terfi islemi yapılmamış 1-2 ay surebilir ara ara sorun terfim oldu mu diye dedi . normalde mevzuati nedir bilmiyorum mantıken ckysde neyse hastanede de öyle olmali. bakanlikta ve ckysde 7/1 görünüyor.rica etsem sizin özlük birimine sorabilir misiniz mevzuatta 1-2 ay surmesi normal mi sizinki nasil duzeldi diye

Ayşe1992
Aday Memur
14 Temmuz 2023 18:01

E bordroda yeni derece kademeniz mi görünüyor hocam
Veysel3072, 9 ay önce
Valla benim müdürlük atama birimi terfin tamam Mutemetlik birimine gönderdik dedi. Mutemetlik de şu an giriyoruz bu maaşa yetişir demişti geçen hafta

Veysel3072
Aday Memur
14 Temmuz 2023 18:56

Evet
Ayşe1992, 9 ay önce
E bordroda yeni derece kademeniz mi görünüyor hocam

Obirme
Aday Memur
14 Temmuz 2023 19:40

Arkadaşlar 112 personelinin 12/2 derecem ve kademeli bakanlıktan kimle irtibata geçeceğim bu nedir ya

Mervemeryemde
Aday Memur
14 Temmuz 2023 21:01

yeni kadroya gectim. secimden once 1 derece armasi gerekmiyormu benimki hala armamis

Diyalizci1234
Aday Memur
14 Temmuz 2023 23:01

Benim ekipte 9/2 ama maaş bordromda 10/2 gözüküyor aradım mutemedi terfin gelmemiş bize dedi saçmlığa bak ekipt te yazanla uyusmuyorr
Veysel3072, 9 ay önce

hasantgt
Şef
20 Temmuz 2023 17:09

Arkadaşlar terfi tarihiniz kaç sizin? Benim 10/2 yanlış olan terfi 15 mayıs girilmiş. Sonra düzelmiş hali 7/3 16 mayıs gözüküyor. 16 mayıs olunca Mutemet mayıs ayının maaş farkını yapmayız diyor. Şu bakanlık illet bitmedi bi türlü.

Mervemeryemde
Aday Memur
22 Ağustos 2023 06:47

il sağlik mudurlugunden bana bir degisim olmayacagi soylendi

Toplam 131 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi