Editörler : Lanet
31 Mayıs 2023 10:16

Unvan Değişikliği Sınavına Girecek Personele Konu Başlıkları Veriliyormu
Üniversitelerin Yapmış olduğu ünvan değişikliği sınavlarında konu başlıkları verilmiyor. Alan bilgisi denilip ucu açık bırakılıyor. Görevde Yükselme sınavında ise hangi kanundan kaç soru çıkacağına kadar konu başlıkları veriliyor. Neden?

Bu ankete 30 günde, 5 kişi oy kullandı ve 30/06/2023 10:16 tarihinde sona erdi.

bravehard
Daire Başkanı
02 Haziran 2023 10:12

Kim demiş konu başlıkları verilmiyor diye??? 4. Gurup diye bakarsanız, hangi konulardan sorumlu olduğunuzu görürünüz.

KoreyEr
Şef
04 Haziran 2023 12:27

Bizim belediyede duyuru yapıldı ve sınava girecek personele tebliğ edildi. Belediye GYS "3.grup şeflik" sınavı için çalışabileceğim kaynak kitap önerisi varsa, paylaşabilirseniz sevinirim...
bravehard, 11 ay önce

Kim demiş konu başlıkları verilmiyor diye??? 4. Gurup diye bakarsanız, hangi konulardan sorumlu olduğunuzu görürünüz.

deneme hesabı
Aday Memur
07 Haziran 2023 09:40

hangi belediye?

KoreyEr, 11 ay önce
Bizim belediyede duyuru yapıldı ve sınava girecek personele tebliğ edildi. Belediye GYS "3.grup şeflik" sınavı için çalışabileceğim kaynak kitap önerisi varsa, paylaşabilirseniz sevinirim...

KoreyEr
Şef
08 Haziran 2023 12:48

Bodrum Belediyesi
deneme hesabı, 11 ay önce

hangi belediye?

deneme hesabı
Aday Memur
09 Haziran 2023 09:23

Tam olarak sınav tarihleri vs ile ilgili bilgiler var mı? Paylaşabilir misin bizimle

nazmi71
Aday Memur
09 Haziran 2023 16:29

2018 YILINDA SINAVA GİRDİM VE ŞEF OLDUM. GEÇEN SÜRE ZARFINDA DEĞİŞİKLİK OLDUMU BİLMİYOUM AMA BENİM YAPTIĞIM HATALARI YAPMAYIN. SINAVA 7 AY KALA KAYNAK KİTAP ALDIM SORU BANKASIALDIM EN İNCE AYRINTISINA KADAR YAZMIŞ HEPSİNE İYİCE ÇALIŞTIM KİTABI 2 DEFA BİTİRDİM :-) ÇOK SAFMIŞIM SINAVA 2-3 AY KALA AÖF HANGİ KONULARDAN SINAVA GİRECEĞİMİZ KONU KİTAPÇIĞINI YAYIMLADI. BEYNİMDEN VURULMUŞA DÖNDÜM KAYNAK KİTAPTAKİ KONULARIN ÇOĞU YOK KONULAR ÖZET GEÇİLMİŞ ÇOK FAZLA DETAY YOK VE SINAVDA TAMAMEN AÖF NİN KİTABINDAKİ KONULARDAN ÇIKTI. NEYSE ŞÜKÜR GEÇTİK AMA BOŞA KENDİMİ PARALADIM. ŞU BİR GERÇEK ÇALIŞMADAN GEÇMEK ZOR AMA AÖF NİN KİTABINA ULAŞIP ORADAN ÇALIŞMANIZI TAVSİYE EDERİM. O ZAMAN İNTERNETTE ÇIKMIŞ SORULAR FELAN VARDI ONLARIN DA FAYDASI OLDU. ŞUAN SİSTEM AYNIMI BİLMİYORUM ARAŞTIRMANIZI TAVSİYE EDERİM.

KoreyEr, 11 ay önce

Mesut Sahin66
Aday Memur
12 Haziran 2023 08:31

Bozok Üniversitesi Erciyes üniversitesine mayıs 2023 de sınav yaptırdı ve ünvan değişikliği sınava girecek personellere konu başlıkları verilmedi. Sınavın baraj puanını geçen sadece 2 kişi var. Sekiz adet branşta yapıldı sınav. Erciyes Üniversitesi yönetmelik gereği konu başlıkları verilmez diyor.Konu başlığı olmadan sınva giren adayların yüzde 95 i kaldı.

bravehard, 11 ay önce

bravehard
Daire Başkanı
12 Haziran 2023 08:34

Üniversiteleri bilemiyorum ama, Ünvan değişikliği sınavı için, 4. Gurupun hangi başlıklarda sınava gireceği belli Hocam.

Mesut Sahin66, 10 ay önce

Bozok Üniversitesi Erciyes üniversitesine mayıs 2023 de sınav yaptırdı ve ünvan değişikliği sınava girecek personellere konu başlıkları verilmedi. Sınavın baraj puanını geçen sadece 2 kişi var. Sekiz adet branşta yapıldı sınav. Erciyes Üniversitesi yönetmelik gereği konu başlıkları verilmez diyor.Konu başlığı olmadan sınva giren adayların yüzde 95 i kaldı.

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi