Editörler : Kubil ay
01 Haziran 2023 20:37

Görüşte Secimden Sonra Denmişti

Goruse katilmistik. Secimden sonra hayirli olsun notumuzu aldik denmisti. Bizim is nasil olacak. Bu durumda olan var mi daireyi arayan bilgi alan

furkan-68
Aday Memur
01 Haziran 2023 21:19

Geçen hafta aradım daireyi aynı zamanda şark tercihide yaptım görüştüğüm memu; sayın başkan not aldıysa sicili atama büroya vermiştir olumlu sonuçlanır dedi

Emn3535
Aday Memur
01 Haziran 2023 22:47

Acaba genel atamayla mi aciklanir. Batidan batiya talebimiz olmustu. Size de mi secimden sonra dedi

furkan-68
Aday Memur
01 Haziran 2023 23:04

Muhtemelen genel atamayla benimde seçimden sonra denildi
Emn3535, 4 ay önce

Acaba genel atamayla mi aciklanir. Batidan batiya talebimiz olmustu. Size de mi secimden sonra dedi

Ammo Ammo
Aday Memur
02 Haziran 2023 00:20

Daireye şuan görüş talebinde bulunabiliyor muyuz hiç gitmedim izlemem gereken adımlar nelerdir

partal84
Şef
02 Haziran 2023 02:14

Bana da görüşte seçimden sonra bakalm dendi ? Sizce olmuş mudur

EA-ksp
Aday Memur
02 Haziran 2023 06:52

5 ay önce bende görüşe çıkanlardanım. İstanbulda görev yapıyorum sağlık özründen dolayı görüşe çıktım, seçimden sonra hayırlı olsun dedi başkan notlarını aldılar güler yüzle uğurlamışlardı. Yalnız yaşanan malum depremlerden dolayı bize verilen sözler hava da kalma ihtimali var mı arkadaşlar. Sonuçta planda olmayan bir deprem ve bu deprem bölgelerine çok sayıda personel ataması yapılacak. Sizce bizim mazeretleri olumsuz yönde etkiler mi bu deprem olayı.
furkan-68, 4 ay önce
Geçen hafta aradım daireyi aynı zamanda şark tercihide yaptım görüştüğüm memu; sayın başkan not aldıysa sicili atama büroya vermiştir olumlu sonuçlanır dedi

EA-ksp
Aday Memur
02 Haziran 2023 07:01

Kendi personel şubene dilekçe yazıyorsun görüşe çıkmak istediğini belirtir bir dilekçe. Perdonel şuben daire ile görüşüyor ve daire seni arıyor, şu gün şu saatte dairede olunuz diye. Ben dilekçe yazdıktan 1 hafta sonra daire beni aramıştı.
Ammo Ammo, 4 ay önce
Daireye şuan görüş talebinde bulunabiliyor muyuz hiç gitmedim izlemem gereken adımlar nelerdir

furkan-68
Aday Memur
02 Haziran 2023 08:07

Mazeret durumuna göre görüşe gittikten sonra ataması yapılanlarda çok vardı genel olarak metropol şehirlerde çalışanlara seçim sonrası dendi sonucta daire başkanımızın bize hitaben vermiş olduğu bir söz var planlama buna gore yapılmıştır depremin etkili olacağını düşünmüyorum atamanın yapılıcagini umuyorum
EA-ksp, 4 ay önce
5 ay önce bende görüşe çıkanlardanım. İstanbulda görev yapıyorum sağlık özründen dolayı görüşe çıktım, seçimden sonra hayırlı olsun dedi başkan notlarını aldılar güler yüzle uğurlamışlardı. Yalnız yaşanan malum depremlerden dolayı bize verilen sözler hava da kalma ihtimali var mı arkadaşlar. Sonuçta planda olmayan bir deprem ve bu deprem bölgelerine çok sayıda personel ataması yapılacak. Sizce bizim mazeretleri olumsuz yönde etkiler mi bu deprem olayı.

EA-ksp
Aday Memur
02 Haziran 2023 08:20

Umarım hayal kırıklığına uğratmazlar bizi emniyetin sağına soluna belli olmuyor sonuç itibariyle.
furkan-68, 4 ay önce
Mazeret durumuna göre görüşe gittikten sonra ataması yapılanlarda çok vardı genel olarak metropol şehirlerde çalışanlara seçim sonrası dendi sonucta daire başkanımızın bize hitaben vermiş olduğu bir söz var planlama buna gore yapılmıştır depremin etkili olacağını düşünmüyorum atamanın yapılıcagini umuyorum

furkan-68
Aday Memur
02 Haziran 2023 16:52

Mazeret dilekçesi şuan dilekçe talebiniz değerlendirilmektedire döndü

EA-ksp
Aday Memur
02 Haziran 2023 17:10

Genel atama döneminde değerlendirelecektir yazıyordu bendede öğlen saat 1 de bakmıştım
furkan-68, 4 ay önce

EA-ksp
Aday Memur
02 Haziran 2023 17:43

Aynen benimde dönmüş kontrol ettim sistemi, dilekçeniz değerlendiriliyor yazıyor. Tahminim açıklanacak artık eli kulağında :)
furkan-68, 4 ay önce
Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi