Editörler : cihan27E.Kayı Han

Sadeceinsan65
Kapalı
05 Haziran 2023 11:49

Emekliye en dusuk maası 7500 yaptı maası zamla 8500 cıkana haksızlık degil mıydı :) guldurme beni anayasaya aykırı nedir. Ol derse olur olur birer seninki de laf reıs dedikten sonra kim. Ne karısır. Olacakta boyle olacak zaten yuzde 20 zam verecek herkese sonra en dusuk memur maasını 22 bin yaptım diyecek. Hala yuzde 45 hayali kuranları anlamıyorum.
Türk Filozof, 4 ay önce

Anayasaya aykırı bu dediğin. Zammın şeklini bilemem ama memurlar arasında ayrım yapamaz.

asillord
Genel Müdür
05 Haziran 2023 12:04

Gerçekten memur musun? Kaç yıllık ve görevin nedir?

Siyasi görüşü ne olursa olsun, devletin en üst kademesi Cumhurbaşkanı verilecek demisse verilir.

Hiç bir zaman da en düşük 10. 500 alan ile 15.000 alan esitlenmez. Çünkü bunların arasında; sınıf, unvan, derece, mezuniyet farkı var.

Memur olsaydın bunu bilirdin. Sen memur olamazsın.

Mülakata karşı olsam da senin gibileri memur yapıyorlar ise mülakat olmalı. Kanun, yönetmelik gibi sorular sorulmalı.

Sadeceinsan65, 4 ay önce
Emekliye en dusuk maası 7500 yaptı maası zamla 8500 cıkana haksızlık degil mıydı :) guldurme beni anayasaya aykırı nedir. Ol derse olur olur birer seninki de laf reıs dedikten sonra kim. Ne karısır. Olacakta boyle olacak zaten yuzde 20 zam verecek herkese sonra en dusuk memur maasını 22 bin yaptım diyecek. Hala yuzde 45 hayali kuranları anlamıyorum.

Muhammed2023
Yasaklı
05 Haziran 2023 12:10

Ayrım yoksa belediyede çalışan memur 18 alırken adliyede çalışan memur niye 11 alıyor üstelik adliyedeki maraba gibi kostura koştura

Türk Filozof, 4 ay önce

Anayasaya aykırı bu dediğin. Zammın şeklini bilemem ama memurlar arasında ayrım yapamaz.

Toplam 23 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi