Editörler : "eskiyara"Pangaea

coshuva
Genel Müdür
07 Haziran 2023 07:47

Verirse ne diyeceğini merak etmiyorum. Mutlaka bi sebep daha ortaya çıkacaktır.

FATİH0606
Memur
07 Haziran 2023 12:55

Senin yaptığın uyarının bir değişiğini sana yapayım. Borca girebildiğin kadar gir temmuzda maaş en az 22 bin olacak. Ben uyarımı yapayım da yine de sen bilirsin
ahmetfethi34, 11 ay önce

Biz sadece uyardık. Israrla hala seçim muhabbeti yaptığımızı iddia edenler var. Arkadaşlar bir halimizi derdimizi konuşamayacak mıyız? O rakamları hayal etmeyin diyorum.

İktidarın artık oy moy derdi olamaz. Sayın Cumhurbaşkanı aday olduğu sürece kazanacaktır. Yok sözünde durmazsa oy kaybeder falan geçin bunları

Yine de siz bilirsiniz

ahmetfethi34
Yasaklı
07 Haziran 2023 19:42

Ne diyeceğim sayın hocam? Hiç birşey. Hangi konuda ne dedim/ne diyebildim de buna da bişey diyeceğim. Kendi alanımızda, mesleğimizde bile binbir türlü sorun var, kim muhatap alıyor bizi. Yıllarca %2-3 zamla perişan edildik de ne diyebildik? Okulların durumu ortada. Öğrencilerin durumu ortada. Veliler ortada. Siz ne diyebildiniz?

Hadi hafif siyasette girelim. Yıllarca ne vaadler verildi, hepsi yarım kaldı. Ağzımızı açabildik mi? Mülteci sorunu, ekonomik, sosyal, adalet, hukuk... Dünya kadar sorun. Ne diyebiliyoruz? Aha dolar oldu bilmem kaç. Velevki siz haklı çıkın (inşallah) Şimdiden eridi maaş. Ne diyeceğiz?

Umarım verir de ben de alırım ağzımın payını otururum. Bu konuda haklı çıkıp da elime ne geçecek? Ben daha da fakirleşeceğim.

coshuva, 11 ay önce
Verirse ne diyeceğini merak etmiyorum. Mutlaka bi sebep daha ortaya çıkacaktır.

ahmetfethi34
Yasaklı
07 Haziran 2023 19:43

İnşallah

Cumhur Millet, 11 ay önce

VERECEKLER.

07 Haziran 2023 19:56

En düşük, 22 bin sözü cehapalı dostların(!) Bütün yaygarasına rağmen yerine getirilecektir. Direksiyona Şimşek geçti! O doların hesabını dürecektir. Şimşek enflasyonu düşük çıkarmış diyen zihniyet! Seçimi kazandık diye hulk teva da yaygara yapıp, sonra kayıplara karıştılar. Kendi seçmenine yalan söyleyen bir zihniyet her haltı yer!

Kagiş
Müsteşar
07 Haziran 2023 20:55

Dolar nereye koşuyor acaba bozkurt bakışlı!? Bu gidişle 25 TL. duvarını da yıkıp geçerse hiç şaşırmam!! Defteri dürülen biri varsa bil ki o da vatandaşın kendisi olacaktır! Ne diyordunuz zamanında " Efendim, dolarla mı maaş alıyorsunuz; bize ne dolardan!? " Ee hadi şimdi söyleyin bakalım piyasaya bize ne dolardan diye de anlasınlar sizi! Vallahi komik yaa! Güler misin, ağlar mısın!?)))

Bozkurtbakışlı, 11 ay önce
En düşük, 22 bin sözü cehapalı dostların(!) Bütün yaygarasına rağmen yerine getirilecektir. Direksiyona Şimşek geçti! O doların hesabını dürecektir. Şimşek enflasyonu düşük çıkarmış diyen zihniyet! Seçimi kazandık diye hulk teva da yaygara yapıp, sonra kayıplara karıştılar. Kendi seçmenine yalan söyleyen bir zihniyet her haltı yer!

Feriduni
Şube Müdürü
07 Haziran 2023 21:13

Ohhhhh her şey çok güzel! Ohhhhhh her şey muhteşem! Ohhhhhh canıma değsin! ;-))

hugo.almeida
Kapalı
07 Haziran 2023 22:26

Böyle giderse temmuzda aldığımız maaş kasım ayına gelmeden yetmeyecek diye hesap yapıyorduk. Böyle devam ederse temmuzda alacağımız maaş temmuzda yetmeyecek noktaya gelecek. :)

Feriduni
Şube Müdürü
07 Haziran 2023 22:41

Dolarla mı maaş alıyoruz? Ekonomi çok iyi algı yapmayın. Dış güçlerin oyunu bu. Her şey mükemmel. Ben çok mutluyum ve de memnunum. Herkese çok teşekkür ederim.

ahmetfethi34
Yasaklı
08 Haziran 2023 09:41

Bir öğretmenden mi yorum aldım; facebook?un rutubet ve kahvehane kokulu dehlizlerinden bıyığı sigaradan sararmış bir dayıdan mı yorum aldım şaşakaldım.

Lafa bak, üsluba bak, tipe bak. Ne alakası var chp ile, onunla bununla?

22 Bin vaadi zaten burada lağım kustuğun partinin vaadine karşılık geldi. Kimden-neden gelirse de gelsin. Biz de isteriz olsun.

Fikirlerini bir öğretmene yakışır şekilde, irin kusmadan belirt.

Bozkurtbakışlı, 11 ay önce

majeste Türk
Aday Memur
08 Haziran 2023 09:59

tırmanma şeridi açıldı. mesafe: 5 yıl. fakirler sağ şeritten lütfen

muratcan58
Şube Müdürü
08 Haziran 2023 13:26

uzman öğretmen maası 1000 dolar olarak hesaplarsak aslında az olduğu gözükür

Toplam 32 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler