Editörler : "eskiyara"Pangaea

SorunCevaplayıN
Genel Müdür
10 Nisan 2024 03:21

Ya da insanlar biriktirmeyi biliyor. Az ye biriktir sende alirsin

denizogretmen80, 1 ay önce
benim yok herkesin yok sizin ve bir kisimin var siz olanlar değil olmayanlara da bakın.. herkesin evi arabası var dediğiniz dünyada gözleriniz bağlı kulaklar sağır mi.oldu.hocam.siz nerede yaşıyorsunuz İstanbul 4.levent ya da Etiler luksunde mi ya da.ailenizden zengin veya çok.sanslisiniz HERKESİN EVİ ARABASİ YOK...

memurolm
Genel Müdür
10 Nisan 2024 04:19

zenginin zekatını verdirecek devlet olacak gelirden değil servetten vergi alacak faiz olmayacak refah ancak böyle olur. bu yarım yamalak sistemden razı değilim

TayfurG01
Şef
11 Nisan 2024 21:33

Daha rahat olur vergi,benzin,muayene derdi bitmiyor.

SorunCevaplayıN
Genel Müdür
11 Nisan 2024 21:52

Gece gündüz yiyen vergi vermeyecek 3 5 kurus biriktiren vergi verecek :)

memurolm, 1 ay önce
zenginin zekatını verdirecek devlet olacak gelirden değil servetten vergi alacak faiz olmayacak refah ancak böyle olur. bu yarım yamalak sistemden razı değilim

Pri-SoNeR
Aday Memur
11 Nisan 2024 22:21

Eskiden kredisiz alırdı, birikimi ile.

eskidenberiburdayim, 4 ay önce

ilk defa memurun ev araba sahibi olamadığı bi dönemdeyiz, kredisini çekip rahatça alırdı güya memur

memurolm
Genel Müdür
11 Nisan 2024 22:53

evet
SorunCevaplayıN, 1 ay önce

Gece gündüz yiyen vergi vermeyecek 3 5 kurus biriktiren vergi verecek :)

SorunCevaplayıN
Genel Müdür
11 Nisan 2024 23:18

Olur gorursem söylerim:) hayale devam

memurolm, 1 ay önce
evet

Adrian26
Memur
12 Nisan 2024 12:25

Memurlarin aldığı yuzde 30 40 45 zamlar bitti artık bu saatten sonra kredi veya borca giren 4 yil sürünür faizlerde yüksek zaten 3 sene içinde alan aldı para tutamayan yaya kaldı artık alamaz

baykuş123
Memur
12 Nisan 2024 12:59

Az yiyip az içersen dışkı da az çıkıyor haliyle sudan da tasarruf edilebilir.

2ven
Şef
12 Nisan 2024 13:02

Biriktirmek için az yemen gerekiyorsa yolsuzluğun, namussuzluğun, hırsızlığın, liyakatsizliğin, siyasal islamın esir aldığı bir ülkede yaşıyorsun demektir.

SorunCevaplayıN
Genel Müdür
12 Nisan 2024 16:23

Torpille bulmus biri olarak bunu söylüyorsun ya komik oluyor :)

2ven, 1 ay önce

Biriktirmek için az yemen gerekiyorsa yolsuzluğun, namussuzluğun, hırsızlığın, liyakatsizliğin, siyasal islamın esir aldığı bir ülkede yaşıyorsun demektir.

13 Nisan 2024 18:22

bu konu benimde nazarı dikkatimi cekti calıstığım kurumda bir tek benim arabam yok direkt müdürü cıktım sayın müdürüm dedim herkesin arabası var bir tek benim yok burda 30 kisiyiz herkes 8000 verse 240 bin eder en azından ayağımı yerden kesecek bir araba alırım müdür bey gayet makul karsıladı talebimi devrimciğim dedi hemen guruba yazıyorum yazdı bir baktım ahmet guruptan ayrıldı cengiz guruptan ayrıldı irfan guruptan ayrıldı yazıklar olsun size dedim bumudur sizin arkadaslığınız bumudar dayanısma hani biz arkadastık hani candan öteydik vay be ali arkadasım hatırlıyormusun gecen cekirdek yiyordum seni görünce buyur demistim irfan abi ya sen gecen simit almaya giderken bana da bir tane alırmısın demistin de olur abi demistim tabi ben böyle deyince başlar öne eğildi yani uzun lafın kısası arabam yok

Palasay
Aday Memur
13 Nisan 2024 18:23

Bugün biriktirmek felan mümkün değil herkes elindekine sahip çıksın. Ekonomi asla düzelmez bitirdile

Toplam 113 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi