Editörler : "eskiyara"Pangaea

k_emrah05
Aday Memur
28 Kasım 2023 13:37

ben barajı geçmedim
28 Kasım 2023 13:44

İNŞALAH BİR GÜN GEÇERSİN ŞEFİM.

k_emrah05, 3 ay önce
ben barajı geçmedim

şefce
Daire Başkanı
28 Kasım 2023 14:06

Sadece puan aralıklarının yayınlanması tuhaf değil mi? Daha önce hiç böyle bir uygulama olmadı ben ilk kez gördüm puan aralıklarına ait bir listeyi. Bunu da sendikaları susturmak için yaptılar sanki. Bakın biz liste yayınladık diye bu uydurmasyonu yayınladılar. Halbuki sendikalar (aslında bu işle bir tek TEÇ SEN uğraştı ama ben yin de de sendikalar diyeyim) MEB den sıralı isim listesini yayınlanyın demişti. Neden sıralama listeleri verilmez anlamış değilim. Hem Ad soyad hem kadro derece hem aldığı puan ve İl açıklanmazsa bu işte bir hile olacaktır. Nokta.

k_emrah05
Aday Memur
28 Kasım 2023 19:03

vayy be neler neler oluyor Muş

lutt
Kapalı
28 Kasım 2023 19:15

HEKTAS+SASA el ele hadi turbine

matagecen
Daire Başkanı
28 Kasım 2023 20:32

Bu umutxx denilen adama dur diyecek bir moderator yok mu? Hakaret etmeden iki kelimeyi yanyana getiremiyor. 200 kisi full çekmiş diye baslık acmis ben soru sordum diyor aylardır yok mufettis yok bakanlik algi yapmaya calisiyor. Millete beyin ozurlu avel cahil dingil bos teneke bilmem ne diye hakaret etmeden konusmayi bilmiyor. Yeter terbiyesiz senin hakaretlerini okumak zorunda mıyız? Adam gibi cumle kurmayı ogren ondan sonra yaz artık.

umutXx
Kapalı
28 Kasım 2023 20:56

kardeş onlarda hakaret ediyor, senin gibi iftira atıyor bu bir, ben soru sormuşum hala saçma sapan yorum yazan sizler gibisine düzgün cevap vermeye çalışıyorum üzerine alay ediliyor tahrik ediliyor, onlara laf yok, bana gelince herşey benden çıkıyor. farkında mısın bilmem konuya yazmayı bırakmama rağmen evet öyle bir şeyler duyduk diyen ve var diyenler var buna rağmen bir tek bana mı sarıyorsun, kafan mı güzel bro?

matagecen, 3 ay önce

Bu umutxx denilen adama dur diyecek bir moderator yok mu? Hakaret etmeden iki kelimeyi yanyana getiremiyor. 200 kisi full çekmiş diye baslık acmis ben soru sordum diyor aylardır yok mufettis yok bakanlik algi yapmaya calisiyor. Millete beyin ozurlu avel cahil dingil bos teneke bilmem ne diye hakaret etmeden konusmayi bilmiyor. Yeter terbiyesiz senin hakaretlerini okumak zorunda mıyız? Adam gibi cumle kurmayı ogren ondan sonra yaz artık.

29 Kasım 2023 08:21

başaramadık abi..

k_emrah05, 3 ay önce
vayy be neler neler oluyor Muş

k_emrah05
Aday Memur
29 Kasım 2023 14:56

elbette bir sorun var gibi görünüyor yoksa bunca zaman bekliyoruz

2ven
Memur
29 Kasım 2023 15:17

sorulardan bir kaçı mahkemeye verilmiş onu bekliyoruz

k_emrah05, 3 ay önce

şefce
Daire Başkanı
29 Kasım 2023 16:15

Bekliyoruz derken? Siz Bakanlıkta mı çalışıyorsunuz?

2ven, 3 ay önce

sorulardan bir kaçı mahkemeye verilmiş onu bekliyoruz

2ven
Memur
29 Kasım 2023 16:28

hayır ama her gün aradığım için çalışmış kadar varım artık

şefce, 3 ay önce

Bekliyoruz derken? Siz Bakanlıkta mı çalışıyorsunuz?

k_emrah05
Aday Memur
29 Kasım 2023 19:27

şeflerin mı soruları çalınmış iptal olma durumumu var acaba

"eskiyara"
Editor
30 Kasım 2023 08:25

arkadaşlar kışkırtıcı ifadeler kullanmayalım. başlık sahibi kesinlik belirtmemiş zaten. sıkıntı nedir bilmiyorum ancak bir sıkıntı olduğunun artık hepimiz farkındayız. süreç gereksiz uzadı ve açıklama yapılmadı. kış geldi farklı memleketleri düşünenler sıkıntıda doğal olarak. saygı çerçevesinde yazışalım gerginliğimizi bu şekilde ifade etmeyelim. saygılarımla

2ven
Memur
30 Kasım 2023 08:40

soru çalınma olayı yalan çıktı, düşük puanlık zırlaklar burayı ağlama duvarı olark kullanıyor

şefce
Daire Başkanı
30 Kasım 2023 09:01

CTE Görevde Yükselme sözlü sınav sonuçları açıklandı

https://www.memurlar.net/haber/1084574/cte-gorevde-yukselme-sozlu-sinav-sonuclari-aciklandi.html

Özel Notlar: Yazılı 27 Temmuzda yapılmış, veeee MÜLAKATA DEVAMMIŞ. Yaşasııın yine sözlerinde durmayan bir iktidar. E hani nerde seçimdeki sözler. Neyse diğer gelecek olan başka bir seçimden önce kaldırırlar mülakatı.

30 Kasım 2023 10:49

başaramadık abi....

k_emrah05, 3 ay önce
Toplam 257 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi