Editörler : swat3410

ey.imikis
Yasaklı
23 Haziran 2024 12:33

Evet bu forumda sadece polisler birbirini kışkırtabilir. Şu tarihçiyi dövüp kaldığımız yerden devam edelim.

sancak bayrak, 4 hafta önce

O dangalak öğretmen bile değil sadece kışkırtıcı, cevap vermeyin,polis olamamış, öğretmen olamamış burda ortalığı karıştıran bir angut o kadar.ona cevap vermeyin.hakaret içeren söylemli için savcılığa suç duyurusunda bulunun.

Eagle00
Aday Memur
24 Haziran 2024 22:17

Abiler öncelikle kolay gelsin. Ben çakılı kadroyum babadan dolayı. Ben gihe geçiş yapabiliyormuyum ?

Yasin bambi
Aday Memur
25 Haziran 2024 08:38

bu seneye kadar oluyordu ama bu yıl herkes red cevabı aldı önünü kestiler
Eagle00, 4 hafta önce

Abiler öncelikle kolay gelsin. Ben çakılı kadroyum babadan dolayı. Ben gihe geçiş yapabiliyormuyum ?

Eagle00
Aday Memur
25 Haziran 2024 14:04

Eş durumundanmı red yediler genel olarakmı red geliyor acaba

Yasin bambi, 4 hafta önce
bu seneye kadar oluyordu ama bu yıl herkes red cevabı aldı önünü kestiler

Yasin bambi
Aday Memur
25 Haziran 2024 14:58

eş durumundan benim bildiklerim olumlu açıklanan çalıştığım yer de de duymadım bu forumda da duymadım , zaten psikiyatri den geçenler kontroller oluyor eğer hekimler uygun görürse mesleğe geri döndürülüyor ya da malulen emekli oluyorlar
Eagle00, 4 hafta önce

Eş durumundanmı red yediler genel olarakmı red geliyor acaba

25 Haziran 2024 20:48

tüm resmi tatillerde ve hafta sonları ve akşam 5:30 dan sonra çalışmamanın yanında 4 binlira yada 7 binlira nedir abi , herşey paramı yoksa geçip giden ömür mü
esesavax, 10 ay önce

su an maas farkı 4 bın ocakta 6-7 bın olcak ona gore dusun

renovatio_1982
Aday Memur
27 Haziran 2024 16:58

benim sürem il de doldu. eşim sözleşmeli hemşire olarak sağlık ocağında çalişıyor. henüz 1 yıl olmadı işe başlayalı. gih şartlarına haiz mi.
samet_kaya, 5 ay önce
mrb bu konuda 2 şart var bir ilin görev süresini doldurmak diğeri kamuda ise çakılı kadro olduğunu belirtmek özelde ise aynı iş yerinde min 1 yıl calisiyor olmak ve bu iş yerinin başka yerde şubesi olmamak bu iki şartı sağlıyorsa %99 olursun

Policeofficerr
Aday Memur
27 Haziran 2024 17:30

Değil 1 yıl dolması lazım ve Çakılı kadro olması lazım bu şekilde oğlan veya ataması olmayan arkadaşlar özelden yazabilir

renovatio_1982, 3 hafta önce
benim sürem il de doldu. eşim sözleşmeli hemşire olarak sağlık ocağında çalişıyor. henüz 1 yıl olmadı işe başlayalı. gih şartlarına haiz mi.

26342
Aday Memur
27 Haziran 2024 19:44

hemşireler özel de çalışmıyorsa çakılı kadro olmuyor maalesef her türlü atamaya tabi olursunuz
Policeofficerr, 3 hafta önce

Değil 1 yıl dolması lazım ve Çakılı kadro olması lazım bu şekilde oğlan veya ataması olmayan arkadaşlar özelden yazabilir

Toplam 69 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi