Editörler : **sude**
27 Eylül 2023 18:47

Psikolog olarak atansam ama işimi düzgün yapamasam kovulur muyum?

psikoloji mezunuyum 4 yıl boyunca hiç kendimi geliştirmedim full yattım zorunlu staj olmadığı için staj bile yapmadım yani neredeyse hiçbir alakam yok. Devlet kurumlarında psikologlar ne yapıyor bilmiyorum sağlıkta genelde test yapıyorlar MMPI falan ama hiçbir bilgim yok test yapma ile ilgili. Oryantasyon vs süreci var mı ? Ben atanırsam yaka paça kovarlar gibi duruyor.

Farukcuk
Aday Memur
27 Eylül 2023 19:31

en fazla yerini değiştirirler. devlette öyle işten kovulmak falan yok. yüz kızartıcı suç işlemen lazım ancak.

mezunolmamis
Aday Memur
27 Eylül 2023 21:03

umarım kovarlar ne diyeyim bari en azından bu saatten sonra kendinize bir şeyler katmaya çalışın, aldığınız maaşı hak etmeye çalışın, hiç üç kuruş maaş verecekler zaten demeyin aldığınız parayı önce hak edin.

Mirza10
Aday Memur
28 Eylül 2023 10:36

aslında atanan kişilerin çoğu senin gibidir. (istisnalar kesinlikle vardır) psikologlardan da bahsetmiyorum çoğu branşlar böyledir. ama bunu kimse dillendirmez. atandığınız yerde sizden tecrübeli insanlar size kesinlikle yardımcı olacaktır. soruna gelecek olursak.

işi bilmediğin için yada acemi olduğun için işini düzgün yapamıyorsan sorun yok. zamanla her şey rayına girer ama çakallığa kaçıyorsan orada sıkıntı yaşarsın.

ahmetyilmazzzzzz
Aday Memur
30 Eylül 2023 20:53

atandıysan işini düzgün yap bir zahmet

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi