Editörler : Kubil ay

Gydm
Müsteşar Yardımcısı
12 Ekim 2023 11:00

kafanız mı güzel çıkıyorsa çıksın ne yapacaksın sana olan herkese çıkıyor. değiştirilmemiş İncil Tevrat Zebur varsa bende okumak isterim
Demir355, 2 ay önce
aha şimdi midas reklamı çıktı hayatımda yatırım yapmadım borsayada girmedim araştırmadımda telefonumda şimdi nediyeceksin ?

katenoid
Aday Memur
12 Ekim 2023 20:57

Arkadaşlar tarayıcı olarak opera yükleyin, tüm reklamlardan kurtulun

Demir355
Aday Memur
13 Ekim 2023 00:05

değiştirilmemişini bulursan haber ver zira binlerce yıldır bulan yok
Gydm, 2 ay önce
kafanız mı güzel çıkıyorsa çıksın ne yapacaksın sana olan herkese çıkıyor. değiştirilmemiş İncil Tevrat Zebur varsa bende okumak isterim

-KING9
Genel Müdür
19 Ekim 2023 17:29

devlet duzenine karsi cikmak mi ? :D kfan mi guzel senin ?

musluman ulke diyorsan alkol satisi neden var ? faiz yuvasi bankalar neden faaliyette ? sen maasini neden elden almiyosun da faize bulasmis bankalardan aliyosun ???

sans topu idda beygir yarislari neden var ? kumar haram degil mi?

:))))

gevur dediginiz avrupada faizler tas catlasin yuzde 5 .. yillik enflasyon tas catlasin 5-6 civari hadi 10 olsun. ve adamlar refah icinde yasiyor ...

senin bahsettigin mekanlarda yolda ne bakiyosun deyip birbirini olduren mallar var . simdi gevurlar neden yan baktin kavgasi yapmiyorsa .. yan baktin kavgasi yapanlar budist mi ?

cevabini yaz bekliyorum . :))))

Demir355, 2 ay önce
bunların oluyor olması müslüman olmana engel mi ? müslüman olmakla devlet düzenine karşı çıkmayı hakmı buluyorsun ? provakosyon yapma burda

-KING9
Genel Müdür
19 Ekim 2023 17:32

muslumanin internet kullamasi haramdir. tipki televizyonn izlemek, faiz yemek vb...

Emniyet6
Aday Memur
20 Ekim 2023 22:45

çıksın nolacak aklın mı çeliniyor dinden mi dönecen ?? onlar da Allahın kitabı değil mi ?

Demir355
Aday Memur
21 Ekim 2023 01:01

Kuran-ı Kerim dışındaki Allahın insanlara indirdiği tüm kitaplar gene insanlar tarafından değiştirilmiştir. Zaten inkarda etmiyorlar. biraz araştırırsan öğrenirsin. Tarihte insanlarca binlerce incil yazılmıştır. kendi zihniyetlerine uygun olanlar muteber görülüp günümüzde ibadette kullanılır. zaten teslis inancı veya hz isanın Allahın olduğunu iddia edilmesi gübümüzde zaten kabul görmezdi. Ayrıca nerdeyse üçbin yıllık tevratın günümüze sağlam gelip gelmediği konusunu size bırakıyorum.
Emniyet6, 2 ay önce
çıksın nolacak aklın mı çeliniyor dinden mi dönecen ?? onlar da Allahın kitabı değil mi ?
Toplam 27 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi