Editörler : E.Kayı Han
13 Kasım 2023 00:24

Başka Kuruma Atanma

Merhabalar, örgün lisans mezunu kadrolu infaz koruma memuruyum. Aöf 2.üniversite olarak lisans maliye bölümünden mezun oldum. Merkezi atamalarda maliye bölümünden atanmama kadrolu olmam ya da aöf 2.üni olması sorun olur mu? Bu konu hakkında bilgisi olan varsa şimdiden cevaplarınız için teşekkürler

Elixsir
Kapalı
13 Kasım 2023 10:33

sen bir atan konuşulur bunlar keşke sorunu başka bir konunun altına yazsan günde en az bir tane kurum degistirme kurumlararası geçiş konusu açılıyor

cevherdudayev1
Daire Başkanı
13 Kasım 2023 11:02

geçeceğin ünvanın şimdiki ünvanından üst kadro olması lazım

searbess
Aday Memur
24 Kasım 2023 23:49

hocam örgün açık okuman aynı farketmiyor. Kadroludan Sözleşmeli alıma kendi bölümün yazıyorsa atanabilirsin . Kadroludan kadroluya belli olmaz. Kadrolu alım nerdeyse olmuyor hep sözleşmeli alım zaten

pasaport35
Aday Memur
03 Aralık 2023 16:12

hocam bir üst unvan deniyor ya orada kafam karışıyor. sözleşmeli katip kadrolu düz memurluk, vhki gibi unvanlara başvurup geçebilir mi? (işletme lisans şartı taşıyan). hep öğretmenliğe geçilir mühendisliğe geçilir deniyor da işletme de kişinin okuduğu bölümden sayılmıyor mu düz memur alımlarında lisans işletme şartı arananlar var

searbess, 5 ay önce

hocam örgün açık okuman aynı farketmiyor. Kadroludan Sözleşmeli alıma kendi bölümün yazıyorsa atanabilirsin . Kadroludan kadroluya belli olmaz. Kadrolu alım nerdeyse olmuyor hep sözleşmeli alım zaten

03 Aralık 2023 18:37

merkezi atama ile kazandığın hiçbir şey için hak kaybın olmaz çünkü diploman ile gidiyorsun gideceğin yere. bulunduğun yerden istifa eder geçersin

Rifocin
Memur
03 Aralık 2023 22:18

sözleşmeli de geçebilirsin istediğin yere kadroludan ben öyle yaptım çok şükür hayatım değişti
Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi