Editörler : E.Kayı Han

semiramist22
Aday Memur
20 Kasım 2023 14:56

Arkadaşımın ricası üzerine yazıyorum kurumun arabasını okul servisi olarak kullanılıyor idarenin çocuklarını okuldan alıp okula bırakıyorlar ve konudan bağımsız olarak 2. Müdür kamera odasına ailesini ziyarete getirdi ve mahkumları izletti artık bişey yapılsın.

mevzuatdelisi
Aday Memur
21 Kasım 2023 15:02

O şahısları aslında birçok kişi tanıyor. Tayin geldikleri yerden iyi, olumlu konuşan kimseyi görmedim onların hakkında. Edirne'deki meslektaşlarımızın Allah yardımcısı olsun. Ne diyelim...

Derviş-000
Aday Memur
21 Kasım 2023 16:52

Bu kurumdaki personellerin birkaçı şikayetini dile getirmiş burada. Zannediyorum personelin çoğu bu durumdan şikayetçi. Allah yardımcınız olsun. Ancak şunu merak ediyorum: Bu kadar kötü yöneticilerinizi, mobinge maruz kalan ve diğer 'pisliklere' şahit olan personeller bir olup CİMER, Başsavcılık veya CTE'ye şikayette bulundu mu acaba? Onu da geçtim, tek bir personel bile ilgili yerlere iletmedi mi bu durumu??? Çok merak ediyorum gerçekten...

pekgozenes
Aday Memur
21 Kasım 2023 17:11

Bende çalıştım cezaevinde malesef bir haksızlığı dile getirdiğimizde öncelikle bizi sindiren o haksızlıktan en çok etkilenen kişiler. Hiçbir zaman yanımda kimseyi göremedim alttan alta da sen git biz arkandayız diyerek yanarsa o yanar zihniyeti mevcut. O yüzden idare ne yaparsa yapsın kimse itiraz etmez. Edeceği varsada ilk başta yanındakiler satar. En yakın arkadaşlarım benimle muhabbeti kestiler bizimde başımız yanar diye. Halbuki tek istediğim adaletti. Kimseden ayrıcalık istemedim sadece yapılan haksızlığa dur demek istedim. Ama burdan konuşulduğu gibi olmuyor malesef.

Derviş-000
Aday Memur
21 Kasım 2023 17:26

Tahmin ettiğim gibi... Herkes şikayet eder ama iş icraate geldi mi arkanda kimse olmaz. Sana naçizane tavsiyemdir kardeşim: Kapalı kapılar ardında şikayet eden arkadaşlarının tamamı yanında değilse eğer sakın ola kahramanlık yapıp yakma başını. İnan bana lanet eder ve içindeki mücadele azmini de ömür boyu kaybedersin. O azmini ve adalet duygunu muhafaza etmek adına, kulis yoklaması yap eğer kimse elini taşın altına koymayacaksa vazgeç... Hakikati dile getirme, mücadele etme demiyorum. Ertele sadece...

pekgozenes, 2 hafta önce

Bende çalıştım cezaevinde malesef bir haksızlığı dile getirdiğimizde öncelikle bizi sindiren o haksızlıktan en çok etkilenen kişiler. Hiçbir zaman yanımda kimseyi göremedim alttan alta da sen git biz arkandayız diyerek yanarsa o yanar zihniyeti mevcut. O yüzden idare ne yaparsa yapsın kimse itiraz etmez. Edeceği varsada ilk başta yanındakiler satar. En yakın arkadaşlarım benimle muhabbeti kestiler bizimde başımız yanar diye. Halbuki tek istediğim adaletti. Kimseden ayrıcalık istemedim sadece yapılan haksızlığa dur demek istedim. Ama burdan konuşulduğu gibi olmuyor malesef.

pekgozenes
Aday Memur
22 Kasım 2023 09:05

Dostum ben ikm den kurtulalı 5 yıl oldu .. Sadece adı geçen cezaevinde çalışan kadın bir arkadaşım var ona teyit ettirdim okudukların az bile dedi .. Ona mahsuben yazdım :) Allah yardımcıları olsun ben şunu bilir şunu söylerim : Biz çalışanlar birlik olmadığımız sürece böyle birbirimizi sattığımız destek olmadığımız sürece bunlar daha çok yaşanır..

Derviş-000, 2 hafta önce

Tahmin ettiğim gibi... Herkes şikayet eder ama iş icraate geldi mi arkanda kimse olmaz. Sana naçizane tavsiyemdir kardeşim: Kapalı kapılar ardında şikayet eden arkadaşlarının tamamı yanında değilse eğer sakın ola kahramanlık yapıp yakma başını. İnan bana lanet eder ve içindeki mücadele azmini de ömür boyu kaybedersin. O azmini ve adalet duygunu muhafaza etmek adına, kulis yoklaması yap eğer kimse elini taşın altına koymayacaksa vazgeç... Hakikati dile getirme, mücadele etme demiyorum. Ertele sadece...

Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi