Editörler : E.Kayı Han
15 Kasım 2023 13:18

Zorla kantinde çalıştırma

Ben askere gitmeden işyurdundan çıkışımı yaptım ama döndüğüm zaman beni kantine almak isteyecekler oraya girmek için imza isteyecekler ne yapmam gerekir sizce orda çalışmak istemiyorum.

zorsevda
Daire Başkanı
20 Kasım 2023 14:09

dilekçe ile kendi talebin olmadan çalıştıramazlar.. yazma imzalama.. kimse zorla çalıştıramaz..

frontliner
Aday Memur
29 Kasım 2023 08:53

Müdür tarafından görevlendirileceğim imzalamazsan disiplin suçu işlersin deniyor bana ne yapayım?

zorsevda, 3 ay önce

dilekçe ile kendi talebin olmadan çalıştıramazlar.. yazma imzalama.. kimse zorla çalıştıramaz..

zorsevda
Daire Başkanı
29 Kasım 2023 12:16

kar payları arttı.. ben olsam çalışmaya devam ederdim. ama kimse kimseyi zorla çılıştırmamalı. sayman ile konuş.. ÇALIŞMAK İSTEMEDİĞİNİ SÖYLE..

frontliner, 3 ay önce

Müdür tarafından görevlendirileceğim imzalamazsan disiplin suçu işlersin deniyor bana ne yapayım?

frontliner
Aday Memur
29 Kasım 2023 12:27

Hiç işçi mahkum yok bütün pislikleri biz temizliyoruz 2000 adet su geliyor onları taşı türkü türlü işler ne gerek var eziyet çekmeye müdürler halimizden anlamıyor

zorsevda, 3 ay önce

kar payları arttı.. ben olsam çalışmaya devam ederdim. ama kimse kimseyi zorla çılıştırmamalı. sayman ile konuş.. ÇALIŞMAK İSTEMEDİĞİNİ SÖYLE..

mehmetasml
Aday Memur
13 Aralık 2023 14:08

Bunun çok kolay bir çözümü var, milletle illa ki sohbet ediyorsundur.

Arkadaşlarınla konuşurken şunları söyle;

"beni hiç kimse kantinden alamaz, başka yerde de asla çalışmam, kim gelirse gelsin umrumda değil başka birime veremezler beni" de.

Bu sözlerin illa ki müdürün kulağına gider ve bak gör 1 gün sonra nasıl alıyorlar seni :D

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi