Editörler : "eskiyara"Pangaea
18 Kasım 2023 13:40

Milli eğitim emrine kalırsak

Arkadaşlar merhaba. Bizi bir kadroya yerleştiremedikleri takdirde ilçe milli eğitim resen atama yapabiliyor yazıyor. Okullara mı atar yoksa kendi bünyesinde mi çalıştırır? Kendi bünyesine alırsa normal düz memur gibi mi çalışacağız yoksa öğretmenlik hakları devam mı eder ve bu geçici süre mi oluyor? Yani açık olduğu anda beni yerleştirirler mi

difficulties
Şube Müdürü
18 Kasım 2023 13:55

Öğretmene öğretmenlikten başka iş yaptırılamaz. Eğitim-öğretim harici diyelim daha doğrusu. yani memurluk yapamazsınız. il emrine atanırsanız ya bir yerlere görevlendirmeniz yapılır, ya da il memde oturur örgü örersiniz.

Kagiş
Müsteşar
18 Kasım 2023 14:00

Kendi bünyesinde çalıştırır! Sabahları erken gelir ve temizliğe yardım edersiniz. Müdür Bey'in çayını, kahvesini verir "Başka bir emriniz var mı müdürüm!?" deyip sorarsınız! Ne kadar getir götür, evrak işi varsa elinizden öper. Memurlara asistanlık eder mesaiyi doldurursunuz. Hayırlı olsun

fztogretmn
Aday Memur
18 Kasım 2023 14:03

İşiniz gücünüz laga luga. Adam akıllı soru soruyoruz. Kimse onu yaptıramaz bunu biz de biliyoruz. Cevabını bilmiyorsanız yazmak zorunda değilsiniz
Kagiş, 2 hafta önce

Kendi bünyesinde çalıştırır! Sabahları erken gelir ve temizliğe yardım edersiniz. Müdür Bey'in çayını, kahvesini verir "Başka bir emriniz var mı müdürüm!?" deyip sorarsınız! Ne kadar getir götür, evrak işi varsa elinizden öper. Memurlara asistanlık eder mesaiyi doldurursunuz. Hayırlı olsun

silivripdr
Daire Başkanı
18 Kasım 2023 14:11

merkeze en uzak köye ilçeye resen atama hayırlı olsun

18 Kasım 2023 14:57

hocam sizi bir köy okuluna gorevlendiriyorlar yada branşınız yoksa birden fazla okula görevlendirme

Kagiş
Müsteşar
18 Kasım 2023 16:56

Hayırlı işler efendim!))

fztogretmn, 2 hafta önce
İşiniz gücünüz laga luga. Adam akıllı soru soruyoruz. Kimse onu yaptıramaz bunu biz de biliyoruz. Cevabını bilmiyorsanız yazmak zorunda değilsiniz

Kamu3491
Aday Memur
19 Kasım 2023 02:44

Kasım ara tatili 1 hafta uzatılsın

odessus09
Aday Memur
19 Kasım 2023 11:50

ilçe emrinde eğer okuldaki öğretmen de tayin olmuşsa ya da doğum izni sağlık izni ücretsiz izin gibi uzun süreli izin almışsa oraya görevlendirilirsiniz ihtiyaç varsa müdür yardımcısı olmayan okula geçici müdür yardımcısı olarak görevlendiliyorlar okulda öylesine takılıyorlar. bir de 3üncü seçenek var geçici olarak bir okula veriyorlar. eğer birisi rapor yada izin alıp ders o gün boş geçecekse nöbetçi öğretmen de boşta yoksa derse giriyor o günlük. yoksa okulda oturup çay içip gidiyorsun. müdür saat 9 da gel 2 de git diyor mesela. 15 saat dese girmiyorsun da oturuyorsun. bazısı hiç gitmiyor okula mesela. batı o kadar şişti ki 3üncü grup çoğaldı maalesef.

Kamu3491
Aday Memur
19 Kasım 2023 13:59

Kasım ara tatili 1 hafta uzatılsın

silivripdr
Daire Başkanı
19 Kasım 2023 14:05

Hiç okula gitmeyeni ihbar edin. On günden fazla okula gitmeyen memur istifa etmiş sayılır

odessus09, 2 hafta önce

ilçe emrinde eğer okuldaki öğretmen de tayin olmuşsa ya da doğum izni sağlık izni ücretsiz izin gibi uzun süreli izin almışsa oraya görevlendirilirsiniz ihtiyaç varsa müdür yardımcısı olmayan okula geçici müdür yardımcısı olarak görevlendiliyorlar okulda öylesine takılıyorlar. bir de 3üncü seçenek var geçici olarak bir okula veriyorlar. eğer birisi rapor yada izin alıp ders o gün boş geçecekse nöbetçi öğretmen de boşta yoksa derse giriyor o günlük. yoksa okulda oturup çay içip gidiyorsun. müdür saat 9 da gel 2 de git diyor mesela. 15 saat dese girmiyorsun da oturuyorsun. bazısı hiç gitmiyor okula mesela. batı o kadar şişti ki 3üncü grup çoğaldı maalesef.

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi