Editörler : E.Kayı Han
24 Kasım 2023 16:10

Tayin talep eden tarafından onaylandı?

merhaba tayin istedim talep eden tarafından onaylandı yazıyor. ilgili atama birimi işleme aldı yazmıyor. tayin yazan arkadaşlar sizde ne yazıyor acaba merak ettim?

sabriabi99
Aday Memur
26 Kasım 2023 02:08

hiç yaşanmadı ki .. :((

eylulmavi
Aday Memur
27 Kasım 2023 15:37

Tayin yazan arkadaşlar talep sorguladan bakabilir mi rica etsem?

guardian54
Aday Memur
27 Kasım 2023 16:25

İLGİLİ ATAMA BİRİMİNDE DİYOR BENDE BAKTIM

ozkan52
Aday Memur
27 Kasım 2023 16:42

Arkadaşlar büyük ihtimal talepleriniz bakanlıktadır ancak bakanlıktan muvafakat verilmezse bi kaç gün içinde ret gelir hemen.

Lancer07
Aday Memur
28 Kasım 2023 08:01

Baktım talep eden tarafından onaylandı yazıyor. Daha işleme alınmadığı için öyle yazıyor. Bir kaç haftaya işleme alındı yazar.

eylulmavi
Aday Memur
29 Kasım 2023 14:10

Teşekkür ederim

guardian54, 3 ay önce

İLGİLİ ATAMA BİRİMİNDE DİYOR BENDE BAKTIM

eylulmavi
Aday Memur
29 Kasım 2023 14:11

Reddedilince nasıl bilgimiz oluyor peki?

ozkan52, 3 ay önce

Arkadaşlar büyük ihtimal talepleriniz bakanlıktadır ancak bakanlıktan muvafakat verilmezse bi kaç gün içinde ret gelir hemen.

eylulmavi
Aday Memur
29 Kasım 2023 14:12

Teşekkür ederim 🙏🏻

Lancer07, 3 ay önce

Baktım talep eden tarafından onaylandı yazıyor. Daha işleme alınmadığı için öyle yazıyor. Bir kaç haftaya işleme alındı yazar.

boyka12
Aday Memur
29 Kasım 2023 15:37

Talep eden tarwfından onaylandı yazısı sen talep ettiğin için onayladığınız için o uyarı verilşyor.İlgili atama birini tarafından işleme alınmasıda yer ve değiştirme bürosu tarafından evraklarının incelenmesi ve tayininin işleme alındığını gösterir.Ha ikiside farketmiyor ilgili birime gidiyor zaten sen dayımın onayladığın zaman.Red veya onay işide gelen yazıya göre belli olur maksimum 1 ay içinde cevap gelir bakanlıktan.
Lancer07, 3 ay önce

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi