Editörler : swat3410

Gydm
Müsteşar Yardımcısı
12 Nisan 2024 15:49

burnuna o SSS u rrmmm zahiri anlatma çözümü anlat
AsayişBüro, 2 ay önce
yo gayette sürgündür. angarya her işle uğraşırsın yardım eden de olmaz ama mesela şubede angarya bir iş yapılacak şubeci yapmaz hemen komiserşne der resmi ekibe ya da karakol a yaptırır. boşuna methiyeler düzüp durmayın yok mesleği öğrenme yeri yok bilem ne :))

Toros101
Şef
15 Nisan 2024 10:55

Katılıyorum ben de müdür yardımcısı ile papaz oldum he demedik el bağlamadık diye aldılar gönderdiler oraya ama halimden memnunum. Benim şehirde öyle kavga gürültü pek yok bunun dışında karakoldakilerin hepsi de pöhden çıkma polisliği daha yeni öğreniyorler. Bugün gördüğüm adamı yarın görmüyorum yazdığım yazıyı devamı yok. Amirlerden gelen giden yok gelse de çay içip gidiyorlar. Mesai bitiyor arayan soran yok. Tabii kendi içerisinde zorluğu koşturmacısı var ama önceden çalıştım şubeye istinaden çok daha kolay ve de rahat geliyor bana kafamda rahat. Başkaları hor görmüş görmemiş umrumda değil arada bir vatandaş geliyor derdini çözüyorsun derman olmaya çalışıyon manevi olarak da beni rahatlatıyor. Polis olduğumu anlıyorum.

AsayişBüro
Aday Memur
15 Nisan 2024 12:10

aynen. amirler zaten sürdükleri adamı karakol koruma ya da ekiplere sürmez. istihbarat a kom a olay yerine falan sürerler doğru tespit
Toplam 23 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi