Editörler : Pangaea

Yasaklı
29 Kasım 2023 00:08

657 belediyede büro personeli olarak çalışan biri eş durumu tayini istemek için ne kadar süre çalışm

eş durumu tayini istemek için memur olmadan önce mi evlenilmiş olması lazım memur olduktan sonra mı?

1903deepble
Aday Memur
29 Kasım 2023 10:56

belediyede çakılı kadro ancak kurumlar arası geçiş yapabilir.

mimarbuse
Yasaklı
29 Kasım 2023 15:01

eş durumuyla il değişikliği yapılamaz mı ?

1903deepble, 3 ay önce

belediyede çakılı kadro ancak kurumlar arası geçiş yapabilir.

Gardirop Fuat
Aday Memur
29 Kasım 2023 20:45

Bende çakılı kadro biliyorum üni ve belediyeler cakilidir

mimarbuse, 3 ay önce

eş durumuyla il değişikliği yapılamaz mı ?

mimarbuse
Yasaklı
29 Kasım 2023 21:15

çakılı da olsa eş durumundan gidiliyor 3 senede

Gardirop Fuat, 3 ay önce

Bende çakılı kadro biliyorum üni ve belediyeler cakilidir

hsnd
Başbakan Müsteşarı
29 Kasım 2023 21:40

Belediyede tayin diye bir şey yok. Kadrolu iseniz ancak nakil olabilirsiniz. Belediye ve üniversiteler pek mazerete bakmaz. Eğer şansınız varsa izin verirler gidersiniz o da kurum bulabilirseniz. Herhangi bir mazeretle kurum bulur da çalıştığınız kurumdan izin alabilirseniz adaylığınızın kalkmış olması yeterli ama dediğim gibi göndermek istemedikleri sürece şu kadar bu kadar çalışma diye bir olay yok. Sözleşmeli iseniz nakil hakkınız da yok.

Gardirop Fuat
Aday Memur
30 Kasım 2023 14:25

hayır bizzat tanık olmuşuluğum var gidemeyenlere. Kurumlar arası anlaşma ile nakil olur

mimarbuse, 3 ay önce

çakılı da olsa eş durumundan gidiliyor 3 senede

Cesur33345
Aday Memur
01 Aralık 2023 11:50

2 taraftan da sağlam bir referansin olması lazım benim adamın yoktu beceremedim eş durumunu istifa ettim kpss girip tekrar atandim

1903deepble
Aday Memur
11 Aralık 2023 10:48

BELEDİYE, ÜNİVERSİTE VE ÇOĞU KİT KURUMUNDA EŞ VESARE TAYİN DİYE BİR DURUM YOK. SADECE KURUMLAR ARASI GEÇİŞ VAR ANCAK O DA ÇOK İYİ REFERANS İSTER. ŞÖYLE ÖRNEK VEREYİM BENİM ÇALIŞTIĞIM KURUMDA 2500 ÜSTÜNDE PERSONEL MEVCUT, ÖZELLİKLE BELEDİYELERDEN GEÇMEK İSTEYEN BİR ÇOK KİŞİ DİLEKÇE VERİYOR AMA KURUMLAR ARASI GEÇİŞ İÇİN BİZİM KURUMA 5 KİŞİLİK KONTEJYAN VERİLMİŞ. ÖZETLE İMKANSIZA YAKIN BİR DURUM

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi