Editörler : Pangaea

pekgozenes
Aday Memur
12 Aralık 2023 15:53

Yakında Erzurum DAP 2 tane büro personeli alacak.. Rahat kurum başvurun derim..

Turizmemre58
Yasaklı
12 Aralık 2023 17:28

2 taneden bize sıra gelmez hocam . siz başvurdunuz mu atatürke
pekgozenes, 3 ay önce

Socialworker7
Aday Memur
12 Aralık 2023 18:19

Denk gelmedim ama 81de yığılma olabilir maalesef

Turizmemre58, 3 ay önce
80.78 benim puan gelir mi bilmiyorum .siz denk geldiniz mi yüksek puanlı arkadaslara

Turizmemre58
Yasaklı
12 Aralık 2023 18:20

Başka tanidiginz var mı o puanlarla başvuran acaba sizin küsürat nedir
Socialworker7, 3 ay önce

Denk gelmedim ama 81de yığılma olabilir maalesef

Socialworker7
Aday Memur
12 Aralık 2023 18:22

Duymadım ama yüksek puanlıların olacağına eminim 81.04

Turizmemre58, 3 ay önce
80.78 benim puan gelir mi bilmiyorum .siz denk geldiniz mi yüksek puanlı arkadaslara

Socialworker7
Aday Memur
12 Aralık 2023 18:24

Siz hangi ilden başvurdunuz bir de sonuçlar kaç güne açıklanır bilgi alabildiniz mi

Turizmemre58
Yasaklı
12 Aralık 2023 18:25

o konuda bilgi vermediler.sivastan başvurdum. siz
Socialworker7, 3 ay önce

Siz hangi ilden başvurdunuz bir de sonuçlar kaç güne açıklanır bilgi alabildiniz mi

Turizmemre58
Yasaklı
12 Aralık 2023 23:02

sizin bölümünüz neydi bu arada
Socialworker7, 3 ay önce

pekgozenes
Aday Memur
13 Aralık 2023 09:59

sıra gelmez deme 4 -5 ay önce alım olduğun 75 punalı iki kişi kazanıp son aşamada biz gelmiyoruz vazgeçtik dediler..Bu arada dap benim eski kurumum 4 yıl çalıştım.. 12 yıllık memurum çalıştığım en rahat kurum diyebilirim. Şuan muğla büyükşehir belediyesindeyim.. Gelmez demeyin başvurun..Servis yemek .var.. Bina yeni zaten odalar mak. 2 kişilik... inanın ailevi durumlarım olmasa çalışacağım tek kurum...

Turizmemre58, 3 ay önce
2 taneden bize sıra gelmez hocam . siz başvurdunuz mu atatürke

Turizmemre58
Yasaklı
13 Aralık 2023 10:34

anladim hocam alim da bölüm şartı mi istemisti yoksa fakülte şartı mi hatirliyormusunuz
pekgozenes, 3 ay önce

sıra gelmez deme 4 -5 ay önce alım olduğun 75 punalı iki kişi kazanıp son aşamada biz gelmiyoruz vazgeçtik dediler..Bu arada dap benim eski kurumum 4 yıl çalıştım.. 12 yıllık memurum çalıştığım en rahat kurum diyebilirim. Şuan muğla büyükşehir belediyesindeyim.. Gelmez demeyin başvurun..Servis yemek .var.. Bina yeni zaten odalar mak. 2 kişilik... inanın ailevi durumlarım olmasa çalışacağım tek kurum...

pekgozenes
Aday Memur
13 Aralık 2023 10:58

Kurumdaki arkadaşla irtibattayım 2 adet büro personeli iibf çıkışlı 70 puan işte... bir hafta 10 güne çıkacaklar..Çok rahat kurum valla ailem burada olmasa gelmezdim... Açıklansın başlık açarım burdaa

Turizmemre58, 3 ay önce
anladim hocam alim da bölüm şartı mi istemisti yoksa fakülte şartı mi hatirliyormusunuz

Turizmemre58
Yasaklı
13 Aralık 2023 11:03

tamam hocam inşallah teşekkür ederim
pekgozenes, 3 ay önce

Kurumdaki arkadaşla irtibattayım 2 adet büro personeli iibf çıkışlı 70 puan işte... bir hafta 10 güne çıkacaklar..Çok rahat kurum valla ailem burada olmasa gelmezdim... Açıklansın başlık açarım burdaa

pekgozenes
Aday Memur
13 Aralık 2023 11:09

atatürk ünisindede çok arkadaşım vardı ..biliyorum o kurumu oda rahat fena değil ama dap 50 kişilik bir kurum 4 katlı :) İmkan olanak olarak iyi diyorum tercih edecek olsam dapı seçerdim.. Hakkınızda hayılırlısı olsun bakalım

Turizmemre58, 3 ay önce
tamam hocam inşallah teşekkür ederim

Turizmemre58
Yasaklı
13 Aralık 2023 11:20

inşallah hayırlısı olur hocam ataturk de gelmez gibi duruyor bu puanla .su an rahatlıktan önce bir yer gelmesi lazım bizim için:)
pekgozenes, 3 ay önce

atatürk ünisindede çok arkadaşım vardı ..biliyorum o kurumu oda rahat fena değil ama dap 50 kişilik bir kurum 4 katlı :) İmkan olanak olarak iyi diyorum tercih edecek olsam dapı seçerdim.. Hakkınızda hayılırlısı olsun bakalım

Socialworker7
Aday Memur
13 Aralık 2023 12:33

Çakılı mı sözleşmeli mi

pekgozenes, 3 ay önce

pekgozenes
Aday Memur
13 Aralık 2023 13:20

açıktan alım sözleşmeli yedekte yapıyolar gelmeyen olursa yedekleri çağırıyolar...dap üni belediye çakılı zaten ama eş durumu hastalık yada (dayı) çözer o işleri :))

Socialworker7, 3 ay önce

Çakılı mı sözleşmeli mi

pekgozenes
Aday Memur
13 Aralık 2023 13:22

üniye göre iş yükü çok az zaten giden muhasebede çaışacak mys sistemi var arkdaşların öğretmesi 1 ayı almaz...üniler kalabalık benden söylemesi erzurumlu olsam tayin düşünmesem çalışacağım tek kurum...çalıştık biliyoruz :)

pekgozenes, 3 ay önce

açıktan alım sözleşmeli yedekte yapıyolar gelmeyen olursa yedekleri çağırıyolar...dap üni belediye çakılı zaten ama eş durumu hastalık yada (dayı) çözer o işleri :))

Toplam 37 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi