Editörler : crops35
«22232425262728293031323334

aveş
Aday Memur
02 Mayıs 2008 22:03

SHÇEK (Sosyal hizmetler çocuk esirgeme kurumu) kimsesiz çocuklar, bölünmüş aileler, kimsesizler için bu kurum hizmet veriyor ama personelini ailesinden ayırmakta üstüne yok.

sabır@sabır
Aday Memur
09 Mayıs 2008 11:55

urlalı arslan kurum değiştirmeyi düşünür müsünüz?Ben izmir deyim.sanırım siz izmir e gelmek istiyorsunuz.İstifa etmektense başka bir kuruma eçmek istemez misiniz?

09 Mayıs 2008 13:57

ARKADAŞIM SEN HANGİ KURUMDASIN BEN MALİYEDEYİM SİZİN KURUMUNUZ NEDİR VE NERDESİNİZ YER OLARAK İLÇEDEMİSİNİZ.

asi-asi
Aday Memur
11 Mayıs 2008 11:16

KURUM DEİŞTİRMEKTEN BAHSEDEN ARKADAŞLAR BECAİŞ İÇİN AYNI KURUM OLACAK DİYE BİLİYORUZ YANLIŞ MI? NÜFUS- MEB VHKİ BECAİŞ YAPAMAZLAR DEMİŞLERDİ NASI YERDEİŞTİRME YAPACAKSINIZ? OLURSA BURAYA YAZIN DA BİZ DE DENİYELİM O YOLU.

AİLEYİ KORUMA BÜTÜNLÜĞÜNÜ TAKAN YOK YANİ.ÜLKE PARAMPARÇA OLMUŞ AİLELERLE DOLDU.

sabır@sabır
Aday Memur
12 Mayıs 2008 11:07

Benim kurum başka kurumlardan geçişlere onay veriyor.Arkadaşlar, bu becayiş değil.Becayiş aynı kurum içinde karşılıklı yer değiştirmedir.Başka kuruma geçmek isteyen kurumlararası nakil yoluyla geçebilir.Tabi kendi kurumundan muvafakat alman ve karşı kurumun da kabul etmesi gerekiyor.Nakil yapacağın kurumun personelinin senin yerine geçmesi gerekmiyor.

gulcan64
Şef
30 Mayıs 2008 10:32

güncel arkadaşlar hala eş durumu sorunları hala devam ediyor bende üni. memurum hamileydim şimdi çocuk oldu bebeğim 1 yaşına geldi şimdi işe dönecem çocuğum başka şehirde ben başka şehirde olacağım yanımda bakacak kişi yok .Asaleti bekliyorum acaba asaletten sonra ne olacak Allah bilir.Şansım ne bilmiyorum tayini çıkan arkadaşlar özelliklede üni.çalışanlar tecrübelerinizi bekliyorum yazarmısınız?

gulcan64
Şef
19 Haziran 2008 23:12

arkadaşlar mağdur olupta yazıştığımız arkadaşlar aranızda atanan varmı?

gulcan64
Şef
19 Haziran 2008 23:42

ayşen ve gülüşüm acaba tayininiz çıktımı mağdur olupta çıkan varmı yazında moralimiz düzelsin..

whitenightcan
Şube Müdürü
20 Haziran 2008 08:34

Arkadaşlar benim eşim olacak kişi adanada babasına ait bir işyerinde çalışıyor sigortslı olsrsk ben ise mersinde üniversitesinde memurum acaba eş durumundan tayin vermezler ise mahkeme yolum açık mı kazanabilrmiyim..

pikofarad
Şef
27 Haziran 2008 09:33

of ya hiç başlaşamasammı memuruyeti. bu ne kardeşim ya...2008-3 atamalarında yeni yerleştirmem yapıldı. çok sevindik. memleketime atandım. içişleri bak vhki olarak. eşim benim doğum yerim olduğu için yanıma gelememek gibi bir durumu var. göreve başlayıp tayin dilekçemizi veririz diyorduk, çünkü asalet tasdik olmadan benim durumumda olup tayin aldırılabileceğini öğrendik. ama yazılanları okuyunca bu pek mümkün değil galiba.ne yapmalı acaba?nasıl bir yol izlenmeli.

gulcan64
Şef
08 Eylül 2008 13:20

Urlalıarslan mahkemeye başvurmayı düşünmüyormusunuz?Mahkeme yolu açık eş durumu tayinlerde.Burada 1,5 yıldır yazışıyoruz hala eş durumundan giden olmadımı?

gulcan64
Şef
15 Eylül 2008 15:45

kamudaki bu eş durumu tayin mağduriyetine dur diyen yok.bizim sorunlarımızı baş sayfaya iletende yok ..Yöneticilerin durumu iyiki bizi anlamıyorlar

maths_38
Aday Memur
16 Eylül 2008 09:33

MRB ARKADAŞLAR BENDE V.H.K.İ OLARAK YENİ ATANDIM VE 3 AYLIK BİR BEBEĞİM VAR EŞİM ÖĞRETMEN FARKLI İLLERDEYİZ EŞ DURUMU OLMUYOR ASALET TASDİK İSTİYOLAR AMA GEÇİCİ GÖREVLENDİRME İLE GİTME ŞANSIN OLUYOR AMA ONUDA BAKANLIK YAPIYO MALESEF TORPİL OLMADANDA YAPMIYOR YANİ ÇOK ZOR

aslan666
Memur
16 Eylül 2008 09:49

merhaba arkadaşlar,

ben maliye personleyim ve eşim özel sektörde çalışıyor( kendi iş yeri bağkurlu urlal_ıarslan seninle aynı durumdayız)

birkaç girişimimiz oldu başvuruda bulunduk tayin için ama olmadı yapmadılar. tayin bir yana henüz asaletim bile tasdik olmadı 2 yıl dolunca asalet tasdikim yapılacakmış. Ocak ayında 2 senem doluyor. ondan sonra tekrar başvuracağız tayin için, şimdilik beklemedeyiz yapacak bir şey yok. fakat 2 sene dolduktan sonra olumsuz cevap verecek olurlarsa hiç düşünmeden dava açacağım. ister kazanayım ister kaybedeyim.

Alize_33
Kapalı
16 Eylül 2008 09:52

selam arkadaşlar; Bende bu konudan mağdurum. 3 yıl uğraştım. mahkemeye verdim. eş durumundan tayinim bir türlü olamdı. 3 yıldır eşim ayrı ben ayrı ilde görev yapıyoruz. Bu konunun yetkililer tarafından çözüleceğine veya ilgilinileceğini sanmıyorum.

gulcan64
Şef
16 Eylül 2008 16:39

alize mahkemeye verdin ve yinemi çıkmadı tayinin?biz mahkeme kararlarına güveniyorduk nasıl olduda çıkmadı bir anlatırmısın?3 yıldır ayrısınız böyle nasıl evlilik olur ki mahkeme sizin lehinize nasıl karar vermez anlayamadım.

Alize_33
Kapalı
17 Eylül 2008 08:58

Selam arkadaşlar; Evet Sayın gulcan mahkeme tayin istediğim kurumu haklı buldu. buna benzer bir çok kurumdan red kararı aldım.mazeret hep bana uygun kadro yok. Sayın yetkililere sesleniyorum tabiki duyan varsa anayasada açık açık yazıyor aile birliğinin korunması için eşler bir arada olması gerekiyor diye. iş uygulamaya gelince tık yok. hep mazeret hep mazeret.

anlıyacağın mahkeme falan hikaye, dayın varsa tayin olur.

göksu33
Aday Memur
17 Eylül 2008 16:24

SAYIN ALİZE33 ARKADAŞIM HANGİ KURUMDASINIZ MAHKEMENİN KURUMU HAKLI BULMASINDAKİ GEREKÇE NEYDİ BİZ DE EŞ DURUMUNDAN MUVAFAKAT İSTEDİK EĞER VERMEZLERSE DAVA ACMAYI DÜŞÜNÜYORUZ YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

Alize_33
Kapalı
17 Eylül 2008 16:36

Benim kurum Belediye

göksu33
Aday Memur
17 Eylül 2008 16:45

PEKİ HANGİ KURUMU İSTEDİNİZ MUVAFAKAT

Toplam 670 mesaj
«22232425262728293031323334

Çok Yazılan Konular

Sözlük