Editörler : crops35
«22232425262728293031323334

nageh-bilg.işlt.
Aday Memur
28 Nisan 2009 15:07

bugün itibariyle başka bir kuruma başvurdum, bakalım ne olacak...........

göksu33
Aday Memur
29 Nisan 2009 09:27

inşallah olur arkadaşım bu sefer

pikofarad
Şef
01 Haziran 2009 21:00

güncel diyelim tüm tayin bekleyenler adına...

serdo1979
Memur
08 Haziran 2009 21:28

bende kaymakamlık vhki kadrosundayım bende asalet tasdikini bekliyorum eş durumu tayini için eşim özle sektörde çalışıyor bizim tayin dönemleri tarihi varmı yoksa ne zaman stersek tayin isteyebilirmiyiz. Cevaplarsanız sevinirim!

göksu33
Aday Memur
11 Haziran 2009 09:09

sonunda eşime kavuştum mahkeme yoluyla darısı herkesin başına

oydın
Şube Müdürü
11 Haziran 2009 10:25

allah bi daha hiç ayırmasın inşallah. valla sevindim senin adına yani bizden biri başardı sonunda.

ramço74
Aday Memur
11 Haziran 2009 11:15

Arkadaşlar bende üni personeliyim çalışma bakanlığına muvafakatım gitti orada bakanlık onayını bekliyor şubat ayından beri seçim dediler kabine değişikliği falan bekliyor. bu işlemlerden daha önce yapdıran arkadaşlar varsa ortalama daha ne kadar beklerim eşimden de çocuğumdan da ayrıyım yada bunun hukiki anlamda yapılacak bir işlemi var mı

oydın
Şube Müdürü
21 Ağustos 2009 13:44

söyleyeceği yeni bir kaç sözü olan vardır belki.

doğacakgünler
Aday Memur
21 Ağustos 2009 14:43

arkadaşlar bende mağdurum...eş durumundan nakil istedim. ve başvurduğum tüm yerlerden red cevabı geldi...şimdi ne yapacağım...memur kendi bulamıyor yerini içişleri bakanlığı yapamıyor mu bu duruma? aile kuruluyor eşler ayrı. akıl mantık almıyor..

içişleri bakanlığına başvursak bakanlık bizi uygun yere atasa olmaz mı?

oydın
Şube Müdürü
21 Ağustos 2009 16:23

mahkeme mahkeme bence mahkeme kesin çözüm ya herro ya merro.

ramço74
Aday Memur
24 Ağustos 2009 15:27

iyidir arkadaşım benim yazım muvafakatını aldı bakanlık onayında bekliyor şubattan beri altı ay oldu diyelimki bakanlık yazımı olumsuz yazdı bu durumda benim mahkeme ile atanma ihtimalim var mı

fatoberk
Şef
25 Ağustos 2009 08:51

merhaba..lütfen bana yardım edin..6 aylık aday memurum.eşim askeri personel.. tayini çıktı..ben 2 kere dilekçe verdim ikisinide reddettiler.aday memur eş durumundan tayin olamaz diye..aynı kurum içinde tayin olur dediysemde biz ayrı bir kurumuz gideceğin yer ayrı bi kurum dediler..hatta gideceğim yer muvafakatımı istedi ama burası red verdi.siz nasıl bir yol izlediniz ?

johnness
Aday Memur
04 Eylül 2009 01:50

slm arkadaşlar.bende mağdurum.üniversitede 657 li hemşire olarak görev yapıyorum asalet tasdiklendi.eşim ise başka bir üniversite hastanesinde 4 b li hemşire olarak çalışıyor.kurumdan tayin istedim eleman yetersizliği nedeniyle red edildi.ben de mahkemeye verecem acaba kazanabilir miyim ve nekdar sürer dava.yardımlarınızı bakliyorum şimdiden teşekkürler.

Girdap38
Aday Memur
05 Eylül 2009 14:21

slm arkadaşlar bu atama ve yer değiştirme konularında bilgili olan arkadaşlara;

Ben MSB de sivil memurum 1997 yılı sonunda memuriyete başladım 4 yıllık işletme mezunuyum 36 yaşıdayım mutemet(muhasebeci) ünvanlıyım. Eşim belediyede uzman memurdur.Eşim şef olarak başka bir il de belediyeye tayin oluyor.Bende eş durumudan tayin isteyeceğim. Eşimin gideceği yerde sadece askerlik şubesi var ben askerlik şubesine geçmek istemiyorum.Sivil bir kuruma geçebilir miyim? hangi kurumu tavsiye edersiniz.Nasıl olacak.

Bu konuda tecrübeli arkadaşların yardımlarını bekliyorum.Teşekkür ederim.

Aarikann78
Aday Memur
06 Eylül 2009 18:38

sa arkadaşlar benımde sgk atamam oldu eşim ağrıda ziraat bankasında 2 yıldır sözleşmeli çalışıyo ve 1 de kızmız var. ben sgk dan 1-2 yıl arası tayinim çıkmaz diye bi yazı aldım ve eşimin tayinin istedik . suan belgeler ankara ziraat bankası gnl. müd. de. yorumlarınızı beklıyorum. eşimin taiyini olurmu acaba.

Aarikann78
Aday Memur
06 Eylül 2009 19:01

lütfen bilen yorum yazzın. bize yol gösterin

21 Kasım 2012 16:00

Güncelll

glsn44
Aday Memur
23 Kasım 2012 14:21

arkadaşlar ben özel idarede çalışıyorum asaletimi aldım. Konya ya tayin istiyorum. fakat özel idare kapanacağı için dilekçeme olumsuz cevap aldım. başvurmadığım kurum kalmadı. ne yapacağımı bilemiyorum. fikri olan varsa paylaşırsa çok sevinirim.

dermaliz35
Aday Memur
26 Kasım 2012 10:31

Canım nasıl bir reddir o.kapatıyoruz seni alamayız mı dediler?geçenlerde bizim burda çalışan bir öğretmenin kızı evlendi eş durumuyla tayin yapmışlar.eşinin çalıştığı yere tayin olmuş.muş'lu söylüyorum çünkü direkt ilk ağızdan almadığım bilgiler bunlar.

glsn44, 11 yıl önce

arkadaşlar ben özel idarede çalışıyorum asaletimi aldım. Konya ya tayin istiyorum. fakat özel idare kapanacağı için dilekçeme olumsuz cevap aldım. başvurmadığım kurum kalmadı. ne yapacağımı bilemiyorum. fikri olan varsa paylaşırsa çok sevinirim.

glsn44
Aday Memur
26 Kasım 2012 11:35

ya malesef öyle dendi özel idarede çalışan personelin durumu ne olacak o bile belli değil seni alamayız dediler bi de eşim astsubay daha sonra tayin durumu olacağı için onu da katıp tamamen reddettiler ne yapacğım bilmiyorum :((

dermaliz35, 11 yıl önce

Canım nasıl bir reddir o.kapatıyoruz seni alamayız mı dediler?geçenlerde bizim burda çalışan bir öğretmenin kızı evlendi eş durumuyla tayin yapmışlar.eşinin çalıştığı yere tayin olmuş.muş'lu söylüyorum çünkü direkt ilk ağızdan almadığım bilgiler bunlar.

Toplam 670 mesaj
«22232425262728293031323334

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi