Editörler : ayşegül bgm

neroye
Aday Memur
07 Aralık 2023 20:14

WhatsApp grubunda denk geldim. Mutlakla kadro terfi birime sizin gitmek istediğiniz yerle ilgili listeler hazırlanıyor ona göre kadro açılıyor. Kadro açılmama durumu yokmuş. Yeter ki bildirsin deniliyor. Dilekçeyi ben kendi hastaneme verdim onlar il sağlığa il sağlıkta Ankara'ya kadro terfiye yolladılar.

Ankara kadro terfiyi arayarakta liseye adınızı eklettire biliyormussunuz. Kadro terfi numaraları bunlar Bilgide alırsınız

0312 585 1987

0312 585 1990

0312 585 1991 .

Sonra kadro sayısı eksik olunca birbirimize düşmeyelim. Herkes kendi kadrosunu actirsiniz.

ysfuyan
Aday Memur
07 Aralık 2023 20:41

Bilgilendirmeler için çok teşekkürler. Yeni bilgiler olunca onları da paylaşırsanız çok sevinirim. Bu işleri tek takip edebildiğim yer bu yazışmalar.

neroye, 5 ay önce

WhatsApp grubunda denk geldim. Mutlakla kadro terfi birime sizin gitmek istediğiniz yerle ilgili listeler hazırlanıyor ona göre kadro açılıyor. Kadro açılmama durumu yokmuş. Yeter ki bildirsin deniliyor. Dilekçeyi ben kendi hastaneme verdim onlar il sağlığa il sağlıkta Ankara'ya kadro terfiye yolladılar.

Ankara kadro terfiyi arayarakta liseye adınızı eklettire biliyormussunuz. Kadro terfi numaraları bunlar Bilgide alırsınız

0312 585 1987

0312 585 1990

0312 585 1991 .

Sonra kadro sayısı eksik olunca birbirimize düşmeyelim. Herkes kendi kadrosunu actirsiniz.

cnr.020891
Aday Memur
08 Aralık 2023 09:58

Ben çalıştığım ilçenin İL Sağlık Müdürlüğü ile görüştüm 1 sene dolmadan böyle bi dilekçeyi veremeyeceğimi söyledi atama ve nakil birimiyle uzun uzun konuşup durumu anlattım sizi nasıl kabul etmişler

lDeimosl
Genel Müdür
08 Aralık 2023 10:26

Hangi dilekçeyi verip veremeyeceğinize birileri karar veremez. Siz dilekçeyi verirsiniz. Sıralı şekilde muhattabına iletilir, olumlu veya olumsuz cevap verilir.

cnr.020891, 4 ay önce

Ben çalıştığım ilçenin İL Sağlık Müdürlüğü ile görüştüm 1 sene dolmadan böyle bi dilekçeyi veremeyeceğimi söyledi atama ve nakil birimiyle uzun uzun konuşup durumu anlattım sizi nasıl kabul etmişler

Pikachu1
Aday Memur
08 Aralık 2023 10:58

Arkadaşlar boş kadro açılsın diye dilekçe vermenin nasıl bir faydası oluyor ne kadar umursanıyor bu dilekçe ? Sonuçta bu eş durumu kurasının belli şartları zaten var ve kuraya katılanların çoğu önceden böyle bir dilekçe vermiyor

neroye
Aday Memur
08 Aralık 2023 11:42

14 Mart 2023 den önce başladıysanız göreve kadro talep oluştura bilirsiniz. Hiç ilinize uğraşmayin verdiğim numaraları arayın. Bu konuda net bilgi dairede tanıdığım var yüz de yüz eminim. Direkt arayın. Hastaneye ile münakaşaya girmeyin. Ya gerçekten bilmiyorlar yada personel sayısı azalmasın diye söylemiyorlar

cnr.020891, 4 ay önce

neroye
Aday Memur
08 Aralık 2023 11:45

Siz öyle düşünüyorsunuz ama yanlış düşünüyorsunuz. Yüzde yüz eminin şuan talep listeler oluşturuluyor. Adınız listeye ekleniyor. Ona göre kadro açılıyor. İnanmayan arayıp öğrenebilirler. Numaralari zaten paylaşmıştım

Pikachu1, 4 ay önce

Arkadaşlar boş kadro açılsın diye dilekçe vermenin nasıl bir faydası oluyor ne kadar umursanıyor bu dilekçe ? Sonuçta bu eş durumu kurasının belli şartları zaten var ve kuraya katılanların çoğu önceden böyle bir dilekçe vermiyor

Pikachu1
Aday Memur
08 Aralık 2023 11:46

Numaralar cevap vermiyor dilekçe yazmadan sadece bu numaralardan ismimizi versek oluyor mu ?

neroye, 4 ay önce

14 Mart 2023 den önce başladıysanız göreve kadro talep oluştura bilirsiniz. Hiç ilinize uğraşmayin verdiğim numaraları arayın. Bu konuda net bilgi dairede tanıdığım var yüz de yüz eminim. Direkt arayın. Hastaneye ile münakaşaya girmeyin. Ya gerçekten bilmiyorlar yada personel sayısı azalmasın diye söylemiyorlar

neroye
Aday Memur
08 Aralık 2023 11:57

Telefondan söylemek yeterli oluyor denildi.. Ulasamiyorsan kendi birime talep yaz onlar daireye göndersin. Kendi birimin almazsa dilekçeni. Almadıklarını dair imzalı belge versinler. Sonra dilekçeni kargo ile direkt Ankara da bakanlığa gönder. Hiyerarşiyi ile sorun olmaz belge olur elinde direkt göndermekle ilgili.

Pikachu1, 4 ay önce

Numaralar cevap vermiyor dilekçe yazmadan sadece bu numaralardan ismimizi versek oluyor mu ?

cnr.020891
Aday Memur
08 Aralık 2023 13:01

Telefondan sadece isim soyisim söylemekle oluyor mu ? Dilekce kadar dikkate alınırmı peki telefonda söylemek?
neroye, 4 ay önce

Telefondan söylemek yeterli oluyor denildi.. Ulasamiyorsan kendi birime talep yaz onlar daireye göndersin. Kendi birimin almazsa dilekçeni. Almadıklarını dair imzalı belge versinler. Sonra dilekçeni kargo ile direkt Ankara da bakanlığa gönder. Hiyerarşiyi ile sorun olmaz belge olur elinde direkt göndermekle ilgili.

Pikachu1
Aday Memur
08 Aralık 2023 13:12

Peki hocam dilekçe başlığında Kadro Terfi Başkanlığı mı yazalım yoksa Diğer Sağlık Personeli Atama Başkanlığı mı yazalım farkeder mi ?

neroye, 4 ay önce

Sedat Yılmazi
Aday Memur
08 Aralık 2023 14:39

Hastane idareleri kesinlikle tayin olma şansınız yok 4 sene burdasınız diyor

neroye
Aday Memur
08 Aralık 2023 14:50

Eş durumu tayini için konuşuyoruz. Eşleri stratejik Personel (asker polis sahil güvenlik savcı hakim kaymakam vb) olanlar için geçerli. Eş durumu Mazeret ataması için açılmış konu bu normal atama değil.

Sedat Yılmazi, 4 ay önce

Hastane idareleri kesinlikle tayin olma şansınız yok 4 sene burdasınız diyor

neroye
Aday Memur
08 Aralık 2023 14:51

Kadro terfi ye yazmak gerekiyor örnek dilekçede mevcut

Pikachu1, 4 ay önce

Peki hocam dilekçe başlığında Kadro Terfi Başkanlığı mı yazalım yoksa Diğer Sağlık Personeli Atama Başkanlığı mı yazalım farkeder mi ?

neroye
Aday Memur
08 Aralık 2023 14:56

Problemin olmaz denildi telefonda istenilen bilgileri yeterli denildi. Dediğim gibi bu konu es mazereti ataması. Eşleri (Savcı hakim polis asker sahil güvenlik kaymakam vb) olanlar için.

cnr.020891, 4 ay önce
Telefondan sadece isim soyisim söylemekle oluyor mu ? Dilekce kadar dikkate alınırmı peki telefonda söylemek?

Pikachu1
Aday Memur
08 Aralık 2023 15:05

Hocam telefonlar açılmıyor dilekçemi hazırladım Pazartesi verecem birde nüfus kayıt örneğine gerek var mı ek olarak sadece eş görev belgesini ekledim şu an

neroye, 4 ay önce

Kadro terfi ye yazmak gerekiyor örnek dilekçede mevcut

Sedat Yılmazi
Aday Memur
08 Aralık 2023 15:14

eşi başka ilde başka bakanlıkta kadrolu personel olarak çalışanlar talep edemiyormu

Sedat Yılmazi
Aday Memur
08 Aralık 2023 15:16

bildiğim kadarıyla ocak ve temmuz kuralarında eşi kadrolu personel olanlar başvurabiliyor

cnr.020891
Aday Memur
08 Aralık 2023 15:21

Hocam verdigin telefona ulasip ismimi tc mi gitmek.istedigim ili yazdirdim not aldilar dilekce icin gerek yok dediler,dilekce göndermeden yeterlimidir sence fikrini merak ediyorum
neroye, 5 ay önce

0312 585 1987

0312 585 1990

0312 585 1991 .

Pikachu1
Aday Memur
08 Aralık 2023 15:24

Toplam 53 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi