İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Editörler : cihan27E.Kayı Han

Prettyhatun
Yasaklı
05 Aralık 2023 14:10

:))) hayır tabiki :))))

TÜRK1512, 4 ay önce
8077 liranın da farkını alacak mıyız peki

TÜRK1512
Aday Memur
05 Aralık 2023 14:18

Tahmin etmiştim sağol
Prettyhatun, 4 ay önce

:))) hayır tabiki :))))

Derviş-000
Aday Memur
05 Aralık 2023 15:00

Şu seyyanen verilen 8077 TL'nin zam hesabına dahil edilip edilmeyeceğini soranların merakını gidermenin vakti geldi sanırım. Şöyle ki: Maaşımızdan 8077 TL'yi çıkarın ve sadece kalan miktara zam yapılacak. Ancak 8077 TL siz emekli olana kadar (mesela yeni başlayan memurlar 40 yıl boyunca) zamlanmayacak. O hep öylece kalacak orada. 20 yıl sonra maaşınız 300.000 TL olsa bile maaş bordronuzda 'Seyyanen Ödenek=8077 TL' olarak duracak. Siz böyle bilin tamam mı? Artık '8077 TL' de zamma dahil mi demeyin, hele hele başlık falan hiç açmayın. Emeksiz, zahmetsiz, sınavsız memur olan arkadaşlar içindir bu cevap. Bilgi kesin, yayabilirsiniz!!!

05 Aralık 2023 16:08

Cahil çok anlatamazsın, boşuna devlet kadrolarını işgal ediyor bu tipler,

Derviş-000, 4 ay önce

Şu seyyanen verilen 8077 TL'nin zam hesabına dahil edilip edilmeyeceğini soranların merakını gidermenin vakti geldi sanırım. Şöyle ki: Maaşımızdan 8077 TL'yi çıkarın ve sadece kalan miktara zam yapılacak. Ancak 8077 TL siz emekli olana kadar (mesela yeni başlayan memurlar 40 yıl boyunca) zamlanmayacak. O hep öylece kalacak orada. 20 yıl sonra maaşınız 300.000 TL olsa bile maaş bordronuzda 'Seyyanen Ödenek=8077 TL' olarak duracak. Siz böyle bilin tamam mı? Artık '8077 TL' de zamma dahil mi demeyin, hele hele başlık falan hiç açmayın. Emeksiz, zahmetsiz, sınavsız memur olan arkadaşlar içindir bu cevap. Bilgi kesin, yayabilirsiniz!!!

Vera Cruz
Kapalı
05 Aralık 2023 16:13

Kanuni dayanağı olan bir yanıt verilmiş daha tartışmaya gerek yok.
Karizmaunl, 4 ay önce

Soru ile alakası nedir bu cevabın? Temmuzdaki seyyanenin geçerlilik tarihi 15 Temmuz'du, Oransal zammın geçerlilik tarihi 1 Temmuz'du. Oransal zammın fark ödemesi yapıldı. Ocak'ta verilecek zammın geçerlilik tarihi 1 Ocak. 14 günlük fark ödemesi yapılacak.

NormalAdam
Kapalı
06 Aralık 2023 15:29

İnsan gibi birsey sormusuz senin heralde zoruna gitti çakma hesap açıp gelmişsin bu kadar ilerleme bazı şeyleri. İnsanlar merakından sorabilir, bilmeyenler, öğrenmek isteyebilir... öyle bir dalyaraksiniz (budala demek bunuda ben öğreteyim) insan gibi cevap bile veremiyorsunuz. Herkes sizin gibi coook coook bilgili olmaya bilir. Herkesin uzmanlık alanı hesap kitap olmayabilir. Bu forum sizin gibiler yüzünden soru sormaya çekinen kişiler var. Burası sizin tekeliniz değil. Bu cevabı yazan arkadaş o kadar işsiz ki. Devletten aldığı kurusu hak etmiyor bide gelip burada ahkam kesiyor. Bu kadar içerleyip Bu kadar araştırma yapmışsın tebrik ederim ben arasam bulamazdım. Sadece gülüyor ve acıyorum. Yaşından başından utan !

şaşkın tarihçi
Genel Müdür
06 Aralık 2023 15:33

ağzına sağlık hocam.
Derviş-000, 4 ay önce

Derviş-000
Aday Memur
07 Aralık 2023 10:44

Anlatmaya çalıştığım profil böyle bir 'şey' işte..! Cuk diye gelip oturdu..!

NormalAdam, 4 ay önce

İnsan gibi birsey sormusuz senin heralde zoruna gitti çakma hesap açıp gelmişsin bu kadar ilerleme bazı şeyleri. İnsanlar merakından sorabilir, bilmeyenler, öğrenmek isteyebilir... öyle bir dalyaraksiniz (budala demek bunuda ben öğreteyim) insan gibi cevap bile veremiyorsunuz. Herkes sizin gibi coook coook bilgili olmaya bilir. Herkesin uzmanlık alanı hesap kitap olmayabilir. Bu forum sizin gibiler yüzünden soru sormaya çekinen kişiler var. Burası sizin tekeliniz değil. Bu cevabı yazan arkadaş o kadar işsiz ki. Devletten aldığı kurusu hak etmiyor bide gelip burada ahkam kesiyor. Bu kadar içerleyip Bu kadar araştırma yapmışsın tebrik ederim ben arasam bulamazdım. Sadece gülüyor ve acıyorum. Yaşından başından utan !

yusuf1453
Memur
07 Aralık 2023 12:46

maaş farkı yatınca hesapla bakalım 30 mu 31 mi ben mutemedim
Produss, 4 ay önce

Kamuda tüm aylar 30 dur

Kartalözcan
Aday Memur
07 Aralık 2023 22:40

7000 tl

alimemet61
Şef
08 Aralık 2023 09:21

Ay canııımm üzülmüş bir de.

İnsan gibi sormuşuz diyor bir de mazlum ayakları yapıyor. Sen bu soruyu kaç kere sordun kaç kere cevap aldın bir hatırlamaya çalış. Hadi onu geçtim senin de yazışma yaptığın konularda aynı senin yaptığın "İnsan gibi soruyoz " ayağına yatanlara verilen cevaplardan da habersiz olman imkansız.

Siz hangi insanlıktan bahsediyorsunuz edep Ya Huu

NormalAdam, 4 ay önce

alimemet61
Şef
08 Aralık 2023 10:38

"öyle bir dalyaraksiniz (budala demek bunuda ben öğreteyim) insan gibi cevap bile veremiyorsunuz."

Sayın editörlerimiz bu ifadede bir sakınca görmemiş bell ki. Ben yine de lafı iade edeyim sahibine . ona yakışır bu laf.

alimemet61
Şef
08 Aralık 2023 10:40

İnsan gibi cevap "İNSAN" olana verilir.

Derviş-000
Aday Memur
08 Aralık 2023 10:48

Patolojik bir vak'a olabilir

alimemet61, 4 ay önce

"öyle bir dalyaraksiniz (budala demek bunuda ben öğreteyim) insan gibi cevap bile veremiyorsunuz."

Sayın editörlerimiz bu ifadede bir sakınca görmemiş bell ki. Ben yine de lafı iade edeyim sahibine . ona yakışır bu laf.

Produss
Daire Başkanı
08 Aralık 2023 14:03

Mutemet olman her şeyi bilmen anlamına geliyor madem bir sorum var. Ocak 31 çekiyor şubat 28 neden hep 30 günlük maaş alıyoruz

yusuf1453, 4 ay önce
maaş farkı yatınca hesapla bakalım 30 mu 31 mi ben mutemedim

alimemet61
Şef
12 Aralık 2023 13:36

Vay armut vay. Sinirle yazınca senin yazdıklarına pek bakmamışım. Çakma hesap ha. Ulan bir gir de profildeki tarihe bak.

NormalAdam, 4 ay önce

12 Aralık 2023 14:42

farklari maasla beraber alan kurum var mi ? meb te hep sonradan veriliyor.

MeteHan.1453
Memur
13 Aralık 2023 17:09

halihazırda alınan maaşın yarisının yarısı 14 gunlük maaş farkı ediyor aşaği yukarı

ataalperen
Genel Müdür
14 Aralık 2023 00:12

Maaştan önce alan bile var. Ben daha önceki yerimde maaştan önce aldım hep. Burda ise hep 1 hafta sonra alıyorum.
mura_t_arslan, 4 ay önce

farklari maasla beraber alan kurum var mi ? meb te hep sonradan veriliyor.

Vera Cruz
Kapalı
14 Aralık 2023 01:14

Maaş robotundan 2024/Ocak maaşını hesaplarsanız detaylı şekilde gösteriliyor. Seyyanenin zammın yüzde 50 zamlanacağını + Seyyanenin zammın da maaş farkının alınacağını gösteriyor. Maaş hesabı zor değil siz zorlaştırıyorsunuz. :)
Toplam 48 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi