Editörler : Lanet
05 Aralık 2023 16:49

Eş durumu tayini

eşim tekirdağa aile bakanlığına 4b sözleşmeli personel atandı.ben kpss ile istanbulda bir ilçe belediyesine 3 ay önce atandım henüz aday memurum. eş durum tayini için ne zaman başvuru yapma hakkı doğar benim mi tercih yapmam gerek onun mu . internette çok bilgi kirliliği mevcut sağlıklı bir sonuca ulaşamadım.

hsnd
Başbakan Müsteşarı
05 Aralık 2023 17:50

Belediye personeli olarak sizin tayin hakkı ya da başvuru hakkı diye bir hakkınız yok. Eğer siz kadrolu iseniz ve kurum izin verir siz de gidecek bir kurum bulursanız nakil olabilirsiniz.

fkahraman28
Aday Memur
05 Aralık 2023 17:52

Eşimin benim çalıştığım şehire tayin hakkı bulunuyor mu ve çalışma süresi var mı 1 sene çalıştıktan sonra tayin vb

hsnd, 3 ay önce

Belediye personeli olarak sizin tayin hakkı ya da başvuru hakkı diye bir hakkınız yok. Eğer siz kadrolu iseniz ve kurum izin verir siz de gidecek bir kurum bulursanız nakil olabilirsiniz.

bravehard
Daire Başkanı
06 Aralık 2023 09:07

Eşiniz de sözleşmeli personel olduğu için tayin hakkı bulunmuyor. Yapabileceğiniz en iyi şey, asaletiniz tasdik olduktan sonra, eşinizin bulunduğu yere yakın bir Belediyeye geçiş yapmaya çalışmanız.

fkahraman28, 3 ay önce

Eşimin benim çalıştığım şehire tayin hakkı bulunuyor mu ve çalışma süresi var mı 1 sene çalıştıktan sonra tayin vb

blodri
Aday Memur
15 Aralık 2023 16:26

internette kirli bilgi yok güzel kardeşim açarsın mevzuatı sözleşmeli personel yer değişikliği kısmını okursun doğru bilgiyi alırsın çok basit mevzuatı açık okuyacaksın

cokmuhalif
Aday Memur
15 Aralık 2023 21:42

Belediyede kadrolu memurum. Kurumumun başka bir ilde teşkilatı olmadığına dair yazı nasıl alabilriim?

cokmuhalif
Aday Memur
15 Aralık 2023 21:43

Böyle bir madde nerede yazıyor, ya da bunun resmi kaynağı nedir belirtebilirsiniz mutlu olurum

hsnd, 3 ay önce

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi