Editörler : swat3410

Alimerkez
Aday Memur
03 Şubat 2024 21:20

şu süreci bende merak ediyorum c dilim verildi ancak 98b durumu var
Cnknnn, 4 ay önce

Abi benim de vazife malullüğü için dilekçe verdim emniyet tekrar dan sağlık kurulu na sevk etti aynı c dilimi verdi doktor

Şimdi evraklar sağlık daireyi gitti evraklar sgk ya geçince emniyet nasıl çalıştırıyor

Şuan aktif olarak çalışıyorum

Nussss
Aday Memur
03 Şubat 2024 21:55

vazife malullüğü farklı birşey normal maluliyet farklı sizinki hangisi
Alimerkez, 4 ay önce
şu süreci bende merak ediyorum c dilim verildi ancak 98b durumu var

fgğıo
Aday Memur
08 Şubat 2024 23:26

gelişme oldu mu ? sağlık kurulu her ay sonunda toplanıyormuş sizin artık sgk işlemleri bitmek üzeredir diye düşünüyorum.

EsraMusti10, 4 ay önce
dediğim gibi bugün itibariyle 50 gün oldu :-)

EsraMusti10
Aday Memur
09 Şubat 2024 10:55

Sağlık kurulundan yazım ilgili kısıma geldi. 01.02.2024 tarihinde. Malullere aylık bağlama servisinde işlem görüyor şu an. e devlette Alo 170 modülü var. oradan evrak durumu ile ilgili bilgi talep edebiliyorsunuz. Şu an gerekli hesaplama ve evrak işlemlerinin devam ettiği ve yakın zamanda işlemlerin biteceği yönünde bilgi veridi. Süreç bu şekilde. Tahminim 15-20 Şubat arası tercih yazısı gelir gibi duruyor
fgğıo, 4 ay önce

gelişme oldu mu ? sağlık kurulu her ay sonunda toplanıyormuş sizin artık sgk işlemleri bitmek üzeredir diye düşünüyorum.

Muro24246666
Aday Memur
09 Şubat 2024 13:02

İlkinde C dilimi aldım demişsiniz sonra D dilimi nasıl oldu sağlık daire tekrar mı istedi dilim raporu
EsraMusti10, 4 ay önce
Sağlık kurulundan yazım ilgili kısıma geldi. 01.02.2024 tarihinde. Malullere aylık bağlama servisinde işlem görüyor şu an. e devlette Alo 170 modülü var. oradan evrak durumu ile ilgili bilgi talep edebiliyorsunuz. Şu an gerekli hesaplama ve evrak işlemlerinin devam ettiği ve yakın zamanda işlemlerin biteceği yönünde bilgi veridi. Süreç bu şekilde. Tahminim 15-20 Şubat arası tercih yazısı gelir gibi duruyor

EsraMusti10
Aday Memur
09 Şubat 2024 14:59

Aynen, sağlık daire farklı bir ise hastane belirleyerek yazı gönderdi. Ona istinaden yeni rapor tanzim edildi...
Muro24246666, 4 ay önce
İlkinde C dilimi aldım demişsiniz sonra D dilimi nasıl oldu sağlık daire tekrar mı istedi dilim raporu

EsraMusti10
Aday Memur
09 Şubat 2024 15:00

Farklı bir ilde...

Cnknnn
Aday Memur
15 Şubat 2024 14:45

Abi senin dediğin şekilde dilekçe vermek istedim dilekçe mi kabul etmedi ler

Vazife malullüğü dilekçen onaylanmazsa sonuç gelmeden dilekçe veremez sin raporun geliri sonucu kabul etmezsen o zaman verebilir sin dedi dilekçe yi

EsraMusti10, 4 ay önce
Daire SGK ya gönderdiği evrakları maluliyet yönünden SGK ya gönderdiğine dair yazıyı kuruma gönderiyor. Gönderdiği yazıda ETSŞY 16. maddesinin 5. maddesi kapsamında birinin faal olmayan kısımlaronda görev yapabileceği yönünde karar gönderiyor. Yani faal olmayan kısımlarda çalıştırılıyorsun. Yazı geldiğinde ki kararda bu ibare varsa bu şekilde oluyor. karar aşaması malum uzun sürebiliyor. Bu süre zarfında eğer ki zorlanıyorsan kurumuna dilekçe ile müracaat etmeni, dilin raporuna değinerek durumunu anlatan güzel bir dilekçe ile başvurmanı, bu süre zarfında faal olmayan kısımlarda ve şekilde çalışmanın tıbbi açıdan elzem olduğunu belirtmeni tavsiye ederim. Sözlü olarak söylenilen şeylerde halden anlamıyorlar çünkü. tecrübeyle sabit. Ha bugün ha yarın, bakıyorum, değerlendiriyorum diyen bir müdürün iki dudağı arasındaki çıkacak bir kelim gelecek diye diye gözümden oldum malesef. Dilekçe ile başvurdum aynı gün birim değişti. Söz uçar yazı kalır derler ya o misal. hiç bir şey senin sağlığından önemli değil unutma...

Cnknnn
Aday Memur
15 Şubat 2024 14:48

Senin dediğin şekilde dilekçe yazdım götürdüm idari büro ya oda yollayamazsın dedi

Cnknnn, 3 ay önce

Vazife malullüğü dilekçen onaylanmazsa sonuç gelmeden dilekçe veremez sin raporun geliri sonucu kabul etmezsen o zaman verebilir sin dedi dilekçe yi

EsraMusti10
Aday Memur
15 Şubat 2024 14:49

Söz uçar yazı kalır dediğim tam da bu aslında. Evrak kayıttan giriş yapıp sayı aldır dilekçene. O şekilde mecbur işlem yaparlar. Dilekçeni belirtirken son kısmına Bilgi edinme hakkı kanunu kapsamında tarafıma cevabın yazılı olarak bildirilmesini istiyorum diyebilirsin. Evrak kayıttan da almazlarsa kaymakamlık yazı işlerinden göndertebilirsin...
Cnknnn, 3 ay önce

Kadiraksu
Aday Memur
15 Şubat 2024 17:59

Merhaba şefim. Bende 3 ay önce el bilegimden ameliyat oldum. Suan hala silah kullanamiyorum cogu agir isi yapamiyorum. Doktorum 1 yil sonra eski haline gelecegini soyledi. Ben heyete cikmak istesem nasl bir yol izlenir tahmini ? Gih yapma ihtimalleri nedir sizce ?

EsraMusti10, 3 ay önce
Söz uçar yazı kalır dediğim tam da bu aslında. Evrak kayıttan giriş yapıp sayı aldır dilekçene. O şekilde mecbur işlem yaparlar. Dilekçeni belirtirken son kısmına Bilgi edinme hakkı kanunu kapsamında tarafıma cevabın yazılı olarak bildirilmesini istiyorum diyebilirsin. Evrak kayıttan da almazlarsa kaymakamlık yazı işlerinden göndertebilirsin...

EsraMusti10
Aday Memur
15 Şubat 2024 18:03

Sağlık kartları yönetmeliğinde hastalık dilimleri var. rahatsızlığınız hangi bölüm hangi dilime giriyor oradan önce kontrol edin ve bir kanı oluştur kendine. sonrası çorap söküğü misali
Kadiraksu, 3 ay önce

Merhaba şefim. Bende 3 ay önce el bilegimden ameliyat oldum. Suan hala silah kullanamiyorum cogu agir isi yapamiyorum. Doktorum 1 yil sonra eski haline gelecegini soyledi. Ben heyete cikmak istesem nasl bir yol izlenir tahmini ? Gih yapma ihtimalleri nedir sizce ?

EsraMusti10
Aday Memur
16 Şubat 2024 12:03

14.02.2024 tarihli giden evrak kayıtlı adı altında sisteme giriş yapılmış ve bugün itibariyle de Dosya işlemi tamamlandı arşive iade edildi diye giriş mevcut. Süreç bu şekilde. Süreci yaşayan arkadaşlara bilgi amaçlı burda dursun...

fgğıo
Aday Memur
17 Şubat 2024 23:49

geçmiş olsun, çok yararlı bir konu oldu. benim 16 ocakta dys giriş yapıldı toplam 4 adet dys verisi var. henüz sağlık kuruluna gitmedi. bu ay sonuna doğru bekliyorum bakalım.

EsraMusti10, 3 ay önce
14.02.2024 tarihli giden evrak kayıtlı adı altında sisteme giriş yapılmış ve bugün itibariyle de Dosya işlemi tamamlandı arşive iade edildi diye giriş mevcut. Süreç bu şekilde. Süreci yaşayan arkadaşlara bilgi amaçlı burda dursun...

Yukatuman
Şef
17 Şubat 2024 23:59

Öfke kontrol bozukluğu hangi dilime girer?

İlayda353535
Aday Memur
19 Şubat 2024 20:42

9 ocakta kurula girdim bugün sağlık daıre d dilimine itiraz yazısı yollamış 1 ay gibi bir sürede

26342
Aday Memur
19 Şubat 2024 21:43

hangi hastalıktan d dilimi almıştınız sakıncası yoksa
İlayda353535, 3 ay önce

9 ocakta kurula girdim bugün sağlık daıre d dilimine itiraz yazısı yollamış 1 ay gibi bir sürede

İlayda353535
Aday Memur
19 Şubat 2024 21:57

Meme kanseri 3.evre

26342, 3 ay önce
hangi hastalıktan d dilimi almıştınız sakıncası yoksa

EsraMusti10
Aday Memur
20 Şubat 2024 13:44

Bugün itibariyle SGK dan tercih yapmam konusunda tercih geldi. 06.10.2023 tarihinde sağlık kurulundan çıkan D dilimi rapor, 20.02.2024 tarihinde bütün süreçler biterek tebliğ edildi. Totalde 4 ay 14 gün sürdü. Süreci yaşayan arkadaşların bilgisine...

26342
Aday Memur
20 Şubat 2024 15:06

hakkınızda hayırlısı olsun hangisini düşünüyorsunuz Gih mi emeklilik mi
EsraMusti10, 3 ay önce
Bugün itibariyle SGK dan tercih yapmam konusunda tercih geldi. 06.10.2023 tarihinde sağlık kurulundan çıkan D dilimi rapor, 20.02.2024 tarihinde bütün süreçler biterek tebliğ edildi. Totalde 4 ay 14 gün sürdü. Süreci yaşayan arkadaşların bilgisine...
Toplam 209 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi