Editörler : supporters.

30 Aralık 2023 14:59

Sanal Ortamlardaki Evlilik Psikolojisi

Sanal ortamlarda özellikle de evlilik sitelerinde kadınların aktif olmalarındaki asıl amaç gerçekten ciddi bir beraberlik ya da evlilik mi yoksa eğlence mi ?

Genelde biz erkekler bazı şeyleri ciddiye almamakla gamsızlıkla vurdumduymazlıkla hafife almakla eleştiriliriz hatta suçlanırız acaba günümüzde durumlar tersine mi döndü?

02 Ocak 2024 01:59

basin yayin insanlarin icinin disina cikmasinda etken rol aldi

selamiyl
Kapalı
09 Ocak 2024 21:48

Evlilik siteleriyle haşır neşir olmak evlilik programlarını takip etmek kadınların eğlencesine döndü.....


yuksellls
Kapalı
26 Mart 2024 08:26

:))


eem_bahar
Müsteşar Yardımcısı
15 Nisan 2024 12:24

evlilik artık ciddi bir müessese olmaktan çıktığı için insanlar da ciddi olmayan sanala yöneldi bence...zaten çok bir iletişim olmayınca yolları ayırsalar da farketmiyor...neyi kimi nerede buluyorsan orada kaybediyorsun aslında...her şeye rağmen sanalı destekleyenlerin bence gerçek hayata cesaretleri de yok...en azından ciddi bir adım için yok cinsiyet farketmeksizin herkes laylaylom derdinde nasılsa... sanalda insanların kimlikleri değişiyor kolayca başkası olabiliyor ve kolayca kandırabiliyorlar...Ağızlarına geleni karşısındaki kim demeden sayıyorlar iftiraya kadar gidebiliyor durumlar... gelinen nokta bu olduktan sonra hala sanaldan evlilik düşünmek neyse artık öyle işte:)

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi