Editörler : swat3410
«9596979899100101102103104105106107
25 Mart 2024 21:35

Açıklanması yakındır o zaman. Benimki o yazıdan kısa bir süre sonra açıklanmıştı ve olumsuz olmuştu .

Proletariat, 3 hafta önce
devrem tekrardan selamlar. bugün polneti kontrol ettim hep "DEĞERLENDİRİLMEKTEDİR" yazan açıklama bugün " SAĞLIK İŞLERİ BAŞKANLIĞINA GÖRÜŞ SORULMUŞ OLUP GELECEK CEVABI YAZIYA GÖRE TALEBİNİZ DEĞERLENDİRİLECEKTİR" yazıyordu. Bakalım hayırlısı muhtemelen olumlu olumsuz seçim önü açıklayacaklar. Daha önce olumlu olumsuz bu şekilde yazılan oldu mu acaba? birde sonucu ne oldu?

Proletariat
Daire Başkanı
25 Mart 2024 21:49

olumsuz mu olmuştu:/ hayırlısı artık devrem süreç ister istemez yıpratıyor muallakta bırakıyor önünü göremiyorsun. sonuç ne olursa olsun hakkımızda hayırlı olan olsun. o halde bu aralar sık sık kontrol etmemiz gerekiyor değil mi birde ben heyet aldım çocuğun sağlığı için zira bulunduğumuz ilde bölümü yok bakalım bekleyip göreceğiz
Birsüveyda, 3 hafta önce

Açıklanması yakındır o zaman. Benimki o yazıdan kısa bir süre sonra açıklanmıştı ve olumsuz olmuştu .

25 Mart 2024 22:03

Benimde kanserdi olumsuzu verdiler ki sağlık daireden olumlu görüş çıkmıştı en son onay / imzada olumsuz olmuştu. İlçeden il merkezine bile 6 ayda aldırabilmiştim o da zor bela almışlardı. Elimde dosyalarla takımla görüşe gide gele bıkmıştım tam pes edecektim ki müdür değişip 1 günde halletmişti. Ben yine denemeye devam pes etmedim. Size de acil şifalar diliyorum. Normalde yönetmelikte öncelikli mazeret grubu sağlık ama yönetmelikle uygulama birbirini tutmuyor malesef . İnşallah sizinki olumlu olur.

Proletariat, 3 hafta önce
olumsuz mu olmuştu:/ hayırlısı artık devrem süreç ister istemez yıpratıyor muallakta bırakıyor önünü göremiyorsun. sonuç ne olursa olsun hakkımızda hayırlı olan olsun. o halde bu aralar sık sık kontrol etmemiz gerekiyor değil mi birde ben heyet aldım çocuğun sağlığı için zira bulunduğumuz ilde bölümü yok bakalım bekleyip göreceğiz
04 Nisan 2024 21:38

Eş kamumu kamuysa sözleşmelimi devrem

Ersinco, 3 hafta önce

Aralık ayında vermiş olduğum eş durumu dilekçem değerlendirilmektedir yazıyor benim gibi açıklanmayan veya herhangi bir duyumu olan varmı seçim sonrasına mı kaldı yoksa genel atamaya mı kaldı

Toplam 2124 mesaj
«9596979899100101102103104105106107

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi