İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Editörler : supporters.

tudalman
Aday Memur
26 Şubat 2024 15:25

Reddedilenler için sormak istiyorum, raporları yüklenen var mi?

27 Şubat 2024 14:41

Bende henüz rapor yok. Zaten duyuruda 18 Mart sonrası diye yazıyor.

tudalman, 2 ay önce

Reddedilenler için sormak istiyorum, raporları yüklenen var mi?

S.E.2024
Aday Memur
02 Mart 2024 12:18

Hocalarım merhabalar, kazanan hocalarımı tebrik ederim. Ben de Almanya'ya 12 aylık burs kazandım. Benzer durumda olan hocalarımızla irtibata geçmek isterim.

dr.aday
Aday Memur
03 Mart 2024 14:29

nisan ayı başında açılır Mayıs ayının ortalarına kadar başvurular devam eder diye tahmin ediyorum.
YZUSF, 2 ay önce

2024 başvuru tarihleri hala açıklanmadı, başvuru için yaklaşık ne kadar süre oluyor acaba hatırlıyor musunuz? Projemi şimdiden yazmaya başladım yetişir mi korkusu oluştu bu nedenle soruyorum . Önden şu belgeleri hazırlayın dediğiniz birşey var mı acaba? Değerlendirme 5 6 ay sürüyor anladığım kadarıyla. Ayrıca değerlendirme sonuçlarını okuduğunuzda gereksiz ve haksız bir eleştri var mı acaba? Bizim alan için diyorum hocalar başkasının çok yurtdışına bu şekilde cebinden harcamayarak gitmesini istemezler kıskançlık faktörü nedeniyle. böyle bir durum yaşayan yada düşünen var mı? ayrıca hakemler projenin yazarını görüyor mu acaba?

insanevladi
Aday Memur
18 Mart 2024 14:33

Bugün raporlar sisteme yüklenecek diyorlardı. An itibari ile hala pys.tubitak.gov.tr yüklü değil

insanevladi
Aday Memur
18 Mart 2024 16:31

Raporlar yüklenmiş, eposta geldi. Bilginize hocalarım

insanevladi, 4 hafta önce

Bugün raporlar sisteme yüklenecek diyorlardı. An itibari ile hala pys.tubitak.gov.tr yüklü değil

Toplam 146 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi